Menu strony

Apartamenty no name w Tignes le Lac + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)

Symbol oferty: 2389/111
Apartamenty no name w Tignes le Lac + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)
Apartamenty no name w Tignes le Lac + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)Apartamenty no name w Tignes le Lac + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)Apartamenty no name w Tignes le Lac + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)Apartamenty no name w Tignes le Lac + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)Apartamenty no name w Tignes le Lac + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)Apartamenty no name w Tignes le Lac + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)Apartamenty no name w Tignes le Lac + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)Apartamenty no name w Tignes le Lac + 6-cio dniowy skipass Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)

Zakwaterowanie

Apartamenty "no name" usytuowane w centrum Tignes Le Lac, stanowią idealną bazę do wyruszenia na trasy narciarskie lub do skorzystania z wieczornych atrakcji.

Apartamenty mieszczą się w kilkupiętrowych budynkach - rezydencjach, oferujących zakwaterowanie w apartamentach 6 i 8 osobowych.

Uwaga

Miejsca w tym obiekcie mamy na zapytanie. W celu sprawdzenia dostępności miejsc proszę o wypełnienie rezerwacji wstępnej. Na podstawie tej rezerwacji będzie wysłane zapytanie do kontrahenta o dostępności miejsc, w przypadku braku wolnych pokoi zostanie Państwu zaproponowany inny obiekt o zbliżonym standardzie i cenie. Rezerwacja wstępna jest bezkosztowa i nie zobowiązuje Państwa do zakupu.

Tignes

Stacja położona przy przepięknym jeziorze alpejskim ukrytym między masywami lodowców zachwyca każdego swym położeniem - to "mekka" narciarzy i królestwo wiecznego śniegu. Tignes otwiera przed nami najpiękniejszy teren narciarski na świecie. Dwa alpejskie metra i ponad 100 wyciągów zapewnia dostęp do 300 km tras narciarskich. Stacja jest czynna cały rok, gdyż na otaczających je lodowcach śnieg jest zawsze. Tignes to stacja wyposażona w najnowocześniejsze wyciągi. Jest tu między innymi podziemna kolejka, która wwozi narciarzy z wysokości 2100 m. na lodowiec Grande Motte (3030 m.) zaledwie w sześć minut. Wielu narciarzy twierdzi, że obszar Espace Killy (Tignes, Val d'Isere) to ciekawszy teren niż "Trzy Doliny". Stacja proponuje nam wiele atrakcji po narciarskim szaleństwie tj. wycieczki na rakietach śnieżnych, biegi narciarskie, przejażdżki saniami z psim zaprzęgiem, śnieżne skutery, spadochrony i wiele innych. Wieczory umilą Państwu restauracje, bary, kafejki serwujące specjały kuchni sabaudzkiej. Miłośnicy zwiedzania zabytków mają możliwość odwiedzenia starych, zabytkowych kościołów w pobliskim Val d'Isere.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-01-14 - 2018-01-21
  (Niedziela - Niedziela)
  8 katalogowa 1558 PLN = 366 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony