Menu strony

Amerikan hotel*** dependence (budynki)

Symbol oferty: 2146/111
Amerikan hotel dependence (budynki)
Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)Amerikan hotel dependence (budynki)

Nazwa imprezy

Hotel Amerykan

Usługi w cenie

Usługa zawiera zakwaterowanie w apartamencie, wstęp do centrum zdrowia, w którym znajduje się sauna oraz łaźnia turecka, przechowalnie nart, możliwość wypożyczenia nart (dla klientów 10% zniżki)

Wyposażenie

Apartamenty są w pełni umeblowane. W pokojach znajduje się sejf, Sky TV, telefon. Każdy pokój posiada łazienkę, w której do dyspozycji gości znajduje się suszarka do włosów

Livigno

miejscowość i gmina we Włoszech, w regionie Lombardia, w prowincji Sondiro. Wg danych na rok 2004 gminę zamieszkuje 5 065 osób, 24 os./km2\\

1\\

.
Jest ważnym ośrodkiem narciarskim - posiada 35 wyciągów narciarskich i zróżnicowane trasy o łącznej długości 115 km. Ze względu na mikroklimat, śnieg utrzymuje się tu długo - nawet do połowy kwietnia.
Livigno znajduje się w obszarze dawnej strefy wolnocłowej. Dlatego też ceny w sklepach są bardzo korzystne. Niższe ceny obejmują sklepy z alkoholem, perfumami i elektroniką

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-04-07 - 2018-04-14
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1850 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: karnet narciarski w cenie
  2018-04-14 - 2018-04-21
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1850 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: karnet narciarski w cenie
  Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Stacja narciarska

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina

  Stacja narciarska Livigno położona jest w regionie Alta Valtellina i obejmuje dwa obszary narciarskie Carosello 3000 i Mottolino. Livigno leży w północnej części Lombardii, w prowincji Sondrio, w dolinie Alta Valltelina w Alpach Retyckich, granicząc ze Szwajcarią. Alta Valltelina to duży region narciarski obejmujący poza Livigno jeszcze kilka innych miejscowości: Isolaccia, Boormio, Santa Caterina Valfurva oraz Aprica. Ze względu na położenie (w dolinie) panuje tu szczególny mikroklimat, dzięki któremu śnieg leży tu od połowy listopada do końca maja.

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Trasy narciarskie
   Najdłuższa trasa to Vatta Blesacia o długości 4,5 km z różnicą poziomów aż 980 m, a najwyższy punkt, na który wywożą nas wyciągi to prawie 3000 m, słynne Carosello 3000.
   Livigno to łącznie aż 110 km tras, położonych po obu stronach doliny, 30 km tras niebieskich, 65 km tras czerwonych, 15 km tras czarnych .
  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony