Menu strony

Symbol oferty: 5443145/111

Zakwaterowanie

Hotel**** lub Hotel***.

SKI OPENNING

Zell am See i Kaprun zamieni się w strefę akcji i zabawy,
która spełni wasze marzenia. Przy 100%-towej gwarancji
na śnieg masz możliwość z wielu innymi zapaleńcami akcji i sportu
poznać wszelkie nowości sezonu. Najnowsze modele nart, snowboard-u,
i innych zabawek (Zipflbob,Snowdeck...) podczas największej w Europie prezentacji najnowszych modeli nart i Snowboardu.
Wieczorem ze stoku na stok! Tradycyjny bieg diabłów,
Party w barach
i klubach Zell am See i Kaprun, na rynku w Zell am See dyskoteka organizowana przez najpopularniejsze radio w austrii Ö3.

Wyżywienie

Śniadaie, obiadokolacja.

Atrakcje

Europa Sport Region to bez wątpienia jednym z najbardziej znanych i lubianych regionów narciarskich w Europie. Rozciąga się on pomiędzy miejscowościami Zell am See, Kaprun i Schuttdorf, leżącymi w malowniczej dolinie jeziora Zeller See, nad którą górują szczyty Schmittenhöhe i Kitzsteinhorn.
Lodowiec Kitzsteinhorn, na stokach którego można jeździć również latem oraz góra Schmittenhöhe są wspaniałymi miejscami do uprawiania białego szaleństwa. Nie brakuje tu także tras dla narciarzy biegowych, które prowadzą przeważnie wokół jeziora Zeller See. Największym wyzwaniem jest trasa biegowa na lodowcu, wytyczona na wysokości 2900 m. Dodatkową atrakcją są lodowiska na zamarzniętym jeziorze Zeller See oraz oświetlony w nocy tor saneczkowy. Po wyczerpującym dniu na zaśnieżonych stokach warto odprężyć się w nowoczesnym kompleksie basenów Optimum w Kaprun.
Europa Sportregion oferuje łącznie 130 km dobrze przygotowanych tras narciarskich, o wszystkich stopniach trudności: 25 km tras trudnych, 49 km tras średnich i 56 km tras łatwych. Cały region obsługuje 54 urządzenia wyciągowe. W ciągu 1 godziny są one w stanie wywieźć na stoki ponad 77 tysięcy (!) osób.
Wznosząca się nad Zell am See góra Schmittenhöhe nadaje się zarówno dla początkujących jak i doświadczonych narciarzy; znajdują się tutaj trasy, na których różnica poziomów wynosi ponad 1000 m. Lodowiec Kitzsteinhorn to całoroczne tereny narciarskie z ambitnymi trasami zjazdowymi. Łagodne stoki Maiskogel są szczególnie lubiane przez narciarskie rodziny. Najmłodsi i początkujący narciarze mogą spróbować swych sił także na górze Lechnerberg.

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony