Menu strony

Symbol oferty: 279/370

AUSTRIA: Jeziora Alpejskie

1dzień:Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd przez Czechy do Gmunden, miasteczka słynącego z zamków i ceramiki. Czas wolny. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.


2dzień:Śniadanie.Przejazd do Salzburga. Zwiedzanie: spacer po Starym Mieście - ogród i pałac biskupi Mirabell, Getreidegasse - najstarsza i jedna z najpiękniejszych ulic miasta, Dom Mozarta, Opactwo św. Piotra, katedra św. Ruprechta, Residentzplatz, pomnik Mozarta, twierdza Hohensalzburg - panorama miasta i na szczyty alpejskie, Hellbrunn - letnia rezydencja książęca - ogrody zaprojektowane w XVII w. dla księcia arcybiskupa Markusa Sittikusa. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.


3dzień:Śniadanie. Przejazd do Hallstatt - spacer pięknymi uliczkami miasta, zwiedzanie Pfarrkirche z gotyckimi freskami. Przejazd do najbardziej znanego uzdrowiska w regionie Salzkammergut - Bad Ischl, zwiedzanie Kaiservilla -letniej rezydencji cesarza Franciszka Józefa. Przejazd do Mondsee, popularnej miejscowości wakacyjnej - rejs statkiem po jeziorze. Powrót do hotelu,obiadokolacja, nocleg.


4dzień:Śniadanie. Przejazd przez Salzkammergut w kierunku Polski. Przyjazd na miejsce zbiorki w późnych godzinach nocnych(ok. 23.00) . Zakończenie wycieczki.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony