Menu strony

Symbol oferty: 5444576/111

Apartamenty

Apartamenty położone są w spokojnym centrum doliny Stubai, około 300 m od głównej drogi, przy której zatrzymują się autobusy, 10 km od lodowca Glacier i 5 km od centrum miasta. Ośrodek dysponuje trzema oddzielnymi apartamentami, każdy z niezależnym wejściem (2 z balkonem, 1 z tarasem). Obok budynku znajduje się idealna do opalania się łąka, parking oraz garaż. Apartamenty przeznaczone są dla osób niepalących.

Apartament 4-6 osobowy (80m2)

2 oddzielne sypialnie (dwuosobowa i trzyosobowa), kuchnia z jadalnią oraz przytulną sofą narożną, którą można rozłożyć. W kuchni piec, zmywarka, lodówka, ekspres do kawy, zastawa stołowa. Oprócz tego na wyposażeniu TV Sat, 2 prysznice z WC, telefon, balkon oraz przedpokój.

Apartment 4-6 osobowy (70m2)

2 oddzielne sypialnie dwuosobowe, kuchnia z jadalnią oraz przytulną sofą narożną, którą można rozłożyć. W kuchni: piec, zmywarka, lodówka, ekspres do kawy, zastawa stołowa. Oprócz tego na wyposażeniu TV Sat, prysznic, oddzielne WC, przedpokój, balkon, telefon.

Apartment 2-4 osobowy (60m2)

Sypialnia, pokój dla dziecka, kuchnia z jadalnią i sofą, wyposażona w piec, lodówkę, ekspres do kawy, zastawę stołową. Oprócz tego na wyposażeniu TV Sat, łazienka z prysznicem, oddzielne WC, taras, telefon.

Informacje

Na życzenie możemy zapewnić codzienną dostawę świeżego pieczywa rano.
Zapewniamy pościel, ręczniki, obrusy i papier toaletowy.
W terminie od 20.04. do 15.12. darmowy dostęp do basenu.
Wypożyczenie roweru górskiego darmowe.

nowy tematAtrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony