Menu strony

Symbol oferty: 42676/111

Hotel

Hotel**** położony 5 minut od centrum Kaprun.
Na terenie obiektu restauracja, barek hotelowy, sala konferencyjna, taras słoneczny.
Parking i przystanek Skibussa obok obiektu.
Sauna, łażenia, solarium ( za opłatą) tenis stołowy, fitnesstudio, masaże (za opłatą).

Pokoje

Pokoje - standardowe, z łazienką, (prysznic WC), radio, TV, telefon, minibarek, sejf.
Typu Sonne - 45m2 dla 4 osób, pokoj dzienny z wersalka, sypialnia, łazienka, (prysznic WC), radio, TV, telefon, minibarek, sejf, taras.

Kaprun

Kaprun należy do grona najbardziej znanych europejskich miejscowości turystycznych. W rejonie lodowców na wysokości 3.203 metrów narciarze, snowboardziści i carvingowcy znajdą najlepsze warunki do uprawiania sportów zimowych. Od 1966 roku wraz z Zell am See tworzy się 'Europa-Sportregion'. Do dyspozycji narciarzy jest 130 kilometrów tras narciarskich najwyższej jakości. Nie masz ochoty na narty czy snowboard? ? Do wyboru masz ofertę ponad 40 różnych dyscyplin sportowych.
Dolina otoczona potężnymi masywami kusi nie tylko atrakcjami widokowymi. Po alpinistach zjawili się goście, którzy chcieli zwiedzić znane na całym świecie zalewy i elektrownie wodne Tauernkraftwerke Kaprun na Großglockner. Po przyłączeniu Kitzsteinhorn w 1965 roku region ten dosłownie wystrzelił w górę uzyskując status miejscowości wypoczynkowej pierwszej kategorii. Dzisiaj Kaprun oferuje swoim gościom 5.000 łóżek i 650.000 noclegów rocznie.
Dużą atrakcją jest także zamek Burg Kaprun. Zbudowany w XII wieku na dominującej nad doliną skale, po raz pierwszy został wspomniany w dokumentach w roku 1280. Na południu i zachodzie rozciąga się mur obronny okalający imponującą budowlę. Zbudowana w romańskim stylu wschodnia wieża 'Turn ze Chaprunne' została ponoć wzniesiona jako odszkodowanie za wypady najeźdźców z Velber.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony