Menu strony

Rezydencja Les Fermes de Meribel**** w Meribel - Trzy Doliny

Symbol oferty: 5447850/111
Rezydencja Les Fermes de Meribel w Meribel - Trzy Doliny
Rezydencja Les Fermes de Meribel w Meribel - Trzy DolinyRezydencja Les Fermes de Meribel w Meribel - Trzy DolinyRezydencja Les Fermes de Meribel w Meribel - Trzy DolinyRezydencja Les Fermes de Meribel w Meribel - Trzy DolinyRezydencja Les Fermes de Meribel w Meribel - Trzy DolinyRezydencja Les Fermes de Meribel w Meribel - Trzy DolinyRezydencja Les Fermes de Meribel w Meribel - Trzy DolinyRezydencja Les Fermes de Meribel w Meribel - Trzy Doliny

ResidenceMeribel

Alpy, przyroda i wypoczynek są na stałe wpisane w krajobraz Meribel, w samym sercu Trzech Dolin. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, spośród różnorodnych zajęć sportowych i kulturalnych. Warto wybrać się na pieszą wycieczkę szlakami górskimi o długości 20 km, które zaprowadzą was z jednej dzielnicy do drugiej i pozwolą na odkrywanie zabytkowych miejscowości, lasów, roślin, zwierząt i historii doliny podczas spacerów. Stacja narciarska Meribel oferuje 77 tras na powierzchni 538 ha, z ekspozycją północ-południe, co daje dużo słońca przez cały dzień.

Stacja narciarska

Meribel:
Wysokość: 1400 - 1800 m n.p.m.
Trasy narciarstwa alpejskiego: 150 km (77 tras: 9 czarnych, 24 czerwone, 34 niebieskie, 10 zielonych)
Trasy narciarstwa biegowego: 24 km
Szlaki górskie: 20 km
Wyciągi narciarskie: 53

Trzy Doliny:
Trasy narciarstwa alpejskiego: 600 km (307 tras: 33 czarne, 114 czerwonych, 121 niebieskich, 39 zielonych)
Trasy narciarstwa biegowego: 118 km
Szlaki górskie: 70 km
Snowboard: 4 snowparki
Wyciągi narciarskie: 200

Sport i rozrywka

Stacja proponuje różnorodne zajęcia sportowe i kulturalne: skutery śnieżne, spadochroniarstwo, przelot nad Alpami, spacery, rajdy narciarskie, wodospady lodowcowe, olimpijskie lodowisko, basen kryty (zjeżdżalnie, brodzik, jacuzzi), mur do wspinaczki, bowling, kino, psi zaprzęg…

Położenie

Rezydencja Les Fermes de Meribel**** położona jest w spokojnym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie tras narciarskich. Składa się z przestronnych, komfortowych i ciepłych apartamentów, rozmieszczonych w 6 budynkach typu chalet, skonstruowanych z kamienia i drewna. Znajduje się w samym sercu stacji Meribel, korzystając z obszaru leśnego i bezpośredniego dostępu do trasy narciarskiej prowadzącej w kierunku Altiport. Jest to również rezydencja o bardzo wysokim standardzie, proponująca usługi relaksacyjne. Po całym dniu spędzonym na nartach, czy po pieszych wycieczkach po górach, warto zrelaksować się w salonie SPA. -Spas by Algotherm”, który oferuje wstęp gratis na basen kryty i ogrzewany, do sauny, hammam, jacuzzi, na siłownię i do sali relaksacyjnej. Do Państwa dyspozycji (odpłatnie) są kabiny z zabiegami kosmetycznymi na ciało i twarz, ziołolecznictwo oraz butik, proponujący szeroką gamę kosmetyków.

Zakwaterowanie: sobota od godz. 17:00
Wykwaterowanie: sobota do godz. 10:00


Wyposażenie

Rezydencja wyposażona jest w: recepcję, salon z kominkiem, TV, dostęp do Internetu, salon z bilardem, basen kryty i ogrzewany, saunę, hammam, siłownię, salę relaksacyjną, restaurację.

Zakwaterowanie

Apartament 2 pokojowy 3-4-osobowy: sypialnia z 2 łóżkami 1-osobowymi, salon z 2 łóżkami 1-osobowymi, kuchnia z wyposażeniem (piec, lodówka, okap kuchenny, zmywarka, ekspres do kawy, toster), łazienka z WC (niektóre apartamenty posiadają prysznic zamiast łazienki), suszarka, TV, telefon, balkon.

Apartament 2 pokojowy 5-6-osobowy: sypialnia z 2 łóżkami 1-osobowymi, cabine z piętrowym łóżkiem, salon z 2 łóżkami 1-osobowymi, kuchnia z wyposażeniem (piec, lodówka, okap kuchenny, zmywarka, ekspres do kawy, toster), łazienka z WC, suszarka, TV, telefon, balkon.

Apartament 3 pokojowy 4-6-osobowy: 2 sypialnie z 2 łóżkami 1-osobowymi każda, salon z 2 łóżkami 1-osobowymi, kuchnia z wyposażeniem (piec, lodówka, okap kuchenny, zmywarka, ekspres do kawy, toster), łazienka z WC, dodatkowy prysznic (w niektórych apartamentach), suszarka, TV, telefon, balkon.

Apartament 3 pokojowy 7-8-osobowy: 2 sypialnie z 2 łóżkami 1-osobowymi każda, cabine z piętrowym łóżkiem lub mezzanine z 2 łóżkami 1-osobowymi, salon z 2 łóżkami 1-osobowymi, kuchnia z wyposażeniem (piec, lodówka, okap kuchenny, zmywarka, ekspres do kawy, toster), łazienka z WC, dodatkowy prysznic, suszarka, TV, telefon, balkon.

Apartament 4 pokojowy 8-10-osobowy: 3 sypialnie z 2 łóżkami 1-osobowymi każda, mezzanine otwarta na salon z 2 łóżkami 1-osobowymi, salon z 2 łóżkami 1-osobowymi, kuchnia z wyposażeniem (piec, lodówka, okap kuchenny, zmywarka, ekspres do kawy, toster), łazienka (2 łazienki w niektórych apartamentach), 2 WC, dodatkowy prysznic, suszarka, TV, telefon, balkon.

Apartament 5 pokojowy 10-11-osobowy (niektóre są typu mezzanine): 3 sypialnie z 2 łóżkami 1-osobowymi każda + 1-osobowe łóżko na poddaszu, salon z 2 łóżkami 1-osobowymi, na piętrze alkowa z 2 łóżkami 1-osobowymi, kuchnia z wyposażeniem (piec, lodówka, okap kuchenny, zmywarka, ekspres do kawy, toster), łazienka (2 łazienki w niektórych apartamentach), 2 WC, dodatkowy prysznic, suszarka, TV, telefon, balkon.

Salon SPA

Aby odzyskać harmonię ducha i ciała, rezydencja opracowała profesjonalny program Algotherm, wykorzystując algi morskie (wstęp dla osób powyżej 16 lat).

Evasion: 218 EUR
3 zabiegi kosmetyczne przez 3 dni:
1 zabieg na twarz Haute Performance i 1 zabieg na twarz Prestige Regenerat
1 masaż Deep Blue
1 masaż Douceur

Cocooning: 258 EUR
5 zabiegów kosmetycznych przez 3-5 dni:
1 masaż twarzy Relaxation Pure
1 zabieg rozświetlający na twarz Eclat i 1 zabieg na twarz Serenite
1 masaż gorącymi kamieniami Pierres Chaudes
1 masaż Harmonie et Energie
1 masaż Douceur

Odkrywanie wśród rodziny i przyjaciół: 252 EUR
4 masaże (do wyboru)

Serenite & Pure Relaxation: 311 EUR
6 zabiegów kosmetycznych przez 3-5 dni:
1 masaż twarzy Relaxation Pure
1 zabieg na twarz Haute Performance i 1 zabieg na twarz Prestige Regenerat
1 zabieg złuszczający Exfoliant
1 zabieg kosmetyczny Enveloppement
1 masaż gorącymi kamieniami Pierres Chaudes
1 zabieg Reflexologie Plantaire


Club dla dzieci

Stacja oferuje: ogród zabaw dla dzieci od 18 miesiąca do 3 lat oraz dla dzieci od 3 do 5 lat, 400 m od rezydencji.

Oferta specjalna 7 = 8

Dla terminu od 11/04/09 do 18/04/09 istnieje możliwość wyjazdu 19/04/09 bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-24 - 2018-03-31
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1295 PLN = 305 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-31 - 2018-04-07
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1252 PLN = 294 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony