Menu strony

Symbol oferty: 5449043/111

Ferienhotel Silbertal****

Ten urokliwy hotelik w alpejskim stylu położony jest na wysokości 2 000 metrów n.p.m., około 7 km od centrum Sölden. Obiekt zapewnia bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne.
Okolica hotelu Alm-Ferienclub Silbertal jest rajem dla miłośników narciarstwa i turystyki pieszej. Zimą obiekt dysponuje własnym wyciągiem, którym można szybko i łatwo dostać się do ośrodka narciarskiego. Wyciąg ma 300 m długości i umożliwia połączenie z terenem narciarskim Soelden - wyciągiem nr A12 "Gaislach-Schlepplift" znajdującym się przy Gasthof Sonneck. Ponadto można stamtąd dotrzeć do całego obszaru Soelden i do dwóch lodowców. Po południu należy zjechać trasą numer "2" i wrócić następnie do hotelu Alm - Ferienclub.
Latem hotel jest idealną bazą wypadową do pieszych wycieczek.
Cena zakwaterowania obejmuje opcję niepełnego wyżywienia, w której skład wchodzi obfite śniadanie w formie bufetu z produktami organicznymi oraz 5-daniowa kolacja z wyborem kilku potraw i bufetem sałatkowym. Latem kolacja składa się z 4 dań. Raz w tygodniu w hotelu organizowane jest przyjęcie przy grillu lub bufet tematyczny. Codziennie do dyspozycji Gości jest także restauracja z wyborem z karty.
Bogata oferta hotelu obejmuje wędrówki w rakietach śnieżnych z przewodnikiem oraz nocne wycieczki z pochodniami. Na miejscu można także spróbować swoich sił w jeździe na sankach i snowtubingu, jak również zobaczyć nocny pokaz jazdy na nartach i wybrać się na przejażdżkę skuterem śnieżnym z instruktorem (za dodatkową opłatą). Wszystkie atrakcje organizowane są raz w tygodniu, w zależności od pogody i pory roku.
Zimą kilka razy w tygodniu w piwnicy hotelu można posłuchać muzyki na żywo. Ofertę obiektu uzupełnia sala kinowa, salon bilardowy, kiosk, sala gier oraz pokój do gry w ping-ponga.
Hotel Alm-Ferienclub Silbertal zaprasza ponadto do wypełnionych gorącą wodą drewnianych balii na świeżym powietrzu.
W każdą sobotę jest spotkanie ze szkółką narciarską i jest możliwość dołączenia do szkoleń narciarskich. Spotkanie z instruktorem ma miejsce przy Gasthof Sonneck.
Hotel współpracuje z wypożyczalnią sprzętu narciarskiego Glanzer i udziela 10% zniżki na wynajem sprzętu narciarskiego.
Ważną informacja, to możliwość zakupu karnetu narciarskiego bezpośrednio w recepcji, co znacznie ułatwia Gościom szybkie dostanie się rano w wysokie partie lodowca.
Na początku sezonu hotel oferuje 2-dniowy test nart w cenie.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony