Menu strony

Symbol oferty: 2293/111

Opis regionu

Tignes razem z Val d'Isere tworzy tzw.Espace Killy - jeden z największych regionów narciarskich na świecie. Stacja położona przy pięknym jeziorze alpejskim ukrytym między masywami lodowców, będąca typowym przykładem ośrodka sportów zimowych zaprojektowanego przez architektów i wybudowanego od podstaw na górskim pustkowiu. Usytuowana na wysokości 2100 m n.p.m. i obdarzona specyficznym mikroklimatem, zapewnia doskonałe warunki zjazdowe od października do maja, zaś na pobliskim lodowcu Grande Motte - przez cały rok. Dodatkową atrakcją jest podziemna kolej, która w ciągu 10 minut wwozi narciarzy na wysokość 3200 m n.p.m. Warunki zjazdowe są tu nieco łatwiejsze niż w Val d'Isere, chociaż, jak wszędzie, są także trasy dla bardziej doświadczonych narciarzy. W Tignes istnieją wspaniałe warunki do uprawiania narciarstwa akrobatycznego. Od kilkunastu lat odbywają się tu mistrzostwa świata w tej konkurencji.

Zakwaterowanie

Położona przy wjeździe do stacji naprzeciw tras narciarskich. Mieści się w dwóch 8-piętrowych budynkach krytych drewnem i kamieniem położonych w nasłonecznionym miejscu. 200 m od rezydencji znajduje się wyciąg Funival, sklepy są w odległości 100 m. Do dyspozycji są 3 windy, schowki na narty i bagażownia.

Apartamenty
We wszystkich apartamentach znajduje się aneks kuchenny z kuchenką elektryczną, lodówką, piekarnikiem, zmywarką, ekspresem do kawy, naczyniami i sztućcami, łazienka z WC, telefon, TV (za dopłatą), odkurzacz, balkon.

Studio dla 4 os. (ok. 20-27 m2) : salon z dwoma łóżkami pojedynczymi, wnęka-kabina z łóżkiem piętrowym.

2 pokoje dla 4/5 os. (ok. 24-34 m2) : salon z dwoma łóżkami pojedynczymi i jednym wysuwanym, sypialnia z łóżkiem małżeńskim (uwaga : w niektórych apartamentach sypialnia jest oddzielona od salonu ścianką przesuwaną.

2/3 pokoje dla 6/7 os. (ok. 37 m2) : salon z 2-ma łóżkami pojedynczymi i jednym wysuwanym, dodatkowe łóżko wysuwane w salonie, kabina z łóżkiem piętrowym, sypialnia (na piętrze w apartamentach 2-poziomowych) z łóżkiem małżeńskim.Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony