Menu strony

Fesitwal erotyczny w Pradze

Symbol oferty: 5448754/111
Fesitwal erotyczny w Pradze
Fesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w PradzeFesitwal erotyczny w Pradze

Festiwal Erotyczny w Pradze - to największy festiwal erotyczny na świecie!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich imprezowiczów!
Kto by mógł spokojnie i obojętnie przejść, gdy mówimy o erotycznym festiwalu? Erotyka jest częścią naszego życia, i ogromnie przyjemna! Dlatego odwiedzić erotyczny festiwal i to w Pradze - trzeba - ta impreza przyciąga mężczyzn i kobiety!
Erotyczny festiwal ma swoją siedzibę w Domu Narodowym
Erotyczny festiwal to bogaty program występów.
Już grzeje atmosfera, dziewczyny, kobiety, które będzie można zobaczyć, przetestować, wszystko na żywo, beż żadnych ograniczeń! Mnóstwo erotycznych narzędzi, seksowna i erotyczna bielizna.
Festiwal erotyczny jest dla mężczyzn i kobiet. W tym roku będzie striptiz dla mężczyzn, ale również dla kobiet. Będzie strefa Pań i strefa Mężczyzn. Będą pokazy dziewczyn i chłopaków, i wiele innych usług w oddzielnych pomieszczeniach. Będzie i party bus, który będzie przewoził po najbardziej elitarnych klubach erotycznych w Pradze.
Dla naszych Klientów przewidzieliśmy pakiet VIP, z programem erotycznym aż do wyczerpania, z doskonale zaopatrzonym bufetem.
Program erotyczny festiwalu jest bardzo bogaty, występy, pokazy, zróżnicowany program w różnych częściach festiwalu, strefy kobiet, strefy mężczyzn, strefa VIP, do której zapraszamy Państwa. Całość programu jest bardzo bogata, aż do wyczerpania Waszych sił! Dodatkowo, będzie można dobrze zjeść, zaopatrzone bufety w strefie VIP będą cieszyły nie tylko oko, ale i brzuch, do tego cała wanna wina, w którym będzie można się wręcz kąpać. Dodatkowo, w piątek i sobotę w wydłużonych godzinach otwarcia specjalne pokazy erotyczne do późna w nocy - i będzie to wedłg nas najbardziej erotyczny festiwal w Czechach, a może na świecie!

Sexy impreza Festiwal Erotyczny

To jedna z największych dyskotek, która jest jednocześnie jedną z największych imprez sex. W imprezie wezmą udział super dziewczyny, chłopcy, popularni DJ i celebryci, będzie prawdziwy szał.
Noc będzie niesamowita, pełna erotycznych, sexy imprez. Seksowwne dziewczyny będą bawić się i zaspakajać najgłębsze fantazje seksualne. To będzie długi sex party, ponad 17 godzin, jeszcze takiego nie było. Warto spróbować, bo coś takiego jeszcze nie miało miejsca w Czechach.
Specjalnie dla Pań - będzie Lady Strefa z salonem męskich toplessów, przystojni i muskulari mężczyzni z marzeń Kalifornii będą bawić Panie od rana do nocy. Poczują Panie autentyczną atmosferę ze wszystkimi dodatkami.
Panowie będą mieć serwowane prywatne tańce, striptiz. Mało? Mamba. Ale ponadto będą mogli Panowie spełnić na swoich oczach wszystkie swoje marzenia. Wow, nigdy nie mieliście zaszczytu spoktać, taką ilość tak super dziewczyn, spełniających najgłębsze pragnienia. Będzie bardzo gorąco :)
Będą też występy dla gejów. O nich festiwal erotyczny też nie zapomniał. Będzie hot gay party, zabawki erotyczne dla gayów i inne uciechy.

Fun Strefa VIP

Luksus, rozrywka, poczęstunek i fontanna pełna wina! Strefa VIP znajduje się na obszarze balkonu nad głównym holem. Oczywiście jest przeniesienie programu z głównej sceny na dużych ekranach. Będziesz siedzieć na wygodnych skórzanych siedzeniach. Dla każdego gościa VIP są seksowne hostessy gotowe, spełniać Twoje najskrytsze życzenia. Poczęstunek w formie bufetu , fontanną wina, VIP bar z napojami bezalkoholowymi (woda, coca-cola, fanta, sprite).

Program

Dzień 1
Wyjazd z miejsc zbiórki. Przejazd do Pragi. Krótkie zwiedzanie Pragi. Udział w festiwalu erotycznym.
Dzień 2
Zbiórka o godz. 05:00. Powrót do Polski. Przyjazd w godzinach południowych

Świadczenia

- przejazd busem
- ubezpieczenie NW KL, turystyka kwalifikowana
- udział w festiwalu erotycznym
- wejście VIP ze szwedzkim stołem i strefą tylko dla VIPÓW (ocjonalnie za dopłatą)

Uwaga

Zdjęcia przedstawiają faktycznych uczestniików imprezy.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęDojazd na imprezęWyjazd z imprezyPowrótDopłata
Bielsko-Białastacja BP, ul. Warszawska05:2010:0005:00+109:00
Powrót 1 dzień później
 
KatowicePlac Młodzieży Powstańców Śląskich04:0010:0005:00+110:00
Powrót 1 dzień później
 
KrakówGaleria Handlowa, dworzec PKP03:0010:0005:00+111:00
Powrót 1 dzień później
30 PLN  
TychyHotel Tychy04:2010:0005:00+109:40
Powrót 1 dzień później
 

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
2017-11-16 - 2017-11-17
(Czwartek - Piątek)
2 katalogowa 300 PLN zarezerwuj kalkuluj +
2017-11-16 - 2017-11-18
(Czwartek - Sobota)
3 katalogowa 600 PLN zarezerwuj kalkuluj +
2017-11-17 - 2017-11-18
(Piątek - Sobota)
2 katalogowa 300 PLN zarezerwuj kalkuluj +
2017-11-17 - 2017-11-19
(Piątek - Niedziela)
3 katalogowa 600 PLN zarezerwuj kalkuluj +
2017-11-18 - 2017-11-19
(Sobota - Niedziela)
2 katalogowa 300 PLN zarezerwuj kalkuluj +


Podobne oferty« Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony