Menu strony

Rezydencja Les Alpages de Pralognan**** w Pralognan - La Vanoise

Symbol oferty: 5447851/111
Rezydencja Les Alpages de Pralognan w Pralognan - La Vanoise
Rezydencja Les Alpages de Pralognan w Pralognan - La VanoiseRezydencja Les Alpages de Pralognan w Pralognan - La VanoiseRezydencja Les Alpages de Pralognan w Pralognan - La VanoiseRezydencja Les Alpages de Pralognan w Pralognan - La VanoiseRezydencja Les Alpages de Pralognan w Pralognan - La VanoiseRezydencja Les Alpages de Pralognan w Pralognan - La VanoiseRezydencja Les Alpages de Pralognan w Pralognan - La VanoiseRezydencja Les Alpages de Pralognan w Pralognan - La Vanoise

ResidencePralognan - La Vanoise

Pralognan zaprasza na niezapomniane wakacje na terenie fascynującej natury. Ukryta w cyrku lodowcowym, na wspaniałym obszarze, Pralognan La Vanoise jest rodzinną stacją narciarską.

Stacja narciarska

Pralognan:
Wysokość: 1410 m n.p.m.
Trasy narciarstwa alpejskiego: 23 km (4 czarne, 7 czerwonych, 4 niebieskie, 8 zielonych)
Trasy narciarstwa biegowego: 26 km
Snowboard: 1 snowpark

Położenie

Rezydencja Les Alpages de Pralognan**** położona jest w gościnnej stacji narciarskiej Pralognan - La Vanoise, 800 m od centrum stacji. Posiada przestronne i komfortowe apartamenty, o wysokim standardzie, pogrupowane w 3 budynkach typu chalet , oferując wielbicielom natury spokój oraz wielkie obszary pod ochroną.

Zakwaterowanie: sobota od godz. 17:00
Wykwaterowanie: sobota do godz. 10:00

Wyposażenie

Rezydencja wyposażona jest w: recepcję z salonem, dostęp do Internetu.

Sport i rozrywka

Stacja proponuje różnorodne zajęcia sportowe i kulturalne: centrum rozrywki -Le Prelude Olympique” (basen, sauna, hammam, jacuzzi, bowling…), spacery, psi zaprzęg, lodowisko olimpijskie, mur do wspinaczki, salon gier, pokazy na lodzie, kino…

Zakwaterowanie

Apartament 2 pokojowy 3-4-osobowy: sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, salon z 2 łóżkami 1-osobowymi lub 2-osobową, rozkładaną kanapą, kuchnia z wyposażeniem (piec, okap kuchenny, lodówka, zmywarka, ekspres do kawy), prysznic w WC, suszarka, TV, telefon, balkon z meblami ogrodowymi (stół, krzesła i 1 leżak).

Apartament 2 pokojowy 5-6-osobowy: sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, cabine z piętrowym łóżkiem, salon z 2-osobową, rozkładaną kanapą, kuchnia z wyposażeniem (piec, okap kuchenny, lodówka, zmywarka, ekspres do kawy), łazienka lub prysznic w WC, suszarka, TV, telefon, balkon z meblami ogrodowymi (stół, krzesła i 1 leżak).

Apartament 3 pokojowy 5-6-osobowy: sypialnia z 2-osobowym łóżkiem lub 2 łóżkami 1-osobowymi, mała sypialnia cabine z piętrowym łóżkiem lub 2 łóżkami 1-osobowymi, salon z 2 łóżkami 1-osobowymi lub 2-osobową, rozkładaną kanapą, kuchnia z wyposażeniem (piec, okap kuchenny, lodówka, zmywarka, ekspres do kawy), łazienka lub prysznic w WC, suszarka, TV, telefon, balkon z meblami ogrodowymi (stół, krzesła i 1 leżak).

Apartament 3 pokojowy 6-osobowy typu mezzanine: sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, sypialnia z 2-osobowym lub piętrowym łóżkiem, salon z 2 łóżkami 1-osobowymi lub 2-osobową, rozkładaną kanapą, kuchnia z wyposażeniem (piec, okap kuchenny, lodówka, zmywarka, ekspres do kawy), łazienka lub prysznic w WC, suszarka, TV, telefon, balkon z meblami ogrodowymi (stół, krzesła i 1 leżak).

Club dla dzieci

Stacja oferuje: club dla dzieci od 18 miesiąca do 6 lat, 800 m od rezydencji.

Oferta specjalna 7 = 8

Dla terminu od 20/12/08 do 27/12/08 istnieje możliwość przyjazdu 19/12/08 oraz dla terminu od 11/04/09 do 18/04/09 istnieje możliwość wyjazdu 19/04/09 bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-24 - 2018-03-31
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 551 PLN = 130 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-31 - 2018-04-07
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 444 PLN = 104 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony