Menu strony

Symbol oferty: 625/110

ZALETY


- Karnet w cenie!
- Trasa narciarska przy rezydencji (ski in/ski out)
- Malownicze położenie rezydencji z widokiem na góry i miasteczko
- Bezpłatne korzystanie z basenu, sauny, łaźni i jacuzzi

POŁOŻENIE


Francja - Paradiski - La Plagne 2050m n.p.m.
Ilość tras w sektorze La Plagne: 225 km
Ilość tras w calej domenie Paradiski (La Plagne + Les Arcs): 425 km
Dostęp do tras w zależności od wykupionego karnetu i warunków pogodowych. La Plagne i Les Arcs połączone są ze sobą gondolą.

Odległości:
trasy narciarskie: na trasie
wyciąg: 800m (zjazd pod wyciąg na nartach)
sklepy spożywcze: 50 m
restauracja: 50m
centrum miasteczka: 1300 m
wypożyczalnie sprzętu narciarskiego/snowboardowego SKI SET 200m (rabat Active Travel on-line do -50%)
przystanek skibussa: 20m


Obiekt usytuowany na wysokości 2050 m n.p.m. w Plagne Soleil w samym sercu domeny narciarskiej La Plagne (wyjście i powrót na nartach) skąd rozpościera się przepiękny widok na dolinę Tarentaise. W okolicy znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, sklepy oraz restauracja - bar w pobliskim hotelu Le Vancouver, gdzie można zasmakować wyśmienitej kuchni regionalnej i wykupić wyżywienie (śniadania + obiadokolacje).

REZYDENCJA


Znana i lubiana przez naszych Klientów rezydencja Le Sun Valley wyróżnia się przede wszystkim swoją lokalizacja tuż przy stokach i wyciagach, zaś miasteczko Plagne Soleil jest ulubionym Państwa miejscem wypadowym na narty w domenie Paradiski. Ten 4 gwiazdkowy obiekt ramach odprężenia po nartach oferuje kryty basen, saunę, hammam oraz jacuzzi. Goście mogą korzystać z bezpłatnego Interentu (WiFi) w salonie z kominkiem przy recepcji. Rezydencja cieszy się doskonałymi opiniami wśród swoich Gości. Obiekt został zweryfikowany i jest polecany przez nasze biuro.

Recepcja czynna od niedzieli do piątku 8.00-11.30 i 16.00-19.30, sobota 8.00-20.00
Goście przyjeżdżający do rezydencji po godzinie 19:00 proszeni są o kontakt telefoniczny z recepcją w celu ustalenia możliwości dobioru kluczy.
Godziny pracy recepcji mogą ulec zmianom.

APARTAMENTY


Wszystkie apartamenty w Rezydencji posiadają wysoki sandard i wyposażone są w aneks kuchenny ze zmywarką, kuchenką mikrofalową z funkcją grilla, 4 indukcyjne płyty, lodówkę, suszarkę do włosów w łazience, telewizor z płaskim ekranem i telefon w pokoju. Większość apartamentów posiada balkon z pięknym widokiem na góry. Możliwy również taras na niższych piętrach.

APT 2P4 - apartament dla 2-4 osób (38-40 m2) - pokój dzienny z kanapą dla 2 osób lub z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne), TV LCD, telefon, sypialnia z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami, całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, łazienka z wanną lub prysznicem i suszarką do włosów, WC, balkon lub taras. Apartamenty moga być dostosowane do osób niepełnosprawnych.

APT 3P6 - apartament dla 4-6 osób (44-50 m2) - pokój dzienny z kanapą dla 2 osób lub z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne), TV LCD, telefon, 2 sypialnie z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami (jedna sypialnia może być typu alkowa), całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, łazienka z wanną lub prysznicem i suszarką do włosów, WC, balkon lub taras.

APT 4P8 - apartament dla 8 osób (60-65 m2) - pokój dzienny z kanapą dla 2 osób lub z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne), TV LCD, telefon, 3 sypialnie z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami (jedna sypialnia może być typu alkowa), całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, 1 łazienka z wanną i suszarką do włosów, 1 łazienka z prysznicem, WC, balkon lub taras.

APT 5P10 - apartament dwupoziomowy dla 10 osób (85-90 m2) - pokój dzienny z kanapą dla 2 osób lub z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne), TV LCD, telefon, 4 sypialnie z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami, całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, 2 łazienki z wanną i suszarką do włosów, 1 łazienka z prysznicem, 2 WC, balkon lub taras.

APT 6P12 - apartament dwupoziomowy dla 12 osób (100-105 m2) - pokój dzienny z kanapą dla 2 osób lub z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne), TV LCD, telefon, 5 sypialni z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami, całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, 2 łazienki z wanną i suszarką do włosów, 1 łazienka z prysznicem, 2 WC, balkon lub taras.

APT 7P14 - apartament dwupoziomowy dla 14 osób (105-110 m2) - pokój dzienny z kanapą dla 2 osób lub z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne), TV LCD, telefon, 6 sypialni z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem piętrowym, całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, 2 łazienki z wanną i suszarką do włosów, 1 łazienka z prysznicem, 2 WC, balkon lub taras. Na zapytanie.

KARNET


W cenie 6-dniowy karnet narciarski na domenę La Plagne (225 km tras)
trasy łatwe: 66
trasy średnie: 32
trasy trudne: 19
Jazda poza trasami: 9

Karnet La Plagne umożliwia dodatkowo 1 dzień jazdy w całej domenie Paradiski.

Możliwość rozszerzenia karnetu na domenę Paradiski za dodatkową dopłatą (425 km tras). 6-dniowy karnet Paradiski umożliwia jazdę dodatko pół dnia w domenie La Plagne (przy czym musi to być ostatni dzien pobytu/dzień wyjazdu).
Senior 74+ ma możliwość zakupienia karnetu w cenie 10 EUR na miejscu.
Dzieci poniżej 5 lat otrzymują bezpłatny karnet na domenę.

WYŻYWIENIE


Oferta bez wyżywienia.
Istnieje możliwość zamówienia wyjazdu z wyżywieniem BB lu HB.

CENA


Cena zawiera:

- zakwaterowanie w wybranym apartamencie z pościelą i ręcznikami
- 6-dniowy karnet na domenę La Plagne
- zniżkę w promocji First Minute
- przygotowanie łóżek na przyjazd (oprócz sofy w salonie),
- mini zestaw środków kuchennych (gąbeczka, płyn do naczyń, kostka do zmywarki),
- dostęp do internetu WiFi w lobby
- dostęp do Wi-Fi w apartamentach (1 odbiornik)
- korzystanie z TV,
- obowiązkowe podstawowe ubezpieczenie KL i NNW + ubezpieczenie bagażu gratis
- ubezpieczenie narciarskie SKI,
- obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
- korzytanie z basenu, sauny, łaźni i jacuzzi w godzinach otwarcia zaplecza rekreacyjnego
- korzystania z narciarni (1 szafka / apartament)
- wypożyczenie łóżeczka i krzesełka dla dziecka (w miarę dostępności),
- wypożyczenie gier planszowych w recepcji
- wypożyczenie zestawu do przygotowania dań sabaudzkich: foundue i raclette
- opiekę polskojęzycznego pilota lub rezydenta*
- Samolot: przelot samolotem z bagażem rejestrowanym 23kg i bagażem sportowym, opłaty lotniskowe, transfery


Cena nie zawiera dopłat obowiązkowych:
- kaucji za apartament 500 EUR
- opłaty klimatycznej 2,48 EUR/osoba 18+/dzień

Cena nie zawiera dopłat opcjonalnych:
- wyżywienia (restauracja oferuje wyżywienie BB i HB - zapytaj naszego sprzedawcę)
- ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3 % (należy zgłosić podczas zakładania rezerwacji)
- ubezpieczenia od chorób przewlekłych
- parkingu 55 € / tydz (wysokość 2.10m)
- pobytu malych zwierząt (1 zwierzę/apartament) 70 EUR/tydz
- sprzątania końcowego (w celu uniknięcia opłaty za sprzątanie końcowe należy posprzątać we własnym zakresie)
- korzystania z pralni z suszarnią

*Brak pilota w przypadku nie zebrania się minimalnej liczby uczestników (30 osób). Do dyspozycji grupy jest wówczas telefon alarmowy czynny 24h/dobę.

Atrakcje

La Plagne oferuje emocjonujący zjazd na bobslejach, które mogą osiągnąć prędkość do 120 km/h. Bobsleje਀匀渀漀眀 瀀愀爀欀 㰀愀 栀爀攀昀㴀∀栀琀琀瀀猀㨀⼀⼀眀眀眀⸀昀愀挀攀戀漀漀欀⸀挀漀洀⼀瀀愀最攀猀⼀匀渀漀眀瀀愀爀欀猀ⴀ䰀愀ⴀ瀀氀愀最渀攀⼀㔀㠀㄀㔀㠀㔀㔀㈀㠀㔀㈀㐀㔀㐀㈀㼀昀爀攀昀㴀琀猀⼀∀㸀匀渀漀眀 瀀愀爀欀㰀⼀愀㸀
Możliwość odwiedzenia wioski igloo Iglo਀䰀漀搀漀眀椀猀欀漀   ⠀搀漀搀愀琀欀漀眀漀 瀀䈀愁琀渀攀⤀ 㰀愀 栀爀攀昀㴀∀栀琀琀瀀㨀⼀⼀眀眀眀⸀氀愀ⴀ瀀氀愀最渀攀⸀挀漀洀⼀攀渀⼀眀椀渀琀攀爀⼀最甀椀搀攀⼀愀挀琀椀瘀椀琀椀攀猀⼀渀攀愀爀戀礀⼀猀欀愀琀椀渀最ⴀ爀椀渀欀猀ⴀⴀ猀椀琀爀愀䰀伀䤀㔀  㜀㜀㜀ⴀⴀ椀挀攀ⴀ爀椀渀欀ⴀ瀀氀愀最渀攀ⴀ戀攀氀氀攀挀漀琀攀⸀栀琀洀氀⌀㄀㄀⼀∀㸀䰀漀搀漀眀椀猀欀漀㰀⼀愀㸀
Kręgielnia oraz bilard The Bowling Center.਀倀猀椀攀 稀愀瀀爀稀ᤀ朁椀Ⰰ 眀礀挀椀攀挀稀欀椀 眀 最爀礀 眀 爀愀欀椀攀琀愀挀栀 嬀渁椀攀簀渁礀挀栀⸀ 圀 猀琀愀挀樀椀 䰀愀 倀氀愀最渀攀 洀漀簀渁愀 爀眀渀椀攀簀 眀礀欀甀瀀椀܀ 欀愀爀琀ᤀ 倀愀猀猀 䜀氀愀挀椀攀爀 甀洀漀簀氁椀眀椀愀樀Ԁ持Ԁ 眀樀愀稀搀 最漀渀搀漀氀Ԁ 渀愀 氀漀搀漀眀椀攀挀Ⰰ 稀 欀琀爀攀最漀 爀漀稀琀愀挀稀愀 猀椀ᤀ 眀椀搀漀欀 渀愀 䄀氀瀀礀 漀爀愀稀 甀洀漀簀氁椀眀椀愀樀Ԁ持Ԁ 眀攀樀嬀持椀攀 搀漀 最爀漀琀礀 稀 爀稀攀稀戁愀洀椀 稀 氀漀搀甀⸀  㰀愀 栀爀攀昀㴀∀栀琀琀瀀㨀⼀⼀眀眀眀⸀氀愀ⴀ瀀氀愀最渀攀⸀挀漀洀⼀攀渀⼀眀椀渀琀攀爀⼀最甀椀搀攀⼀愀挀琀椀瘀椀琀椀攀猀⼀栀椀欀椀渀最⼀最氀愀挀椀攀爀ⴀ瀀愀猀猀⸀栀琀洀氀∀㸀䜀爀漀琀愀 稀 爀稀攀稀戁愀洀椀 稀 氀漀搀甀㰀⼀愀㸀

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony