Menu strony

Symbol oferty: 256/9805

Alta Valtellina-Ośrodki Narciarskie

Alta Valtellina to miejsce idealne dla wielbicieli sportu, dobrej zabawy i kultury. Można tu wypoczywać przez cały rok. Narciarskie tereny Bormio, Livigno, Santa Caterina Valfurva i Valdidentro / San Colombano zapewniają trasy narciarskie, które zadowolą narciarzy każdego poziomu.

Prawie siedemdziesiąt wyciągów narciarskich pozwala przewieźć około 90 000 osób na godzinę. Korzystający mają do dyspozycji 230 kilometrów idealnie ośnieżonej trasy o największej różnicy wzniesień 1800 m. W głębi pięknej, dziewiczej przyrody istnieje także 95 km tras biegowych, szlaków narciarskich i tras do biathlonu. Są tutaj także warunki do uprawiania innych sportów zimowych: jazdy na snowboardzie, telemarku, freestyle’u, sleddogu, pieszych wycieczek na rakietach śnieżnych, nordic walkingu, jazdy na quadach i jazdy na łyżwach.

Bormio tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, Bormio to przecież idealne połączenie narciarskiego szaleństwa z wspaniałym życiem nocnym i zakupami w centrum miasta ! Bormio - to przede wszystkim znana z mistrzostw świata góra Cima Bianca na której szusować można aż do ponad 3.000 m n.p.m. Różnorodność tras począwszy od łatwych, przez średnio trudne aż po trasy pucharowe dla zaawansowanych narciarzy sprawia iż jest to jedno z najbardziej poszukiwanych miejsc wypoczynku wśród narciarzy z całej Europy. Poza znaną stacją narciarską Bormio to także miasto idealne dla turystów. Znajdziecie tutaj dużo sklepów, restauracji, barów, dyskotek i wszelkiej infrastruktury potrzebnej do wypoczynku i rozrywki. W Bormio znajdują się także słynne w świecie kompleksy basenów termalnych oraz pijalnie wód mineralnych.

Zakwaterowanie

Hotel: Baita Cementi****
To elegancki, nowy hotel położony zaledwie 300m od centrum Bormio hotel. Komfortowe wyposażenie sprawia iż jest on w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów, w hotelu znajdą Państwo recepcję, pokój wypoczynkowy z barem, stylową regionalną restaurację oraz welness centrum z sauną fińską, łaźnią turecką i jacuzzi.
Bardzo zadbane pokoje wyposażono w łazienki z prysznicem lub wanną, telewizję satelitarną, telefon, sejf oraz mini-bar.
Baita Clementi znajduje się około 800 m od wyciągów Bormio do których dotrzeć można spod hotelu bezpłatnym skibussem.

Program

1 dzień: wyjazd z Mielca godz.20:00 , pozostałe miasta według rozkładu, przejazd do Włoch.
2 dzień: przyjazd do Hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
3-8 dzień: śniadanie, realizacja programu narciarskiego ( jazda na terenach narciarskich: Bormio, Santa Caterina, San Colombano, Livigno)
9 dzień: śniadanie, wykwaterowanie z Hotelu, wyjazd w droge powrotna do Polski.
10 dzień:przyjazd do kraju w godzinach porannych.

Karnet Narciarski

Karnet Narciarski ALTA VALTELLINA obejmuje ośrodki narciarskie: Santa Caterina, Bormio, San Colombano, Livigno,karnet 6-dni
Os.dorosła 240euro, Junior 145euro, Senior 186euro

Karnet Narciarski BORMIO obejmuje ośrodki narciarskie: Santa Caterina, Bormio, San Colombano
karnet 6-dni
Os.dorosła 208euro, Junior 138euro,

zniżki: Junior: dzieci urodzone od 1/1/2001 do 31/12/2008
Seniorzy: urodzeni w 1952 roku i w latach poprzednich,
Dzieci urodzone w roku 2009 i następnych latach- bezpłatnie , pod warunkiem że rodzic nabędzie jednocześnie identyczny karnet i w pełnej cenie. www.bormioski.eu/skipass

Uwagi

Polecamy wyrobienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego w NFZ , oraz dodatkowe ubezpieczenie w kwocie około 45 zł - Amatorskie Uprawianie Narciarstwa. Ochroną ubezpieczeniową objęte są koszty sprzętu sportowego i odpowiedzialność cywilna osób i rzeczy na terenie całego świata
Uwaga: Cena skalkulowana przy kursie euro 4,40 zł/ przy dużych wahaniach kursowych cena ulegnie zmianie.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony