Menu strony

Apartamenty no name w Tignes-Lavachet + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)

Symbol oferty: 2387/111
Apartamenty no name w Tignes-Lavachet + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)
Apartamenty no name w Tignes-Lavachet + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)Apartamenty no name w Tignes-Lavachet + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)Apartamenty no name w Tignes-Lavachet + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)Apartamenty no name w Tignes-Lavachet + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)Apartamenty no name w Tignes-Lavachet + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)Apartamenty no name w Tignes-Lavachet + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)Apartamenty no name w Tignes-Lavachet + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)Apartamenty no name w Tignes-Lavachet + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)

Zakwaterowania

Apartamenty "no name" w Tignes le Lavachet.

Apartamenty mieszczą się w kilkupiętrowych budynkach - rezydencjach, oferujących zakwaterowanie w apartamentach 6 i 8 osobowych.

Uwaga

Miejsca w tym obiekcie mamy na zapytanie. W celu sprawdzenia dostępności miejsc proszę o wypełnienie rezerwacji wstępnej. Na podstawie tej rezerwacji będzie wysłane zapytanie do kontrahenta o dostępności miejsc, w przypadku braku wolnych pokoi zostanie Państwu zaproponowany inny obiekt o zbliżonym standardzie i cenie. Rezerwacja wstępna jest bezkosztowa i nie zobowiązuje Państwa do zakupu.

Espace Killy

Duży region narciarski w otoczeniu parku narodowego Vanoise z całorocznym sezonem na lodowcach: Pissaillas i Grande Motte. Tignes słynie głównie ze wspaniałych warunków do uprawiania narciarstwa akrobatycznego i corocznych mistrzostw świata w tej konkurencji. Natomiast w Val d'Isere dominują technicznie stoki o walorach sportowych i corocznie odbywa się słynne otwarcie sezonu narciarskiego: Kryterium pierwszego śniegu.

Tignes - 2100 m n.p.m., nad jeziorem alpejskim Lac du Chervil, w centrum 360° cyrku górskiego; 2000 mieszkańców, 28 000 miejsc noclegowych. Doskonałe warunki zjazdowe od października do maja, a na lodowcu Grande Motte przez cały rok.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-01-14 - 2018-01-21
  (Niedziela - Niedziela)
  8 katalogowa 1554 PLN = 366 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony