Menu strony

Hotel Chodov - Praga, Czechy

Symbol oferty: 5444021/111
Hotel Chodov - Praga, Czechy
Hotel Chodov - Praga, CzechyHotel Chodov - Praga, CzechyHotel Chodov - Praga, CzechyHotel Chodov - Praga, CzechyHotel Chodov - Praga, CzechyHotel Chodov - Praga, CzechyHotel Chodov - Praga, CzechyHotel Chodov - Praga, Czechy

Hotel

Położony jest w spokojnym miejscu, tylko 20 minut metrem od centrum Pragi. Właścicielem hotelu jest TJ-JM Chodov, który zajmuje się sportem od 1927 roku.
Hotel znajduje się blisko nowowybudowanego centrum habdlowego "Centrum Chodov", największego w całej Republice Czeskiej.

Pokoje

Hotel Chodov oferujr 28 pokoi (dwu, trzy i czterosobowych). Wszystkie pokoje wyposażone są w WC, prysznic, telefon, TV oraz radio.

Restauracja

Hotelowa restauracja otwarta jest od godziny 11:00 do 23:00. Na specjalne życzenie gości możliwe są zmiany czasu otwarcia. Serwowane są w niej typowo czeskie potrawy oraz dania z grilla. Lokal dysponuje także wielką ilością napoi oraz alkoholi. Podaje się tylko najlepsze czeskie piwo.
Możliwe jest urządzenie prywatnych przyjęć, uroczystości lub biznesowego lunchu - w sali głównej bądź w niewielkim, odseparowanym salonie.
Restauracja może pomieścić 50 osób w sali głównej i 32 osoby w salonie.

Usługi

Recepcja czynna cała dobę;
Fryzjer;
Centrum masażu i centrum kosmetyczne;
Siłownia i solarium;
Dostęp do Internetu;
Pranie i miejsce do prasowanie;
Parking;
Wypożyczalnia sprzętu sportowego.

Centrum sportowe

Położone na powierzchni 1344 metrów kwadratowych, o wymiarach 48 x 28 m, 11 m wysokości. Parkiet z liniami do: badmintona, piłki ręcznej, siatkówki, piłki nożnej halowej i koszykówki.
Siłownia wyposażona jest w: szatnię, prysznice, sportowe zegary.

Boisko

W odległości 500 m od hotelu znajduje się boisko do piłki nożnej z murawą o powierzchni 6912 metrów kwadratowych (108m x 64m).

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:Podobne oferty« Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony