Menu strony

Symbol oferty: 48/9423

MIEJSCE

LANGWEDOCJA-ROUSSILLON pełna życia kraina w południowo-wschodniej Francji, nad Morzem Śródziemnym. Region ten jest wymarzonym miejscem na letni wypoczynek. Wspaniałe piaszczyste plaże, tajemnicze zamki katarów, średniowieczne miasteczka, romańskie kaplice, dostarczą turystom niezwykłych wrażeń.

ZAKWATEROWANIE

KEMPING MAR ESTANG**** Luksusowy kemping położony 100m od pięknej, piaszczystej plaży, obok rezerwatu przyrody. Tylko 10 minut jazdy dzieli kemping od stolicy regionu Perpignan, a niecała godzina jazdy od Hiszpanii. Kemping posiada wyjątkowo bogatą infrastrukturę: park wodny składający się z 3 basenów w tym jeden kryty, 3 zjeżdżalnie, 2 jacuzzi, 2 brodziki, teren do gry w petanque, teren multisportowy, korty tenisowe, sala fitness, plac zabaw dla dzieci, stoły do tenisa, dyskoteka, centrum handlowe: sklep, piekarnia, artykuły plażowe i prasa, pralnia, restauracja i bary, gabinet lekarski, kosmetyczka i fryzjer. Na kempingu prowadzone są liczne animacje: dyskoteki, aquagym, nauka tańca, możliwość uczestniczenia w zajęciach klubu młodzieżowego prowadzonego przez francuskich animatorów. www.marestang.pl

Mobil-home: 6 osobowe domki typu mobil-home z pełnym węzłem sanitarnym, z dwiema wydzielonymi sypialniami, (w jednej łóżko podwójne, w drugiej 2 łóżka pojedyncze) oraz miejscami do spania w salonie. Łazienka z kabiną prysznicową i WC. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony. Na zewnątrz drewniany taras ze stołem i krzesłami.

PROGRAM RAMOWY

1 dzień: wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd na trasie Polska, Czechy, Niemcy, Francja.
2 dzień: przyjazd na kemping rano, zapoznanie się z okolicą, zakwaterowanie.
3 dzień: poranny jogging. Po śniadaniu wyjście na plażę - kąpiele w morzu, siatkówka plażowa. Po obiedzie zawody piłki nożnej, koszykówki i tenisa stołowego. Wieczorem koncert z muzyką na żywo na kempingu.
4 dzień: Po śniadaniu dla chętnych zajęcia sportowe: aquagym na basenie, siłownia lub fitness. Dla pozostałych uczestników wyjście na plażę. Po obiedzie wycieczka do Collioure - małe katalońskie portowe miasteczko, gdzie wody Morza Śródziemnego łączą się z górskim pasmem Pirenejów, wszystko to razem tworzy niesamowity klimat tego miejsca, który w swoich pracach uwieczniali tacy artysci jak: Picasso, Derain, Dufy, Chagall, Matisse czy Marquet. Wieczorem dyskoteka na kempingu.
5 dzień: poranny jogging. Po śniadaniu zawody pływackie i animacje na basenie. Po obiedzie fakultatywnie Wakepark, dla pozostałych wyjście na plażę - konkurs rzeźby z piasku. Wieczorem piesza wycieczka do centrum miasteczka.
6 dzień: poranny jogging. Po śniadaniu konkurs gry w petanque (francuska gra w kule), następnie mistrzostwa w zjazdach na zjeżdżalniach wodnych oraz animacje na kempingu. Po obiedzie wycieczka do Perpignan - miasta zarówno francuskiego jak i katalońskiego, zwiedzanie: Stare Miasto, Cytadela, Plac de la Loge, Ratusz Miejski, katedra Św. Jana z Campo Santo. Czas na zakupy w centrum handlowym. Wieczorem kurs tańca prowadzony przez francuskich animatorów, następnie dyskoteka w klubie na kempingu.
7 dzień: fakultatywna wycieczka do Barcelony. Dla osób, które zostają - zajęcia na plaży i basenie oraz w Klubie Nastolatka.
8 dzień: poranny jogging. Po śniadaniu aquagym na basenie i kempingowe zawody sportowe dla wszystkich chętnych. Po obiedzie fakultatywnie Wakepark, dla pozostałych warsztaty muzyczne i teatralne organizowane przez francuskich animatorów w Klubie Nastolatka. Na zakończenie turnusu wieczorny, specjalny spektakl grupy animatorów w amfiteatrze.
9 dzień: po śniadaniu wykwaterowanie. Wyjazd z kempingu w godzinach przedpołudniowych.
10 dzień: Przejazd na trasie Francja, Niemcy, Czechy, Polska - przyjazd do kraju w godzinach wieczornych.

WARSZTATY JĘZYKOWE!!!

w trakcie jednego z turnusów dla wszystkich chętnych, na kempingu będą odbywać się zajęcia teoretyczne i praktyczne z języka francuskiego z polskim lektorem. Termin turnusu zostanie podany na stronie internetowej biura.
Nauka języka odbywać się będzie 1 x dziennie po 60 minut lub 2 x dziennie po 30 minut (w sumie 7 godzin), prowadzone przez polskiego lektora. W programie warsztatów:
· realizacja zagadnień gramatycznych, fonetyka, leksyka, konwersacje
· dodatkowe zajęcia z historii i cywilizacji regionu Languedoc-Rousillon
· gry i zabawy w języku francuskim
· indywidualne konsultacje z nauczycielem
· aktywna nauka języka - uczestnicy będą w trakcie zajęć zobowiązani do zdobycia informacji w kiosku, na targu, recepcji, w kawiarni, u przechodniów…
· przegląd codziennej prasy francuskiej
· tworzenie gazetki obozowej w j.francuskim

FAKULTATYWNIE

BARCELONA - wycieczka autokarowa do stolicy Katalonii, w programie wycieczki: Las Ramblas, Montjuic, Sagrada Familia, stadion Camp Nou (dla chętnych wejście na stadion i do muzeum klubu - płatne dodatkowo ok. 18 €), na koniec -Magiczne fontanny” - nocny pokaz kolorowych, tańczących fontann do rytmów muzyki. Cena 35 €.

WAKEPARK - Park sportów wodnych na jednym z przybrzeżnych jezior w miejscowości Barcares. Wyciąg zbudowany jest na planie zamkniętego pięciokąta o długości 900 metrów. Do wyboru: wakeboard, narty wodne, kneeboard, wakeskate. Cena ok. 18 €.

CENA ZAWIERA

zakwaterowanie, wyżywienie (3xdziennie-kuchnia polska, świadczenia rozpoczynają się obiadem i kończą śniadaniem, prowiant na drogę powrotną), transport (autokar klasy LUX), opiekę kadry (rezydent - kierownik, wychowawcy, ratownicy lokalni na basenie i plaży), ubezpieczenie AXA SA, program, animacje na campingu, podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA

dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast, wycieczki i zajęć fakultatywnych, kaucji zwrotnej za mobil-home (20 €), bielizny pościelowej (10 € lub można zabrać własną - dot. mobil-home), ewentualnego sprzątania końcowego (80 €/mobil-home).

UWAGA

na miejscu pobierana jest kaucja zwrotna za domki (20 €/osoba). Jeżeli domek nie zostanie posprzątany, lokatorzy zobowiązani są do zapłaty za sprzątanie (80 €/domek). Na basenie na kempingu chłopców obowiązują kąpielówki (szorty niedozwolone). Wycieczka fakultatywna do Barcelony realizowana przy min. 30 osobach chętnych (płatna na miejscu). Wyjazd do Wakeparku realizowany przy min. 15 osobach chętnych (płatne na miejscu). Program jest ramowy i może ulec zmianie.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
CzęstochowaMcDonald's - stacja BP przy trasie E7514.30
KatowiceMcDonald's - stacja BP, ul. Ofiar Katynia 516.00
KielceZatoczka przy dworcu PKP11.45
KrakówUl. Reymonta - parking przed stadionem Wisły14.00
LublinAl. Zygmuntowskie (hala MOSIR)08.00
OpoleRóg Krapkowickiej i Pruszkowskiej - Orlen17.30
PoznańUl. Solna, parking przed hotelem Ikar15.30
RadomMcDonald's, stacja Statoil przy trasie E7710.00
RzeszówUl. Pułaskiego - ROSiR11.00
TarnówParking przed hotelem Tarnovia12.30
WarszawaUl. Niemcewicza 17 - dawniej hotel Harctur09.30
Wrocławparking przy Aqua Parku - ul. Petrusiewicza19.30
ŁódźŁódź Kaliska - parking od Al. Włókniarzy12.00

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony