Menu strony

Bad Hofgastein / Dolina Gastein - zakwaterowanie + Skipass

Symbol oferty: 5443229/111
Bad Hofgastein / Dolina Gastein - zakwaterowanie + Skipass
Bad Hofgastein / Dolina Gastein - zakwaterowanie + SkipassBad Hofgastein / Dolina Gastein - zakwaterowanie + SkipassBad Hofgastein / Dolina Gastein - zakwaterowanie + SkipassBad Hofgastein / Dolina Gastein - zakwaterowanie + SkipassBad Hofgastein / Dolina Gastein - zakwaterowanie + SkipassBad Hofgastein / Dolina Gastein - zakwaterowanie + SkipassBad Hofgastein / Dolina Gastein - zakwaterowanie + SkipassBad Hofgastein / Dolina Gastein - zakwaterowanie + Skipass

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w hotelu lub pensjonacie w pokojach z łażienką.
Wyżywiwnie - śniadanie.
W cenie Skipass.

Bad Hofgastein

Bad Hofgastein jest najnowocześniejszym z trzech ośrodków Doliny Gastein, z najbardziej rozwiniętą ofertą turystyczną. Położony w najszerszej i najbardziej nasłonecznionej części doliny, na wysokości 850 m n.p.m., centrum miasta otoczone jest szerokim obszarem dla pieszych z mnóstwem małych sklepików, hoteli i restauracji.
W centrum miasta znajduje się nowo wybudowane Centrum Kongresowe i Lecznicze. Otoczone jest wspaniale zadbanym parkiem o powierzchni 120.000 m2 z rozbudowaną siecią tras spacerowych. Istnieje możliwość skorzystania z jazdy konnej, tenisa, squsha, golfa i minigolfa. Licencjonowani przewodnicy oprowadzają po malowniczych dolinach lodowcowych i górach w okolicy.

Trasy narciarskie

W okolicy miejscowości i obok ośrodka narciarskiego Angertal zorganizowanych jest 200 km tras narciarskich z 50 windami dla narciarzy. W dolinie i obok ośrodka narciarskiego Sportgastein przygotowane są trasy do narciarstwa biegowego, są tu też trasy na zimowe wędrówki, lodowisko i boisko do curlingu. Ośrodek Leczniczy obejmuje termy i baseny z wodami leczniczymi, sauny i solaria.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2017-12-23 - 2017-12-30
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1919 PLN = 450 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2017-12-30 - 2018-01-06
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1919 PLN = 450 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony