Menu strony

Wczasy narciarskie w St.Lambrecht w Austrii - oferta promocyjna

Symbol oferty: 5446945/111
Wczasy narciarskie w St.Lambrecht w Austrii - oferta promocyjna
Wczasy narciarskie w St.Lambrecht w Austrii - oferta promocyjnaWczasy narciarskie w St.Lambrecht w Austrii - oferta promocyjnaWczasy narciarskie w St.Lambrecht w Austrii - oferta promocyjnaWczasy narciarskie w St.Lambrecht w Austrii - oferta promocyjnaWczasy narciarskie w St.Lambrecht w Austrii - oferta promocyjnaWczasy narciarskie w St.Lambrecht w Austrii - oferta promocyjnaWczasy narciarskie w St.Lambrecht w Austrii - oferta promocyjnaWczasy narciarskie w St.Lambrecht w Austrii - oferta promocyjna

Wstęp

Nawiązaliśmy współpracę ze znanym ośrodkiem narciarskim Grebenzen przygotowań narciarzy austriackich, węgierskich i polskich. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla narciarzy z rodzinami, w dobrej cenie, z wyżywieniem w formie bufetu śniadaniowego i obiadokolacji. Do dyspozycji oddajemy również na życzenie grup instruktora narciarskiego (na zamówienie).

Dzienny przejazd

Aby ułatwić dojazd - przejazd odbywa się w ciągu dnia. Jadąc w kierunku Austrii proponujemy na zamówienie grupy - 2 godz. krótkie zwiedzanie autokarem Wiednia, a w drodze powrotnej - zwiedzanie miejsca pielgrzymowania Mariazell.

Karnet narciarski w cenie

Chcąc obniżyć cenę wyjazdu, oferujemy w ofercie karnet narciarski 5-dniowy grupowy, dlatego zachęcamy do wykupu już w Polsce.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach oferujących pokoje 2,3,4,5 osobowe, w zależności od rezerwacji. Pokoje są nowocześnie urządzone z widokiem na góry, połączone z kącikiem kuchennym, wyposażonym oraz łazienką z WC.

Wyżywienie

Wyżywienie oferowane w jednym z pensjonatów w formie bufetu śniadaniowego (kawa, herbata, soki, zimna płyta, na ciepło jajecznica i bekon, duży wybór serów żółtych i białych, paszteciki, pieczywo, bułeczki, warzywa konserwowane i świeże pomidorki, papryka, ciasteczka i owoce: banany, jabłka, melony, winogrona.
Obiadokolacja serwowana: zupa, sałatka w formie starteru, danie główne, deser. Do obiadokolacji podawana jest woda.

Jazda na nartach

Jazda na nartach obejmuje około 20 km tras narciarskich. Do dyspozycji 1 kolej krzesełkowa oraz 6 wyciągów orczykowych. Codziennie na stok odbywa się transfer o godz. 8:30. Powrót o godz. 15:30. W drodze powrotnej możliwość przejazdu do sklepu spożywczego na zakupy.

St. Lambrecht - garść informacji o tej miejscowości

St. Lambrecht to miejscowość obejmująca teren narciarski Grebenzen w Styrii. To doskonałe miejsce zimowego wypoczynku dla rodzin. Doskonale przygotowane stoki ze znaną w Austrii trasą narciarską FIS, na której mistrzostwa Austrii zdobywał między innymi Hermann Maier. Resort narciarski obejmuje 1 krzesło 4-osobowe oraz 6 wyciągów talerzykowych i orczyków. Łączna przepustowość stacji narciarskiej wynosi około 6000 osób/godzinę. Do dyspozycji pozostaje w sumie 23 km tras narciarskich, w tym 5 km tras niebieskich i 18 km tras czerwonych. Latem zaprasza najdłuższy na Styrii tor saneczkowy (1700 m). Tereny narciarskie rozpościerają się od 1000 do 1900 m n.p.m.

Szlak religijny

Miejscowość St. Lambrecht leży na szlaku religijnym portalu turystycznego: www.turystykareligijna.pl obejmującym jeden z najbardziej znanych w Austrii klasztorów Benedyktynów.

Cena obejmuje

Cena zawiera: transport autokarem turystycznym, opiekę pilota, ubezpieczenie NWKL, zakwaterowanie w pensjonacie, wyżywienie: śniadania (w formie bufetu), obiadokolację, karnet narciarski 5-dniowy (opcjonalnie bez karnetu narciarskiego).

Szkolenie narciarskie

Dodatkowo proponujemy szkolenie narciarskie w grupach: początkujący, średniozaawansowany i grupa zaawansowana. Szkolenie obejmuje: instruktaż na stoku, jazdę na tyczkach z pomiarem czasu, wideorejestrację, analizę jazdy wieczorem po kolacji, zawody z pomiarem czasu. Koszt szkolenia z instruktorem uzależniony od ilości uczestników. Przy 10 uczestnikach: 350 PLN od osoby, przy 20 uczestnikach 250 PLN od osoby.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Bielsko-BiałaBP dworzec07:30
Katowicepl. Powstańców Śląskich (św. Andrzeja)06:30
TychyStacja Bliska06:45

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-02-25 - 2018-03-03
  (Niedziela - Sobota)
  7 last-minute 1288 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: karnet narciarski 5-dniowy w cenie
  2018-03-04 - 2018-03-10
  (Niedziela - Sobota)
  7 last-minute 1288 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: karnet narciarski 5-dniowy w cenie
  2018-03-11 - 2018-03-17
  (Niedziela - Sobota)
  7 last-minute 1288 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: karnet narciarski 5-dniowy w cenie


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony