Menu strony

Symbol oferty: 5448340/111

Program

Program
Dzień 1
Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje, co kilka godzin.
Dzień 2
Przyjazd do Austrii. Zakwaterowanie w hotelu. Krótki spacer aklimatyzacyjny z treningiem - rozgrzewką. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3
Śniadanie. Jazda na nartach. Rozpoczniemy z dolnej stacji w Kaltenbach. Zdobędziemy szczyt Marchkopf (2.501 m n.p.m.). Tereny narciarskie Hochzillertal połączone z Hochfügen rozpoczną nasze ski safari. Do dyspozycji mamy 175 km doskonale przygotowanych tras narciarskich, dlatego tutaj zagościmy w sumie 2 dni. Trasy narciarskie są łatwe i średniozaawansowane, są również trasy trudne. Miłośnicy carvingu i jazdy w głębokim śniegu znajdą tutaj swój raj. Na początku rozjeździmy się na długiej 8 km trasie Stephan Eberharter Goldpitzte. Szkolenie narciarskie obejmuje: objazd tras z instruktorem narciarskim, zapoznanie się z terenem, następnie szkółka narciarska obejmująca doskonalenie techniki jazdy z amatorską wideo rejestracją i zdjęciami. Jazda indywidualna - czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 4
Śniadanie. Tereny narciarskie Spieljoch będą miejscem jazdy na nartach. Ten ośrodek narciarski umożliwi nam korzystanie z ponad 21 km tras narciarskich i ponad 8 wyciągów. Zjedziemy tutaj jedną z nadłuższych tras narciarskich o długości 7 km. Trening i rozgrzewkę planujemy rozpocząć w Fügen, zdobędziemy szczyt Onkeljoch (2.050 m n.p.m.), a na stokach "Gosealm", może pojeździmy w kopnym śniegu. Szkolenie narciarskie obejmuje: objazd tras z instruktorem narciarskim, zapoznanie się z terenem, następnie szkółka narciarska obejmująca doskonalenie techniki jazdy z amatorską wideo rejestracją i zdjęciami. Jazda indywidualna - czas wolny. Spotykamy się na apreski. Zjeżdżamy grupą do dolnej stacji w Fügen. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 5
Śniadanie. Jazda na nartach. Tereny narciarskie Hochfügen będą przedmiotem naszego ski safari, który połączony jest z Hochzillertal i obejmuje 175 km doskonale przygotowanych tras narciarskich. . Szkolenie narciarskie obejmuje doskonalenie techniki jazdy z amatorską wideo rejestracją i zdjęciami. Jazda indywidualna - czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 6
Śniadanie. Jazda na nartach. Tereny narciarskie Zillertal Arena to cel naszego ski safari, który obejmuje: ponad 166 km tras narciarskich, 52 wyciągi narciarskie z najwyżej położonymi na wysokości 2500 m n.p.m. Zillertal to nie tylko doskonałe warunki dla narciarzy, ale również dla snowboardzistów - snowapark w Gerlos Hot Zone, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Dla chcących spróbować sił na torze saneczkowym do dyspozycji pozostaje Arena Coaster o długości 1,5 km z korkociągami i ostrymi zakrętami. Ciekawostką jest też nocny tor saneczkowy Gerlosstein. Zillertal tworzą: Zell, Hippach, Gerlos, Königsleiten, Krimml i Wald. Szkolenie narciarskie obejmuje: objazd tras z instruktorem narciarskim, zapoznanie się z terenem, następnie szkółka narciarska obejmująca doskonalenie techniki jazdy z amatorską wideo rejestracją i zdjęciami. Jazda indywidualna - czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 7
Śniadanie. Jazda na nartach na słynnym terenie narciarskim Mayrhofen obejmujący ponad 160 km doskonale przygotowanych tras narciarskich, 50 nowoczesnych wyciągów narciarskich. Niebywałą atrakcją jest najstromszy zjazd w Austrii zwany "Harakiri" o spadku 78% i długości 5,5 km. Dla snowboardzistów atrakcją jest Burton Park. Na apreski warto wybrać się do baru igloo "White Lounge" znajdującego się na wysokości 2000 m n.p.m. w górnej części stacji Ahornbahn. Szkolenie narciarskie obejmuje: objazd tras z instruktorem narciarskim, zapoznanie się z terenem, następnie szkółka narciarska obejmująca doskonalenie techniki jazdy z amatorską wideo rejestracją i zdjęciami. Jazda indywidualna - czas wolny. Obiadokolacja. Zabawa integracyjna połączona z dyskoteką. Nocleg.
Dzień 8
Śniadanie. Jazda na nartach. Pragnienie i cel wielu narciarzy, czyli lodowiec Hintertux z najwyżej położonymi trasami narciarskimi w regionie Zillertal sięgającymi 3250 m n.p.m. z którego to rozciąga się piękna panorama na austriackie i włoskie Alpy - słynny taras Hintertux. Jedną z atrakcji jest najdłuższa trasa narciarska "Schwarze Pfanne" o długości 12 km. Szkolenie narciarskie obejmuje: objazd tras z instruktorem narciarskim, zapoznanie się z terenem, następnie szkółka narciarska obejmująca doskonalenie techniki jazdy z amatorską wideo rejestracją i zdjęciami. Zawody narciarskie. Obiadokolacja. Wręczenie dyplomów. Biała noc. Nocleg.
Dzień 9
Śniadanie. Wspólne zdjęcie pamiątkowe. Wykwaterowanie. Przejazd do Salzburga. Indywidualne zwiedzanie Salzburga. Czas wolny. Wyjazd z Austrii. Czas wolny na posiłek w Czechach. Przyjazd do Polski w godzinach późnowieczornych.

Program, a w szczególności kolejność jego realizacji, może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i narciarskich w poszczególnych ośrodkach, a także warunków drogowych.

Świadczenia

- przejazd autokarem (barek - napoje zimne i gorące w cenie, DVD, LCD)
- 7x śniadanie
- 7x obiadokolacja
- 7x nocleg w hotelu****
- korzystanie z centrum spa
- 6 dniowy karnet narciarski obejmujący Zillertal Arena
- instruktor narciarski - jazda w grupie
- amatorska wideo rejestracja jazdy na nartach
- wycieczka fakultatywna na baseny
- ubezpieczenie KL NNW

Zillertal

Dolina Zillertal leży w Tyrolu i jest najbardziej słynnym regionem narciarskim w Austrii. Rozciąga się pomiędzy Kitzbühel a lodowcem Tux. Serce Tyrolu daje niesamowite możliwości uprawiania narciarstwa i snowboardu. Tereny narciarskie obejmują lodoweic HIntertux (3250 m n.p.m.), co daje gwarancję śniegu przez cały rok. Naszym programem ski safari objęliśmy tereny narciarskie: Hochfügen, Zillertal Arena, Mayrhofen,Hintertuxer Gletscher, Spieljoch, Hochzillertal. Zillertaler Superskipass obejmuje ponad 600 km doskonałych i niepowtarzalnych tras narciarskich, ponad 170 kolejek linowych i wyciągów krzesełkowych i orczyków. Każdy znajdzie tu trasy dla siebie, o każdym stopniu trudności i niepowtarzalnym szusie. Wszystkie ośrodki narciarskie są tu prestiżowe i nie wymagające rekomendacji.

Cena zawiera

- przejazd autokarem (barek - napoje zimne i gorące w cenie, DVD, LCD)
- 7x śniadanie
- 7x obiadokolacja
- 7x nocleg w hotelu***
- korzystanie z centrum spa
- 6 dniowy karnet narciarski Dachstein Tauern
- instruktor narciarski
- jazda w grupie
- amatorska wideo rejestracja jazdy na nartach
- wycieczka fakultatywna na baseny
- ubezpieczenie KL NNW
- program ski safari

Cena nie zawiera

- biletu wstępu na basen
- napoi do obiadokolacji

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w hotelu *** .
Pokoje 2-osobowe z łazienką, WC, prysznicem, suszarką do włosów, TV SAT, balkonem.

Do dyspozycji gości

Sauna fińska, łaźnia parowa, mini siłownia i fitness. Restauracja, sala telewizyjna, pomieszczenie z kominkiem, narciarnia.

Wyżywienie

Wyżywienie w hotelu z kuchnią europejską i oferującą regionalne produkty. Śniadania w formie bufetu, obiadokolację z daniem głównym do wyboru, zupą, bufetem sałatkowym i deserem.

Dodatkowe atrakcje

Za dodatkową opłatą można skorzystać z centrum wellness, obejmującego 2 sauny, łaźnię parową, jacuzzi, solarium, kabinę aromato terapeutyczną i pomieszczenie relaksacyjne.

Szkolenie narciarskie

Wyjazd z instruktorem narciarskim. Codziennie jazda z instruktorem 3,5 h. Szkolenie narciarskie z elementami sportowymi: nauka jazdy na tyczkach, amatorska wideo rejestracja i analiza wieczorem.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Bielsko-BiałaBP stacja ul. Warszawska19:00
GliwicePlac Piastów17:00
KatowicePlac Oddziałów Młodzieży Powstańczej18:00
KrakówBP/KFC Josepha Conrada 8117:00
Wrocław2BP stacja ul. Karkonoska16:00

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony