Menu strony

LES MENUIRES CHALETS DU SOLEIL + SKIPASS OFERTA GRUPOWA

Symbol oferty: 5445911/111
LES MENUIRES CHALETS DU SOLEIL + SKIPASS OFERTA GRUPOWA
LES MENUIRES CHALETS DU SOLEIL + SKIPASS OFERTA GRUPOWALES MENUIRES CHALETS DU SOLEIL + SKIPASS OFERTA GRUPOWALES MENUIRES CHALETS DU SOLEIL + SKIPASS OFERTA GRUPOWALES MENUIRES CHALETS DU SOLEIL + SKIPASS OFERTA GRUPOWALES MENUIRES CHALETS DU SOLEIL + SKIPASS OFERTA GRUPOWA

OPIS

Zapraszamy Państwa do Trzech Dolin, Les 3 Vallees, Doliny St Bon (Courchevel, La Tania), des Allues (Meribel) i Belleville (St Martin de Belleville, Les Menuires, Val Thorens) tworzą największy rejon narciarski na świecie. 210 wyciągów, w tym 37 kabinowych obsługuje ponad 300 tras o łącznej długości przekraczającej 700 km. Zróżnicowanie terenu jest ogromne: od szerokich łagodnie opadających stoków poprzez ciekawie technicznie przygotowane trasy dla bardziej doświadczonych, a kończąc na najtrudniejszych w Europie zjazdach: "Bouquetin" w Meribel-Mottaret, "Couloirs de la Saulire" w Courchevel, "Masse" w Les Menuires. Trzy Doliny zawdzięczają swoją renomę niezwykle praktycznym połączeniom między poszczególnymi stacjami i zróżnicowaniu otoczenia: od lodowców w Val Thorens po wspaniałe lasy Courchevel i Meribel. Warto dodać, że cały ten obszar jest dostępny po wykupieniu tylko 1 karnetu.
Wybierając Les Menuires turyści mają zagwarantowane piękne słońce, ponieważ jest to teren szeroki i nasłoneczniony. Les Menuires to stacja "ski aux pieds" (jazda na szlakach i powrót do kwatery bez odpinania nart).

Zakwaterowanie w Chalets du Soleil 8/10 lub 10/12 osobowych z wyposażoną kuchnią, salonem z kominkiem ,łazienkami , WC i balkonem .
Karnet narciarski na Domenę 3 Doliny w cenie.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-17 - 2018-03-24
  (Sobota - Sobota)
  8 ograniczona 2023 PLN = 479 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony