Menu strony

Symbol oferty: 2414/111

Chalet Alpina

Chalet Alpina zlokalizowany w Tignes, w poblizu stoków narciarskich. Dysponuje apartamentami i studiami od 2 do 6 osobowymi, z łazienkami i wyposażonymi aneksami kuchennymi.

Tignes

Tignes razem z Val d'Isere tworzy tzw.Espace Killy - jeden z największych regionów narciarskich na świecie. Stacja położona przy pięknym jeziorze alpejskim ukrytym między masywami lodowców, będąca typowym przykładem ośrodka sportów zimowych zaprojektowanego przez architektów i wybudowanego od podstaw na górskim pustkowiu. Usytuowana na wysokości 2100 m n.p.m. i obdarzona specyficznym mikroklimatem, zapewnia doskonałe warunki zjazdowe od października do maja, zaś na pobliskim lodowcu Grande Motte - przez cały rok. Dodatkową atrakcją jest podziemna kolej, która w ciągu 10 minut wwozi narciarzy na wysokość 3200 m n.p.m. Warunki zjazdowe są tu nieco łatwiejsze niż w Val d'Isere, chociaż, jak wszędzie, są także trasy dla bardziej doświadczonych narciarzy. W Tignes istnieją wspaniałe warunki do uprawiania narciarstwa akrobatycznego. Od kilkunastu lat odbywają się tu mistrzostwa świata w tej konkurencji.
W Tignes nie zapomina się o najmłodszych. Dzieci mogą tu jeździć na sankach, łyżwach i budować igloo.
Tignes proponuje także inne formy aktywnego wypoczynku: nurkowanie pod lodem, wycieczki na rakietach i psim zaprzęgiem, paragliding, narciarstwo biegowe, Ski-Joring. W Tignes znajdują się również wyjątkowe tereny do jazdy poza wyznaczonymi trasami, znakomite dla amatorów wszelkich "ślizgów": snowboardzistów i telemarkowców, od początkujących do profesjonalistów.

Uwaga

Miejsca w tym obiekcie mamy na zapytanie. W celu sprawdzenia dostępności miejsc proszę o wypełnienie rezerwacji wstępnej. Na podstawie tej rezerwacji będzie wysłane zapytanie do kontrahenta o dostępności miejsc, w przypadku braku wolnych pokoi zostanie Państwu zaproponowany inny obiekt o zbliżonym standardzie i cenie. Rezerwacja wstępna jest bezkosztowa i nie zobowiązuje Państwa do zakupu.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony