Menu strony

Symbol oferty: 5444595/111

HotelHotel

Dysponujący 140 pokojami Activ Sunny Hotel Sonne jest zaliczany do najlepszych hoteli w Tyrolu. Pokoje oferują wszystko co można sobie wymarzyć - goście są otoczeni atmosferą dyskretnego luksusu, elegancji, szlachenej nonszalancji oraz subtelnego stylu.

Otoczony przez imponujące Alpy Kitzbüheler oraz resort wypoczynkowy jest unikatem w naszym wspaniałym świecie.

Konferencje

Activ Sunny Hotel Sonne oferuje wczasowiczom nie tylko specjalny nastrój. Śluby, muzyczne, taneczne wieczorki, seminaria nawet dla 350 osób mogą być organizowane w naszym hotelu.

Sala konferencyjna

Activ Sunny hotel Sonne jest perfekcyjnie przygotowana do organizacji seminarów i konferencji. Sale mogą pomieścić ponad 300 osób. Wszystkie sale mogą być dzielone i łączone według potrzeb. Nowoczesny sprzęt jest do dyspozycji bez żadnych dodatkowych opłat.
Zapewniamy dostęp do Internetu, projektor LCD oraz W-LAN od e-Wave.

Zdrowie

W hotelu można cieszyć się kąpielami, masażami, manicure i pedicure. Wewnętrzny basen (8 x 20m), grota parowa, sauna oraz siłownia pozwolą wzmocnić zarówno ciało jak i ducha.

"Ägyptos Vital Pack" to najważniejszy punkt programu - czyni skórę delikatniejszą, piękniejszą i wrażliwszą. Będziesz nie tylko wyglądał lepiej ale i czuł się bardziej młodo i zdrowo.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony