Menu strony

Oferta Sylwestrowa w Hotelu*** w Hermagor w regionie Nassfeld

Symbol oferty: 5442909/111
Oferta Sylwestrowa w Hotelu w Hermagor w regionie Nassfeld
Oferta Sylwestrowa w Hotelu w Hermagor w regionie NassfeldOferta Sylwestrowa w Hotelu w Hermagor w regionie NassfeldOferta Sylwestrowa w Hotelu w Hermagor w regionie NassfeldOferta Sylwestrowa w Hotelu w Hermagor w regionie NassfeldOferta Sylwestrowa w Hotelu w Hermagor w regionie NassfeldOferta Sylwestrowa w Hotelu w Hermagor w regionie NassfeldOferta Sylwestrowa w Hotelu w Hermagor w regionie NassfeldOferta Sylwestrowa w Hotelu w Hermagor w regionie Nassfeld

Hotel

Zakwaterowanie w Hotelu*** - odległośc do centrum miejscowści Hermagor 1,5 km, do kolejki Milleniumsbahn 9 km.
Skibuss - przystanek obok hotelu.
Kolacja Sylwestrowa 5 dań.

Pokoje

Pokoje 2 osobowe z prysznicem, WC, TV, część pokoi z balkonem.

Skipass

Możliwość kupienia Skipassów w hotelu.

Skiarena Nassfeld Hermagor

Na obszarze graniczącym z Włochami, blisko przełęczy Nassfeld położone jest centrum narciarskie Nassfeld - Hermagor, jedno z 10 najchętniej odwiedzanych w Austrii. Tereny te obejmują ponad 100 km tras narciarskich i ponad 30 wyciągów, z których najbardziej znany jest Millenium Express o długości ponad 6000 m. Do dyspozycji gości jest też trasa oświetlana, do jazdy nocą, trasa do jazdy na sankach, do narciarstwa biegowego, trasy do wędrowania zimą oraz programy Aprés ski w miejscowościach w dolinie. Latem w całym regionie Naturarena Kärnten do dyspozycji gości jest 400 km tras spacerowych i ponad 800 km ścieżek rowerowych. Najbardziej znana to Karnische Radweg w Dolinie Gailtal.
Wysokość nad poziomem morza 600-2020 m, łączna długość tras narciarskich : 101 km, trasy do narciarstwa biegowego : 4 km, trasy saneczkowe : 3 km, możliwość jazdy na nartach nocą, ilość obiektów usługowych w centrum narciarskim: 2
Wyciąg orczykowy 18, wyciąg czteromiejscowy 4, wyciąg kabinowy 5, latem pracują nieliczne wyciągi

Hermagor


Na rzece Gail znajduje się miasteczko Hermagor, zamieszkałe już w czasach prehistorycznych. W III wieku p.n.e. Celtowie nadali mu nazwę, które odnosi się do wielkich powodzi na tych terenach (Gail= wezbrany). Jako miasto graniczne w przeszłości często było miejscem różnych konfliktów, ale dzięki temu dziś jest terenem chętnie odwiedzanym przez turystów.

Słynna słonina Gailtal

Wśród mnogości możliwości rekreacyjnych, od szerokiego wachlarz sportów zimowych do letnich aktywności, warte zobaczenia są też liczne zabytki i okolica. Imprezy i festiwale są efektem tradycji, a jedną z najchętniej oglądanych jest Festiwal Słoniny Gailtal w czerwcu. Jezioro Pressegger zimą jest atrakcyjnym lodowiskiem, a latem kąpieliskiem, którego temperatura wody sięga nawet 28°C. Nad jeziorem i rzeką Gail jest wiele miejsc dogodnych do łowienia ryb.
Co warto zobaczyć?
Muzeum Regionalne Gaital, otwarta na zwiedzanie wytwórnia serów Tressdorfer Alm, Jezioro Pressegger, wąwóz Garnitzen, droga Karnische Dolomitenstraße, Jezioro Weissensee, Morze Adriatyckie (odległość 2 godziny) - kąpieliska Grado, Lignano, Bibione, Caorle, szlak winny Cividale - Gorizia (Görtz), Riwiera Kärntner - Jeziora Wörther, muzeum- wioska Maria Saal

Ważne

Miejsca w tym obiekcie mamy na zapytanie. W celu sprawdzenia dostępności miejsc proszę o wypełnienie rezerwacji wstępnej. Na podstawie tej rezerwacji będzie wysłane zapytanie do kontrahenta o dostępności miejsc, w przypadku braku wolnych pokoi zostanie Państwu zaproponowany inny obiekt o zbliżonym standardzie i cenie. Rezerwacja wstępna jest bezkosztowa i nie zobowiązuje Państwa do zakupu.

Atrakcje

Narciarska arena Nassfeld jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą mieć całą zimowa ofertę pod jednym dachem. Jeden z lepszych regionów Austrii, 30 kolejek i wyciągów, 110 km tras, gwarancja śniegu od początku grudnia do końca kwietnia, Millenium Express jedna z najdłuższych kolejek kabinowych Austrii, trasa z oświetleniem, obszar snowboardowy, największe w Europie naturalne lodowisko na Weissensee, 300 km tras biegowych, oświetlony tor saneczkowy, kuligi, curling, narciarski trekking, hale tenisowe, golf na lodzie, wędrówki w rakietach śnieżnych, Aquaarena - wodna oaza wellness, gratis autobus wahadłowy, koncerty Open Air.

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2017-12-26 - 2018-01-02
  (Wtorek - Wtorek)
  8 katalogowa 1812 PLN = 427 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony