Menu strony

Symbol oferty: 2379/111

Zakwaterowanie:

Apartamenty "no name" w Tignes - Le Lac. Oddalona zaledwie 250-500 m od najbliższych wyciągów, położone w otoczeniu lsklepów, restauracji, pubów.

Studio 2 osobowe:
- pokój dzienny z dwupoziomowym wysuwanym łóżkiem, kompletnie wyposażony aneks kuchenny, łazienka z WC, balkon

Studio 4 osobowe:
- pokój dzienny z dwupoziomowym wysuwanym łóżkiem, aneks z łóżkiem piętrowym, kompletnie wyposażony aneks kuchenny, łazienka z WC, balkon

Uwaga

Miejsca w tym obiekcie mamy na zapytanie. W celu sprawdzenia dostępności miejsc proszę o wypełnienie rezerwacji wstępnej. Na podstawie tej rezerwacji będzie wysłane zapytanie do kontrahenta o dostępności miejsc, w przypadku braku wolnych pokoi zostanie Państwu zaproponowany inny obiekt o zbliżonym standardzie i cenie. Rezerwacja wstępna jest bezkosztowa i nie zobowiązuje Państwa do zakupu.

Espace Killy

Duży region narciarski w otoczeniu parku narodowego Vanoise z całorocznym sezonem na lodowcach: Pissaillas i Grande Motte. Tignes słynie głównie ze wspaniałych warunków do uprawiania narciarstwa akrobatycznego i corocznych mistrzostw świata w tej konkurencji. Natomiast w Val d'Isere dominują technicznie stoki o walorach sportowych i corocznie odbywa się słynne otwarcie sezonu narciarskiego: Kryterium pierwszego śniegu.

Tignes - 2100 m n.p.m., nad jeziorem alpejskim Lac du Chervil, w centrum 360° cyrku górskiego; 2000 mieszkańców, 28 000 miejsc noclegowych. Doskonałe warunki zjazdowe od października do maja, a na lodowcu Grande Motte przez cały rok.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony