Menu strony

Apartamenty w Arzl - Dolina Pitztal

Symbol oferty: 5444377/111
Apartamenty w Arzl - Dolina Pitztal
Apartamenty w Arzl - Dolina PitztalApartamenty w Arzl - Dolina PitztalApartamenty w Arzl - Dolina PitztalApartamenty w Arzl - Dolina PitztalApartamenty w Arzl - Dolina PitztalApartamenty w Arzl - Dolina PitztalApartamenty w Arzl - Dolina Pitztal

Apartamenty

Apartament dla 2-5 osób o powierzchni 55m2 - składa się z przedpokoju, garderoby, pokoju dziennego z rozkładana sofą i jadalnia, SAT -TV, radio, 2 sypialnie, łazienka i WC oddzielnie. Pościel na miejscu.
Apartament dla 5-7 osób o powierzchni 75m2 - składa się z przedpokoju, garderoby, pokoju dziennego z rozkładana sofą i jadalnia, SAT -TV, radio, 3 sypialnie, łazienka i WC oddzielnie. Pościel na miejscu.
W budynku - TV, narciarnia, pomieszczenie z tenisem stołowym, sauna * 3 razy w tygodniu dla gości gratis, solarium odpłatnie - 5 Euro.
Przystanek Skibussa obok apartamentów.

Lodowiec Pitztal i Rifflsee

W rejonie Pitztal znajdują się dwa główne tereny narciarskie. Są dogodnie połączone bezpłatną komunikacją autobusową, więc z każdej miejscowości można dojechać do wybranego ośrodka.
Jest to najwyżej położony teren narciarski w Tyrolu. Korzystając z szybkiej kolejki Pitzexpress w ciągu kilku minut pokonać można różnicę wysokości wynoszącą 1200 m i znaleźć się w otoczeniu doskonale przygotowanych stoków. Kolejka gondolowa Pitz-Panoramabahn wywozi gości na zawrotną wysokość 3440 metrów, to najwyższy punkt do jakiego docierają wyciągi w Austrii. Tuż do lodowca przylega teren narciarski na górze Rifflsee gdzie można jeździć tylko w sezonie zimowym. Atrakcją tego rejonu są nie tylko trasy ale piękny widok na zamarznięte jezioro Rifflee położone na wysokości 2200 m.

Łączna długość tras na lodowcu Pitztal i w rejonie Rifflsee wynosi 43 kilometry.

Trasy trudne - 7 km
Trasy średnie - 12 km
Trasy łatwe - 24 km

Snowboard

Funpark dla snowboardzistów na lodowcu Pitztal, z atrakcajami typu corner, straight-jumps, quarter i halfpipe (90 m); w zależnosci od warunków pogodowych w pobliżu orczyka Brunnenkogelschlepplift lub przy średniej stacji Pitz-Panoramabahn znajduje się centrum treningowe z najnowszym sprzętem. Odcinek boardercrossowy znajduje się też poniżej kolejki Rifflseebahn.

Atrakcje

Główną atrakcją doliny Pitztal jest otwarty w grudniu 1983 r. ośrodek
narciarski na lodowcu, położony na północ od Wildspitze (3772 m n.p.m.). Kolejka naziemna Pitzexpress z Mittelberg (1740 m n.p.m.) pokonuje w 7 min. tunel liczący 3786 m i dociera na wys. 2800 m n.p.m. wwożąc turystów na teren ośrodka narciarskiego na lodowcu. Wyciąg krzesełkowy, wyciągi orczykowe i kolejka linowa na Hinterer Brunnenkogel (3440 m n.p.m.) obsługują lodowiec udostępniając łatwe i bardziej wymagające trasy, a także specjalny teren dla snowboardzistów. Dwie pasjonujące trasy zjazdowe wiodą z lodowca w dolinę. Jedna zaczyna się przy Mittelbergjoch i prowadzi przez szczelinę w lodowcu Taschachferner do dolnej stacji kolejki naziemnej, druga ma swój początek przy wyciągu krzesełkowym Gletschersee, mija schronisko Braunschweiger Hütte i wiedzie dalej 2759 m w dół do Mittelberg.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-24 - 2018-03-31
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 670 PLN = 158 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-31 - 2018-04-07
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 670 PLN = 158 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony