Menu strony

Symbol oferty: 5443229/111

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w hotelu lub pensjonacie w pokojach z łażienką.
Wyżywiwnie - śniadanie.
W cenie Skipass.

Bad Hofgastein

Bad Hofgastein jest najnowocześniejszym z trzech ośrodków Doliny Gastein, z najbardziej rozwiniętą ofertą turystyczną. Położony w najszerszej i najbardziej nasłonecznionej części doliny, na wysokości 850 m n.p.m., centrum miasta otoczone jest szerokim obszarem dla pieszych z mnóstwem małych sklepików, hoteli i restauracji.
W centrum miasta znajduje się nowo wybudowane Centrum Kongresowe i Lecznicze. Otoczone jest wspaniale zadbanym parkiem o powierzchni 120.000 m2 z rozbudowaną siecią tras spacerowych. Istnieje możliwość skorzystania z jazdy konnej, tenisa, squsha, golfa i minigolfa. Licencjonowani przewodnicy oprowadzają po malowniczych dolinach lodowcowych i górach w okolicy.

Trasy narciarskie

W okolicy miejscowości i obok ośrodka narciarskiego Angertal zorganizowanych jest 200 km tras narciarskich z 50 windami dla narciarzy. W dolinie i obok ośrodka narciarskiego Sportgastein przygotowane są trasy do narciarstwa biegowego, są tu też trasy na zimowe wędrówki, lodowisko i boisko do curlingu. Ośrodek Leczniczy obejmuje termy i baseny z wodami leczniczymi, sauny i solaria.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony