Menu strony

Les Chalets de SuperDévoluy

Symbol oferty: 5449843/111
Les Chalets de SuperDévoluy
Les Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluyLes Chalets de SuperDévoluy

Położenie

Komfortowe domki Chalets de SuperDévoluy położone są w samym sercu w Super Dévoluy, skąd rozpościera się bajkowy widok na okolicę. Nartostrady i pierwsze wyciągi oddalone są o jedynie 200 m, a centrum z barami, restauracjami i licznymi sklepikami znajduje się w odległości ok. 100 - 200 m.

Wyposażenie

Obiekt składa się z 8 budynków i wyposażony jest w ogrzewany i zadaszony basen na wolnym powietrzu, studio fitness, Wi-Fi przy recepcji (w cenie), przechowalnię sprzętu narciarskiego i bezpłatne miejsca parkingowe.

Zakwaterowanie

Przytulne mieszkania posiadają pokój dzienno-sypialny z kanapą, jeden do dwóch oddzielnych pokoi sypialnych, częściowo niszę/e sypialną/e, w pełni wyposażoną niszę kuchenną z lodówką, kuchenką elektryczną, piekarnikiem lub kuchenką mikrofalową, zmywarką, TV (za opłatą, tylko francuskie programy), łazienkę lub prysznic/WC, jak i częściowo balkon lub taras.
Apartament 4-osob. (25 - 30 m2), SC
pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą i TV
pokój sypialny z podwójnym łóżkiem lub 2 łóżkami pojedynczymi
balkon lub taras
Apartament 6-osob. (30 - 32 m2), SC
pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą sypialną i TV
pokój sypialny z podwójnym łóżkiem lub 2 łóżkami pojedynczymi
nisza sypialna z łóżkiem piętrowym
balkon lub taras
Apartament 8-osob. (45 - 48 m2), SC
pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą do spania i TV
2 pokoje sypialne z podwójnym łóżkiem lub 2 łóżkami pojedynczymi oraz kabina sypialna z łóżkiem piętrowym
LUB
pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą do spania i TV
1 pokój sypialny z podwójnym łóżkiem lub 2 łóżkami pojedynczymi oraz 2 nisze sypialne z łóżkiem piętrowym
dodatkowy prysznic
balkon lub taras

Dojazd/mapa

Wskazówki dotyczące dojazdu do Francji. Lotniska położone najbliżej regionów Hautes Alpes, Isere lub Savoie znajdują się w Grenoble i Chambéry. Do Haute Provence dotrzeć można z Nicei, do Haute Savoie z Annecy, Geneve-Cointrin, Chambéry lub Genewy. Powyższa mapa pozwoli na znalezienie najbliżej położonego lotniska i dworca kolejowego. Wszystkim tym, którzy planują dojazd własny, proponujemy skorzystanie z mapy drogowej online. Przed wyjazdem należy zasięgnąć informacji o warunkach drogowych i ewentualnie nieprzejezdnych drogach dojazdowych i przełęczach. Prosimy zabrać ze sobą łańcuchy na koła.

Ogólne wskazówki przy planowaniu podróży:Podczas planowania podróży prosimy pamiętać, że Grand Tunnel du Chambon na D1091 (pomiędzy Les Deux Alpes i Briançon) jest zablokowany.
Kolej: Veynes Dévoluy (ok. 35 km)
Przelot: Grenoble (ok. 135 km), Chambéry (160 km), Lyon-Saint Exupéry (ok. 185 km), Marseille (ok. 210 km)

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (25,- €/tydz., bez karmy).

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:    Podobne oferty    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony