Menu strony

Ziemia Salzburgska zaprasza

Symbol oferty: 97/1628
Ziemia Salzburgska zaprasza
Ziemia Salzburgska zapraszaZiemia Salzburgska zapraszaZiemia Salzburgska zapraszaZiemia Salzburgska zapraszaZiemia Salzburgska zapraszaZiemia Salzburgska zapraszaZiemia Salzburgska zapraszaZiemia Salzburgska zapraszaZiemia Salzburgska zaprasza

AUSTRIA

Austria
to typowo górski kraj. Łańcuchy górskie są poprzecinane głęboko wciętymi dolinami rzecznymi, co tworzy wspaniałe, zapierające dech w piersiach widoki. Do poznawczych walorów tego kraju należą doskonale przygotowane szlaki do turystyki pieszej i rowerowej, unikalna fauna i flora, piękno alpejskich wiosek i miasteczek oraz doskonała infrastruktura turystyczna.
RAMINGSTEIN urocze miasteczko na południu Austrii, w centum Alp Austriackich, położone wsród lasów sosnowo-jodłowych na wysokosci 970 m.n.p.m. Wspaniałe, górskie powietrze sprawia, że występuje tutaj mikroklimat sprzyjający osobom chorym na astmę i choroby wieńcowe.
SALZBURG zwany miastem Mozarta jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących miast Europy. W wąskich uliczkach znajdziesz tu mnóstwo kawiarenek i sklepików. Salzburg to piękne zabytki: Katerdra Dom, Starówka, Twierdza Hohensalzburg, Dom Mozarta, Ogród Mirabell.

PROGRAM

1 dzień
wyjazd z kraju wieczorem, przejazd przez Czechy do Austrii
2 dzień przyjazd do Ramingstein rano, zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek, czas wolny. Wyjście na Zamek Finstergrun. Po południu Wyjazd na zwiedzanie malowniczych wodospadów w Krakaudorf - plener zdjęciowy. Obiadokolacja, nocleg.
3 dzień śniadanie, wyjazd do Salzburga, zwiedzanie: Katerdra Dom, Starówka, Twierdza Hohensalzburg, Dom Mozarta, Ogród Mirabell. Powrót do Ramingstein. Obiadokolacja, nocleg.
4 dzień śniadanie. Wycieczka do Mautendorf - zwiedzanie zamku/, zwiedzanie Browaru w Murau. Po południu przejazd do Tomsweg - krótki spacer, powrót na obiadokolację i nocleg.
5 dzień śniadanie, wyjazd do Wiednia, zwiedzanie: Kahlenberg, objazd Wiednia Ringiem, /Hofburg, Plac Marii Teresy, Katedra św. Szczepana, Schönbrunn/. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną.

ZAKWATEROWANIE

3 noclegi. Prensjonat, hotel, pokoje 2-3 osobowe z pełnym wezłem sanitarnym.

WYŻYWIENIE

3 dni żywieniowe, 3 śniadaia, 3 obiadokolacje + prowiant na drogę powrotną

TRANSPORT

Autokar turystycznyf

UBEZPIECZENIE

NNW - od nastepstw nieszczęśliwych wypadków w kraju
NNW i KL (koszty leczenia) za granicą

WSTĘPY

Zamek Finstergrun
Zamek Mautendorf
Wodospady Krakaudorf

CENA

Cena dla każdej grupy kalkulowana jest indywidualnie, zależy ona od ilośći posiłków, programu (biletów wstępu), ilości dni oraz trasy przejazdu autokaru

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęPowrót
ŁódźMiejsce ustalone przez zamawiającego23.0021.00

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2017-09-11 - 2018-06-22
  (Poniedziałek - Piątek)
  285 katalogowa 1 PLN zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony