Menu strony

Alpen Village*** freeski

Symbol oferty: 5449771/111
Alpen Village freeski
Alpen Village freeskiAlpen Village freeskiAlpen Village freeskiAlpen Village freeskiAlpen Village freeskiAlpen Village freeskiAlpen Village freeskiAlpen Village freeskiAlpen Village freeskiAlpen Village freeskiAlpen Village freeskiAlpen Village freeskiAlpen Village freeskiAlpen Village freeskiAlpen Village freeskiAlpen Village freeski

OPIS

Hotel Alpen Village usytuowany jest obok stacji kolejki linowej Teola Pianoni Bassi, którą dojechać można do stoków narciarskich Mottolino, i oferuje panoramiczny widok na miejscowość Livigno, a także kryty basen, pokoje z telewizorem i bezpłatne WiFi w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

W odległości zaledwie 50 metrów od budynku znajduje się przystanek bezpłatnych autobusów, które co 15 minut kursują do centrum Livigno. Zimą na miejscu działa przechowalnia sprzętu narciarskiego i szkółka narciarska.

Park rozrywki Larix oddalony jest o 5 minut jazdy od hotelu. Od wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO dworca kolejowego Bernina dzieli obiekt odległość 22 km.

W recepcji można wypożyczyć rower. Goście mogą także wziąć udział w organizowanych przez hotel wycieczkach z przewodnikiem. Na miejscu dostępny jest plac zabaw dla dzieci oraz w pełni wyposażone centrum fitness. Dla Gości przygotowano ponadto 2 punkty internetowe.

Pokoje wyposażone są w proste meble i obejmują łazienkę z suszarką do włosów oraz zestawem kosmetyków. Niektóre pokoje dysponują balkonem.

Zimą hotel przyjmuje wyłącznie rezerwacje na pobyty trwające co najmniej 1 tydzień.

Liczba pokoi: 163

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-04-07 - 2018-04-14
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1832 PLN = 434 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: Karnet narciarski 6-dniowy w pakiecie
  2018-04-14 - 2018-04-21
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1832 PLN = 434 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: Karnet narciarski 6-dniowy w pakiecie
  2018-04-21 - 2018-04-28
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1832 PLN = 434 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: Karnet narciarski 6-dniowy w pakiecie
  Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Stacja narciarska

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina

  Stacja narciarska Livigno położona jest w regionie Alta Valtellina i obejmuje dwa obszary narciarskie Carosello 3000 i Mottolino. Livigno leży w północnej części Lombardii, w prowincji Sondrio, w dolinie Alta Valltelina w Alpach Retyckich, granicząc ze Szwajcarią. Alta Valltelina to duży region narciarski obejmujący poza Livigno jeszcze kilka innych miejscowości: Isolaccia, Boormio, Santa Caterina Valfurva oraz Aprica. Ze względu na położenie (w dolinie) panuje tu szczególny mikroklimat, dzięki któremu śnieg leży tu od połowy listopada do końca maja.

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Trasy narciarskie
   Najdłuższa trasa to Vatta Blesacia o długości 4,5 km z różnicą poziomów aż 980 m, a najwyższy punkt, na który wywożą nas wyciągi to prawie 3000 m, słynne Carosello 3000.
   Livigno to łącznie aż 110 km tras, położonych po obu stronach doliny, 30 km tras niebieskich, 65 km tras czerwonych, 15 km tras czarnych .
  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony