Menu strony

Symbol oferty: 5442894/111

Pokoje

Nowoczesne komfortowe pokoje z łazienką (prysznic lub wanna, WC, telefon, Radio, Sat-Tv.

Hotel

Stylowy zabytkowy hotel położony w centrum Bad Gastein w pobliżu parku wodnego, centrum kongresowego, teatru, muzeum. Obok promenada jak i również centrum Bad Gastein z licznymi sklepami. Hotel - Kurort oferuje wiele zabiegów zdrowotnych, terapeutycznych.

Bad Gastein

Bad Gastein to 25 km tras biegowych
7 km tras trudnych, 10 km tras łatwych.
Oświetlony stok Böchsteiner Loipe - 5 km.

Ważne

Miejsca w tym obiekcie mamy na zapytanie. W celu sprawdzenia dostępności miejsc proszę o wypełnienie rezerwacji wstępnej. Na podstawie tej rezerwacji będzie wysłane zapytanie do kontrahenta o dostępności miejsc, w przypadku braku wolnych pokoi zostanie Państwu zaproponowany inny obiekt o zbliżonym standardzie i cenie. Rezerwacja wstępna jest bezkosztowa i nie zobowiązuje Państwa do zakupu.

Atrakcje

Dolina Gastein to jeden z największych terenów narciarskich Austrii. Z Dorfgastein prowadzi huśtawka narciarska do Grossarl w sąsiedniej dolinie. Z wiekowego i dostojnego Bad Gastein proponujemy wybrać się na łagodny Stubnerkogel i do Sportgastein, gdzie Kreuykogel gwarantuje znakomite warunki śniegowe. Dla zaawansowanych narciarzy polecamy zjazd na Graukogel.

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony