Menu strony

Les Chalets du Forum***** BUS

Symbol oferty: 5448044/111
Les Chalets du Forum BUS
Les Chalets du Forum BUSLes Chalets du Forum BUSLes Chalets du Forum BUSLes Chalets du Forum BUSLes Chalets du Forum BUSLes Chalets du Forum BUSLes Chalets du Forum BUSLes Chalets du Forum BUS

ResidenceStacja narciarska

Courchevel:
Wysokość: 1850 m n.p.m.
Trasy narciarskie: 150 km (10 czarnych, 38 czerwonych, 44 niebieskie, 27 zielonych)
Trasy narciarstwa biegowego: 66 km
Szlaki dla pieszych: 12 km

Trzy Doliny:
Trasy narciarskie: 600 km (34 czarnych, 118 czerwonych, 135 niebieskie, 52 zielonych)
Trasy narciarstwa biegowego: 200 km
Szlaki dla pieszych: 70 km
Snowparki

Courchevel 1850

Stacja narciarska Courchevel 1850, wraz z obszarem Trzy Doliny, tworzy największy na świecie obszar narciarski. Różnorodność tras i krajobrazów - pomiędzy lasami, a miejscowościami alpejskimi - tworzy niezwykle przyjazną atmosferę.

Atrakcje

Stacja narciarska oferuje: lodowisko olimpijskie, bowling, salon gier, centrum sportowe (sauny, baseny, jacuzzi, masaże…), squash, przejażdżkę dorożką, bibliotekę, kursy gotowania, językowe i komputerowe, kino, a ponadto skutery śnieżne, quad, trasę saneczkarską o długości 2 km i oświetloną w nocy, aeroklub, szkołę latania samolotem i helikopterem, przelot paralotnią, wspinaczkę, spadochroniarstwo…

Położenie

Rezydencja Les Chalets du Forum***** znajduje się w samym sercu stacji narciarskiej Courchevel 1850, będącej częścią renomowanego, międzynarodowego i największego na świecie i najwyżej położonego w Europie obszaru narciarskiego Trzy Doliny. Składa się z 3 budynków 3-piętrowych. Oferuje komfortowe apartamenty o wysokim standardzie, które stwarzają niezwykle rodzinną i gościnną atmosferę. Korzysta z wyjątkowego położenia w pobliżu galerii handlowej Forum oraz rozrywkowej dzielnicy la Croisette.
Zakwaterowanie: sobota po godz. 17:00.
Wykwaterowanie: sobota do godz. 10:00.

Zakwaterowanie

Apartament 2 pokojowy 4-5-osobowy: ok. 40 m2, salon z 2-osobową, rozkładaną kanapą, sypialnia z 2 łóżkami 1-osobowymi i 2-osobowym, rozkładanym łóżkiem lub 3 łóżkami 1-osobowymi, aneks kuchenny z wyposażeniem (piec ceramiczny, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, okap kuchenny, ekspres do kawy, czajnik), łazienka, oddzielne WC, telefon (dodatkowo płatny), Internet (dodatkowo płatny), TV, odkurzacz, balkon lub taras w niektórych apartamentach.

Apartament 2-3 pokojowy 5-6-osobowy (1 apartament jest typu duplex): ok. 44 m2, salon z 1-osobową kanapą i 2-osobowym, rozkładanym łóżkiem, sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, cabine z piętrowym łóżkiem lub sypialnia z 2 łóżkami 1-osobowymi, aneks kuchenny z wyposażeniem (piec ceramiczny, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, okap kuchenny, ekspres do kawy, czajnik), łazienka, oddzielne WC, dodatkowy prysznic, telefon (dodatkowo płatny), Internet (dodatkowo płatny), TV, odkurzacz, balkon lub taras w niektórych apartamentach.

Apartament 3 pokojowy 6-7-osobowy (niektóre są typu duplex): ok. 62 m2,
1. salon z 2-osobową, rozkładaną kanapą, sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, sypialnia z 2 łóżkami 1-osobowymi i 2-osobowym, rozkładanym łóżkiem;
lub
2. salon z 1-osobową kanapą i 2-osobowym, rozkładanym łóżkiem, sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, sypialnia z 2 łóżkami 1-osobowymi;
aneks kuchenny z wyposażeniem (piec ceramiczny, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, okap kuchenny, ekspres do kawy, czajnik), łazienka, oddzielne WC, dodatkowy prysznic, telefon (dodatkowo płatny), Internet (dodatkowo płatny), TV, odkurzacz, balkon lub taras w niektórych apartamentach.

Apartament 3-4 pokojowy 7-8-osobowy: ok. 80 m2,
1. (typu duplex) na dole: salon z 1-osobową kanapą i 2-osobowym, rozkładanym łóżkiem, dodatkowy prysznic; na górze: sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, sypialnia z 2 łóżkami 1-osobowymi, alkowa z 1-osobowym łóżkiem;
lub
2. salon z 1-osobową kanapą i 2-osobowym, rozkładanym łóżkiem, sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, sypialnia z 2 łóżkami 1-osobowymi, cabine z piętrowym łóżkiem;
aneks kuchenny z wyposażeniem (piec ceramiczny, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, okap kuchenny, ekspres do kawy, czajnik), łazienka, oddzielne WC, dodatkowy prysznic, telefon (dodatkowo płatny), Internet (dodatkowo płatny), TV, odkurzacz, balkon lub taras w niektórych apartamentach.

Apartament 3-4 pokojowy 8-10-osobowy (niektóre są typu duplex): ok. 90 m2, salon z 2 łóżkami 1-osobowymi i 2-osobowym, rozkładanym łóżkiem, sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, sypialnia z 2 łóżkami 1-osobowymi i 2-osobowym, rozkładanym łóżkiem, alkowa lub cabine z piętrowym łóżkiem, aneks kuchenny z wyposażeniem (piec ceramiczny, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, okap kuchenny, ekspres do kawy, czajnik), łazienka, oddzielne WC, dodatkowy prysznic, łazienka i WC, telefon (dodatkowo płatny), Internet (dodatkowo płatny), TV, odkurzacz, balkon lub taras w niektórych apartamentach.

Apartament 4 pokojowy 10-11-osobowy: ok. 110 m2, salon z 2 łóżkami 1-osobowymi i 2-osobowym, rozkładanym łóżkiem, sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, sypialnia z 2 łóżkami 1-osobowymi, sypialnia z piętrowym łóżkiem lub 2 łóżkami 1-osobowymi, aneks kuchenny z wyposażeniem (piec ceramiczny, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, okap kuchenny, ekspres do kawy, czajnik), łazienka, oddzielne WC, dodatkowy prysznic, łazienka i WC, telefon (dodatkowo płatny), Internet (dodatkowo płatny), TV, odkurzacz, balkon lub taras w niektórych apartamentach.

Apartament 4 pokojowy 8-10-osobowy: ok. 90 m2, salon z 1-osobową kanapą i 2-osobowym, rozkładanym łóżkiem, sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, 2 sypialnie z 2 łóżkami 1-osobowymi i 2-osobowym, rozkładanym łóżkiem, aneks kuchenny z wyposażeniem (piec ceramiczny, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, okap kuchenny, ekspres do kawy, czajnik), łazienka, oddzielne WC, dodatkowe 2 prysznice i WC, telefon (dodatkowo płatny), Internet (dodatkowo płatny), TV, odkurzacz, balkon lub taras w niektórych apartamentach.

Apartament 5 pokojowy 10-12-osobowy (typu duplex): ok. 105 m2, na dole: sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, sypialnia z 2 łóżkami 1-osobowymi i 2-osobowym, rozkładanym łóżkiem; na górze: salon z 2 łóżkami 1-osobowymi i 2-osobowym, rozkładanym łóżkiem, sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, sypialnia z 2 łóżkami 1-osobowymi, aneks kuchenny z wyposażeniem (piec ceramiczny, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, okap kuchenny, ekspres do kawy, czajnik), łazienka, oddzielne WC, dodatkowy prysznic, łazienka i WC, telefon (dodatkowo płatny), Internet (dodatkowo płatny), TV, odkurzacz, balkon lub taras w niektórych apartamentach.

Apartament 6 pokojowy 13-osobowy (typu duplex): ok. 140 m2, na dole: salon z 3 łóżkami 1-osobowymi, sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, 3 sypialnie z 2 łóżkami 1-osobowymi; na górze: sypialnia z 2 łóżkami 1-osobowymi, aneks kuchenny z wyposażeniem (piec ceramiczny, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, okap kuchenny, ekspres do kawy, czajnik), łazienka, oddzielne WC, dodatkowy prysznic, łazienka i WC, telefon (dodatkowo płatny), Internet (dodatkowo płatny), TV, odkurzacz, balkon lub taras w niektórych apartamentach.

Club dla dzieci

Stacja Courchevel 1850 oferuje club dla dzieci od 18 miesiąca życia, 250 m od rezydencji oraz club dla dzieci 3-5 lat, 200 m od od rezydencji. W programie są zabawy w wewnątrz i na zewnątrz, na śniegu, w parku zabaw z wyposażeniem.

Oferta specjalna 8 = 7

Dla terminu 10/04/10-17/04/10 istnieje możliwość wyjazdu 18/04/10 bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Promocja

W promocji, rezerwując otrzymasz:
- atlas narciarski Europy
- mapę tras narciarskich i wyciągów
- zniżkę na obiadokolację w restauracji -10%
- zniżkę w wypożyczalni nart -10%
- zniżkę na szkolenie narciarskie -10%

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-23 - 2018-04-01
  (Piątek - Niedziela)
  10 święta 3498 PLN = 823 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-30 - 2018-04-08
  (Piątek - Niedziela)
  10 katalogowa 3151 PLN = 741 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony