Menu strony

Rezydencja Les Valmonts de Cenis w Val Cenis - oferta dla grup powyżej 25 osób

Symbol oferty: 5447825/111
Rezydencja Les Valmonts de Cenis w Val Cenis - oferta dla grup powyżej 25 osób
Rezydencja Les Valmonts de Cenis w Val Cenis - oferta dla grup powyżej 25 osóbRezydencja Les Valmonts de Cenis w Val Cenis - oferta dla grup powyżej 25 osóbRezydencja Les Valmonts de Cenis w Val Cenis - oferta dla grup powyżej 25 osóbRezydencja Les Valmonts de Cenis w Val Cenis - oferta dla grup powyżej 25 osóbRezydencja Les Valmonts de Cenis w Val Cenis - oferta dla grup powyżej 25 osóbRezydencja Les Valmonts de Cenis w Val Cenis - oferta dla grup powyżej 25 osóbRezydencja Les Valmonts de Cenis w Val Cenis - oferta dla grup powyżej 25 osóbRezydencja Les Valmonts de Cenis w Val Cenis - oferta dla grup powyżej 25 osób

Val Cenis

Val Cenis jest stolicą narciarstwa w La Maurienne/Vanoise. Położona jest u podnóża Parku Narodowego La Vanoise, niedaleko granicy z Włochami (przejazd przez przełęcz Mont Cenis) i powstała z połączenia takich miejscowości jak: Lanslebourg i Lanslevillard. Val Cenis zachowało swoją autentyczność i tradycję, które przyciągają wielu turystów. Pomimo atmosfery alpejskiego miasteczka znajdują się tutaj liczne sklepy, restauracje i inne usługi.

Położenie

Rezydencja położona jest w miejscowości Lanslebourg, zaledwie 300 m od centrum i szkoły narciarskiej ESF, 350 m od 1-szego sklepu, 200 m od wyciągów narciarskich i ogrodu zabaw dla dzieci, 20 m od 1-szej trasy, na wysokości 1410 m n.p.m. Jest bardzo gościnna, zbudowana w tradycyjnym, górskim stylu, wyposażona w salon powitalny, basen, saunę, hammam, aby w pełni korzystać z rozrywek.

Zakwaterowanie: sobota od godz. 17:00
Wykwaterowanie: sobota do godz. 10:00

Wyposażenie

Rezydencja wyposażona jest w: basen kryty i ogrzewany, saunę, hammam, parking zewnętrzny, parking kryty, pralnię, dostęp do Internetu, apartamenty przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zakwaterowanie

Apartament 2 pokojowy 4-osobowy: ok. 30 m2, salon + jadalnia z 2-osobową, rozkładaną kanapą i TV, sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, aneks kuchenny (piec, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, okap kuchenny, ekspres do kawy), łazienka, oddzielne WC, balkon.

Apartament 3 pokojowy 6-osobowy: ok. 35 m2, salon + jadalnia z 2-osobową, rozkładaną kanapą i TV, sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, sypialnia z 2 łóżkami 1-osobowymi lub piętrowym łóżkiem, aneks kuchenny (piec, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, okap kuchenny, ekspres do kawy), łazienka, oddzielne WC, balkon.

Sport i rozrywka

Stacja proponuje różnorodne zajęcia sportowe i kulturalne: lodowisko, narciarstwo alpejskie, biegowe, snowboard, psi zaprzęg, spacery, spadochroniarstwo, wspinaczkę, centrum SPA, park rozrywki w Val Cenis Lansevillard (basen, hammam, spa, rowery, sztuczne lodowisko), kino, dyskotekę, puby, ogród zabaw dla dzieci od 3 miesiąca do 4 lat w Lanslebourg, ogród zabaw dla dzieci od 3 do 5 lat w Lanslevillard, club dla dzieci od 4 do 12 lat w Lanslebourg, club dla dzieci od 6 do 11 lat w Lanslevillard, kursy dla dzieci i młodzieży w obydwóch miastach.

Atrakcje

Warto zobaczyć: Park Narodowy La Vanoise, szlaki barokowe, zabytki barokowe w Lanslebourg, przełęcz Mont Cenis, produkcję mleka w La Maurienne/Vanoise.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-24 - 2018-03-31
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 300 PLN = 71 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-31 - 2018-04-07
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 244 PLN = 57 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony