Menu strony

Pensjonat w Wiesing - Oferta Sylwestrowa Zillertal

Symbol oferty: 5443077/111
Pensjonat w Wiesing - Oferta Sylwestrowa Zillertal
Pensjonat w Wiesing - Oferta Sylwestrowa ZillertalPensjonat w Wiesing - Oferta Sylwestrowa ZillertalPensjonat w Wiesing - Oferta Sylwestrowa ZillertalPensjonat w Wiesing - Oferta Sylwestrowa ZillertalPensjonat w Wiesing - Oferta Sylwestrowa ZillertalPensjonat w Wiesing - Oferta Sylwestrowa Zillertal

Pensjonat

Pokoje 3 osobowe z toaletą, prysznic.

Wyżywienie

Śniadanie.

Warunki narciarskie

Wspaniałe warunki narciarskie praktycznie we wszystkich miejscowościach, Dolina Zillertal zawdzięcza swojemu szczególnemu położeniu. śniegu jest pod dostatkiem, a dzięki temu, że tereny narciarskie położone są na różnych wysokościach, możemy wybrać teren najbardziej odpowiadający danej porze roku. W tej dolinie usadowiły się urocze gościnne wioseczki Fügen, Finkelberg i Hintertux, znany kurort Zell am Ziller i legendarne Mayrhofen, które przez szereg lat biło rekordy popularności wśród austriackich miejscowości wypoczynkowych. Jeden karnet narciarski obowiązuje na wszystkie dziesięć terenów narciarskich w dolinie, łącznie z lodowcem Hintertux.
Narciarstwo biegowe w regionie to ponad 200 km tras (połączenia z trasami Pinzga), 18 km tras wysokogórskich Hochkrimml - Gerlosplatte. Szkółka narciarstwa biegowego Krimml - Hochkrimmln. Natomiast w samej dolinie Zillertal znajduje sie 20 km tras biegowych.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
2017-12-11 - 2017-12-18
(Poniedziałek - Poniedziałek)
8 katalogowa 1023 PLN = 239 EUR zarezerwuj kalkuluj +


Podobne oferty« Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony