Menu strony

Symbol oferty: 2294/111

Opis regionu

Tignes razem z Val d'Isere tworzy tzw.Espace Killy - jeden z największych regionów narciarskich na świecie. Stacja położona przy pięknym jeziorze alpejskim ukrytym między masywami lodowców, będąca typowym przykładem ośrodka sportów zimowych zaprojektowanego przez architektów i wybudowanego od podstaw na górskim pustkowiu. Usytuowana na wysokości 2100 m n.p.m. i obdarzona specyficznym mikroklimatem, zapewnia doskonałe warunki zjazdowe od października do maja, zaś na pobliskim lodowcu Grande Motte - przez cały rok. Dodatkową atrakcją jest podziemna kolej, która w ciągu 10 minut wwozi narciarzy na wysokość 3200 m n.p.m. Warunki zjazdowe są tu nieco łatwiejsze niż w Val d'Isere, chociaż, jak wszędzie, są także trasy dla bardziej doświadczonych narciarzy. W Tignes istnieją wspaniałe warunki do uprawiania narciarstwa akrobatycznego. Od kilkunastu lat odbywają się tu mistrzostwa świata w tej konkurencji.

Zakwaterowanie

Rezydencja -La Daille Soleil” mieści się przy wjeździe do stacji na przeciwko dolnej części trasy zjazdowej, na ktorej odbywa się w grudniu alpejski Puchar Świata. Na miejscu znajduje się centrum handlowe, natomiast w centrum Val d’Isere można korzystać z lodowiska, basenu i ogromnej hali sportowej.

Studio 4 (22 m2) - pokój dzienny z 2 łóżkami, kabina wydzielona z pokoju dziennego z łóżkiem piętrowym, aneks kuchenney (piec elektryczny 2-palnikowy, lodówka, zmywarka do naczyń), łazienka z prysznicem i WC, telefon, balkon.

Apartament 2 pokojowy 5 (28-33 m2) - pokój dzienny z 3 łóżkami, sypialnia z łóżkiem podwójnym, aneks kuchenny (piec elektryczny 4-palnikowy, lodówka, zmywarka), łazienka z prysznicem i WC, telefon, balkon.

Uwaga

Miejsca w tym obiekcie mamy na zapytanie. W celu sprawdzenia dostępności miejsc proszę o wypełnienie rezerwacji wstępnej. Na podstawie tej rezerwacji będzie wysłane zapytanie do kontrahenta o dostępności miejsc, w przypadku braku wolnych pokoi zostanie Państwu zaproponowany inny obiekt o zbliżonym standardzie i cenie. Rezerwacja wstępna jest bezkosztowa i nie zobowiązuje Państwa do zakupu.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony