Menu strony

APARTAMENTY RENATE W GALTÜR + SKIPASS GALTÜR

Symbol oferty: 5443214/111
APARTAMENTY RENATE W GALTÜR + SKIPASS GALTÜR
APARTAMENTY RENATE W GALTÜR + SKIPASS GALTÜRAPARTAMENTY RENATE W GALTÜR + SKIPASS GALTÜRAPARTAMENTY RENATE W GALTÜR + SKIPASS GALTÜRAPARTAMENTY RENATE W GALTÜR + SKIPASS GALTÜRAPARTAMENTY RENATE W GALTÜR + SKIPASS GALTÜRAPARTAMENTY RENATE W GALTÜR + SKIPASS GALTÜRAPARTAMENTY RENATE W GALTÜR + SKIPASS GALTÜRAPARTAMENTY RENATE W GALTÜR + SKIPASS GALTÜR

Apartamenty

Apartamenty Predigberg 43m2 dla 2-4 osób.
Kuchnia z jadalni, lodówka, maszyna do kawy, zmywarka, mikrowella, sypialnia, pokój dzienny z szpialnią, łazienka z prysznicem, SAT/TV, radio, telefon, balkon.

Apartamenty Paznaun 45m2 dla 2-4 osób.
Kuchnia z jadalni, lodówka, maszyna do kawy, zmywarka, mikrowella, sypialnia, pokój dzienny z sypialnią, łazienką z prysznicem, SAT/TV, radio, telefon, balkon.

Apartamenty Trisanna 35m2 dla 2-3 osób.
Kuchnia z jadalni, lodówka, maszyna do kawy, zmywarka, mikrowella, pokój dzienny z sypialnią - podwójne łóżko + sofa, łazienką z prysznicem, SAT/TV, radio, telefon, balkon.
Apartamenty Silveretta 71m2 dla 2-3 osób.
Kuchnia z jadalni, lodówka, maszyna do kawy, zmywarka, mikrowella, 2 sypialnie podwójne łóżko + sofa, łazienką z prysznicem, SAT/TV, radio, telefon, balkon.

Galtur

Galtur jest jednym z ważniejszych ośrodków regionu Paznauntal. Dysponuje 40 km dobrze przygotowanych tras, głównie o średnim stopniu trudności, obsługiwanymi przez 10 wyciągów. Dawniej wioska ta przyciągała wyłącznie miłośników turystyki pieszej, dziś oferta sportów zimowych jest w stanie zaspokoić gusta szukających aktywnego wypoczynku.
Karnet narciarski Silvretta Galtur ważny jest na wyciągi i trasy tego obszaru - (10 wyciągów).

Dolina Paznauntal

Dolina Paznauntal ciągnie się na przestrzeni 40 km od Pians zaraz za Landeck, aż do Galtur. Otaczają ją grupy górskie Verwall, Silvretta i Samnaun. Każda miejscowość w dolinie jest oddzielnym ośrodkiem narciarskim, żyje odrębnym życiem ale wszędzie obowiązuje wspólny karnet na wyciągi. Główną atrakcją regionu są zapierające dech w piersiach krajobrazy ze stromymi turniami, odludnymi dolinami, nasłonecznionymi tarasami górskimi oraz malowniczymi wioskami i miasteczkami, które oczarowują turystów swoim kolorytem. Po drodze można odpocząć w licznych przytulnych gospodach i bacówkach. Naprawdę warto odwiedzić ten zakątek landu tyrolskiego.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-10 - 2018-03-17
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1381 PLN = 329 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-10 - 2018-03-24
  (Sobota - Sobota)
  15 katalogowa 2763 PLN = 658 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-17 - 2018-03-24
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1381 PLN = 329 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony