Menu strony

Symbol oferty: 5444610/111

MIEJSCOWOŚĆ

Dolina Pitz leży na wysokości: 880 - 1.740 m n.p.m. i liczy 6.500 mieszkańców. Imst, najważniejsze miasto regionu znajduje się na wysokości 830 - 1.100 m n.p.m. i mieszka w nim 11.000 osób.

Infrastruktura: lodowiec Pitztalski do wys. 3.440 m n.p.m., Rifflsee do wys. 2.800 m n.p.m., Hochzeiger do wys. 2.450 m n.p.m., Hoch-Imst do wys. 2.100 m n.p.m.

89 km tras zjazdowych, 90 km szlaków narciarstwa biegowego, 32 km torów saneczkowych, 73 km przygotowanych zimowych tras wędrownych, halfpipes, funparks, wyciągi dla dzieci.

Pitztal ukazuje bogata różnorodność fauny I flory. Ktokolwiek wybierze się na wycieczkę odkryję różnorodną szatę roślinną, od rozległych wrzosowisk Pillersattel po mokradła i lodowiec. Lasy, zależnie od pogody i położenia, są domem dla sosen, modrzewi, szkockich sosen i kilku rodzajów drzew liściastych (osiki, jesionów). Kosodrzewina oraz jałowce są także godne uwagi. Poza wykorzystaniem w celach ekonomicznych, drzewa na Pitztal są szczególnie ważne ze względu na pełnioną przez nich funkcję: ochronę przed lawinami.
Pitztal jest także domem dla urozmaiconych gatunków zwierzyny. Oprócz saren, czerwonych jeleni oraz kozic i koziorożca alpejskiego, możemy także spotkać tu małe stado rzadko spotykanego gatunku owiec (muflonów). Głuszce, czarne koguty, sępy oraz świstaki są także rodzime w Pitztal.

Geigenkamm, Kaunergrat i Wildgrat oraz pozostałe z nich! Wysokość ścieżek oraz wspinaczka lodowcowa - widok na panoramę ze szczytu, to wszystko po prostu zachwyca podczas podróży. Tradycyjne życie rolnicze wciąż tętni na alpejskich pastwiskach wzdłuż doliny: masło i ser są robione od lat według tradycyjnych receptur, festiwale alpejskie przybliżają mieszkańców i ich tradycje turystom. Dokładnie w sezonie turystycznym i wspinaczkowym natura pokazuje to, co ma najlepszego. Wędrując wzdłuż strumieni można cieszyć się fascynującymi widokami prezentującymi krajobraz lodowca Pitztal. Widok dzikich kozic, symbol Pitztal, nie jest rzadkością Alpejskie pastwiska eksplodują kolorami, kwitną w pełni i czysty horyzont zmienia się we wspaniały spektakl prezentowany przez naturę. Możecie odkrywać naturę, podczas gdy wasze dzieci będą pod opieką korzystać z programu rozrywki i przygody w Pitzis' Kids' Club.

OPIS HOTELU

W tym hotelu poczujecie się jak w domu 4 *, duże pokoje, suity - 76m2, dobre jedzenie, rozrywki, rodzinna atmosfera. Pokoje dobrze wyposażone, styl typowy tyrolski z 2, 3, 4 łóżkami, wyposażone w łazienkę z prysznicem, telefonem, ogrzewaniem, TV, minibar. Idealny punkt rozpoczęcia spacerów, wycieczek, które mogą pozostać wspaniałym wspomnieniem. Dla dzieci do dyspozycji duży park zabaw naprzeciwko hotelu.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony