Menu strony

Trinker Apartamenty

Symbol oferty: 1300/178
Trinker Apartamenty
Trinker ApartamentyTrinker ApartamentyTrinker ApartamentyTrinker Apartamenty

Apartamenty Trinker - Zell am See

Apartamenty położone są w centrum miasta, 400 m od wagonu kolejki linowej i deptaku z restauracjami i sklepami. Około 60m od obiektu znajduje się kryty basen, lodowisko, Mc Donald. Apartament Trinker to stylowo urządzony kompleks 9 apartamentów oraz 2 pokoi znajdujących się w kilku kondygnacyjnym budynku. Przystanek skibusu znajduje się 100 m od Apartamentów.

Zakwaterowanie:

PARTER:
Apartament 1: 4-6 osób, 62m2, 2 sypialnie 2 osobowe, pokój dzienny z aneksem kuchennym (mikrofalówka, zmywarka, ekspres do kawy, piec z piekarnikiem i 4 palnikami), kątem jadalnym i miejscami do spania. W jednej sypialni łazienka z prysznicem i WC, w drugiej łazienka i WC oddzielnie, ponadto suszarka do włosów, TV, telefon, sejf i Internet. Apartament 2: 2-4 osób, 43m2, sypialnia 2 osobowa, pokój dzienny z aneksem kuchennym (mikrofalówka, zmywarka, ekspres do kawy, piec z piekarnikiem i 4 palnikami), kątem jadalnym i miejscami do spania, łazienka, osobne WC. Ponadto suszarka do włosów, TV, telefon, sejf i Internet.
Apartament 3: 2 osoby, 26m2, sypialnia 2 osobowa, pokój dzienny z aneksem kuchennym (mikrofalówka, zmywarka, ekspres do kawy, piec z piekarnikiem i 4 palnikami), kątem jadalnym, łazienka z prysznicem i WC, suszarka do włosów, TV, telefon, sejf i Internet.
Pokój 2 osobowy z łazienką, WC, suszarką, sejfem TV, telefonem, Internetem.

PIĘTRO:
Apartament 4: 4-6 osób, 62m2, 2 sypialnie 2 osobowe, pokój dzienny z aneksem kuchennym (mikrofalówka, zmywarka, ekspres do kawy, piec z piekarnikiem i 4 palnikami), kątem jadalnym i miejscami do spania. W jednej sypialni łazienka z prysznicem i WC, w drugiej łazienka i WC oddzielnie, ponadto suszarka do włosów, TV, telefon, sejf i Internet, balkon.
Apartament 5: 2-4 osób, 43m2, sypialnia 2 osobowa, pokój dzienny z aneksem kuchennym (mikrofalówka, zmywarka, ekspres do kawy, piec z piekarnikiem i 4 palnikami), kątem jadalnym i miejscami do spania, łazienka, osobne WC. Ponadto suszarka do włosów, TV, telefon, sejf i Internet, balkon.
Apartament 6: 2-3 osób, 36m2, sypialnia 2 osobowa, pokój dzienny z aneksem kuchennym (mikrofalówka, zmywarka, ekspres do kawy, piec z piekarnikiem i 4 palnikami), kątem jadalnym i miejscem do spania, łazienka z prysznicem i WC, suszarka do włosów, TV, telefon, sejf i Internet, balkon.
Pokój 2 osobowy z łazienką, WC, suszarką, sejfem TV, telefonem, Internetem.

PODDASZE:
Apartament 7: 4-6 osób, 62m2, 2 sypialnie 2 osobowe, pokój dzienny z aneksem kuchennym (mikrofalówka, zmywarka, ekspres do kawy, piec z piekarnikiem i 4 palnikami), kątem jadalnym i miejscami do spania. W jednej sypialni łazienka z prysznicem i WC, w drugiej łazienka i WC oddzielnie, ponadto suszarka do włosów, TV, telefon, sejf i Internet, balkon.
Apartament 8: 2-4 osób, 46m2, sypialnia 2 osobowa, pokój dzienny z aneksem kuchennym (mikrofalówka, zmywarka, ekspres do kawy, piec z piekarnikiem i 4 palnikami), kątem jadalnym i miejscami do spania, łazienka, osobne WC. Ponadto suszarka do włosów, TV, telefon, sejf i Internet, balkon.
Apartament 9: 4-6 osób, 62m2, 2 sypialnie 2 osobowe, pokój dzienny z aneksem kuchennym (mikrofalówka, zmywarka, ekspres do kawy, piec z piekarnikiem i 4 palnikami), kątem jadalnym i miejscami do spania. W jednej sypialni łazienka z prysznicem i WC, w drugiej łazienka i WC oddzielnie, ponadto suszarka do włosów, TV, telefon, sejf i Internet.

Wyżywienie:

we własnym zakresieZawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, ogrzewanie, woda, pościel, ręczniki, ubezpiecznie KL, NNW, SKI, parking.

Obowiązkowo płatne w biurze:

Sprzątanie końcowe - 55 EUR / apartament 2-4 os., 70 EUR / apartament 4-6 os.
Opłata klimatyczna - 1,10 EUR / osobę / dzień


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-24 - 2018-03-31
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 911 PLN = 220 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony