Menu strony

Symbol oferty: 2437/111

Zakwaterowanie

Studia 4 osobowe: 28m2, pokój dzienny z rozkładaną sofą, kabina z łóżkiem piętrowym, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem i WC, balkony na południowy-zachód.

Apartament 2 pokojowy dla 5 osób: 40m2, pokój dzienny z rozkładaną sofą, sypialnia z 2 pojedynczymi łóżkami, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem i WC, balkony na południe.

Apartament 2 pokojowy dla 6 osób: 40m2, pokój dzienny z rozkładaną sofą, sypialnia z 1 podwójnym łóżkiem, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem i WC, balkony na zachód.

Espace Killy

Obszar narciarski którego nazwa pochodzi od jednego z najsłynniejszych narciarzy francuskich Jean - Claude Killy, który zdobywał swoje umiejętności na tych terenach, uznawany jest za najpiękniejszy na świecie. Śnieżne królestwo obejmujące Tignes i Val d'Isere to surowe szczyty i wspaniałe kotły śnieżne otoczone nienaruszoną alpejską przyrodą.

Espace Killy charakteryzuje przede wszystkim możliwość jazdy na nartach przez cały rok na lodowcach De Pissaillas i Grande Motte.

Ilość tras i ich stopień trudności sprawia, że przez wielu obszar ten uważany jest za najlepszy teren sprawdzenia swoich narciarskich umiejętności a wspaniała infrastruktura o przepustowości ponad 135 tys./os./godz. gwarantuje, że nie będziemy tracić czasu w kolejkach.

Tignes

Stacja położona przy pięknym jeziorze alpejskim ukrytym między masywami lodowców zachwyca każdego swoim położeniem. Usytuowana na wys. 2100 m i obdarzona specyficznym mikroklimatem zapewnia doskonałe warunki zjazdowe od października do maja, zaś na pobliskim lodowcu Grande Motte przez cały rok.

Dodatkową atrakcją jest podziemna kolej - funiculaire, która w ciągu 10 min wywozi narciarzy na wysokość 3200 m.
Warunki zjazdowe są nieco łatwiejsze niż w Val d'Isere, chociaż, jak wszędzie znajdują się także trasy dla bardziej doświadczonych narciarzy.

W Tignes znajdują się wspaniałe warunki do uprawiania narciarstwa akrobatycznego, od kilkunastu lat odbywają się tu mistrzostwa świata w tej konkurencji. Sezon zimowy: od grudnia do maja

Uwaga

Miejsca w tym obiekcie mamy na zapytanie. W celu sprawdzenia dostępności miejsc proszę o wypełnienie rezerwacji wstępnej. Na podstawie tej rezerwacji będzie wysłane zapytanie do kontrahenta o dostępności miejsc, w przypadku braku wolnych pokoi zostanie Państwu zaproponowany inny obiekt o zbliżonym standardzie i cenie. Rezerwacja wstępna jest bezkosztowa i nie zobowiązuje Państwa do zakupu.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony