Menu strony

Apartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni Livigno

Symbol oferty: 176/111
Apartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni Livigno
Apartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni LivignoApartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni LivignoApartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni LivignoApartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni LivignoApartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni LivignoApartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni LivignoApartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni LivignoApartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni LivignoApartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni LivignoApartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni LivignoApartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni LivignoApartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni LivignoApartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni LivignoApartamenty Livigno z dojazdem i karnetem narciarskim 6-dni Livigno

Nazwa obiektu

Apartamenty prywatne w Livigno.
Przykładowo Rezydencja.

Standard obiektu

Nowoczesna rezydencja w stylu rustykalnym.

Położenie obiektu

Rezydencja położona jest w pobliżu tras biegowych, 1,5 km do najbliższych wyciągów, 2 km do gondoli Carosello 3000. 2 km do centrum.

Wyposażenie

Rezydencja posiada komfortowe apartamenty: 2,4, 5, 6 osobowe z typowymi meblami drewnianymi. Apartamenty są bardzo dobrze wyposażone i nowoczesne. Do dyspozycji TV-SAT, sejf, parking prywatny, garaż, narciarnia.

Usługi w cenie

Usługa zawiera: zakwaterowanie w apartamencie, 7 noclegów, karnet narciarski 6-dniowy. W cenie: pościel, ręczniki kąpielowe, końcowe sprzątanie, 1 garaż na każdy apartament w przypadku dojazdu własnego.

Dodatkowo płatne

Inne usługi, które nie zostały wyszczególnione.

Sport&Rekreacja

Rezydencja nie posiada zaplecza wewnątrz obiektu. Jest typową rezydencją w Livigno.

Wyżywienie

W rezydencji nie ma serwowanych posiłków. Każdy apartament posiada dobrze wyposażony kącik kuchenny.

Wyposażenie i opis apartamentów

Każdy apartament jest nowoczesny i dobrze wyposażony: TV-SAT, sejf, kuchnia, łazienka.
Apartament Van Gogh, Giotto II - apartamenty 2-pokojowe dla 2-4 osób, 43m2, jedna sypialnia z 2 łóżkami (pojedynczymi i podwójnymi), sofa, sejf, komplet wypoczynkowy, SAT-TV, kącik kuchenny z koniecznym wyposażeniem: zmywarka, elektryczny czajnik, opiekacz, mikrofalówka, lodówka, ekspres do kawy, łazienka z prysznicem, suszarka, balkon.
Apartament Miro i Picasso III - apartamenty dla 4-5 osób, 50m2, na I piętrze i na parterze, 2 sypialnie ( z pojedynczymi i podwójnymi łóżkami), sejf, komplet wypoczynkowy, SAT-TV, kącik kuchenny z koniecznym wyposażeniem: zmywarka, elektryczny czajnik, opiekacz, mikrofalówka, lodówka, ekspres do kawy, łazienka z prysznicem, suszarka, balkon.
Apartament Matisse III - apartament dla 4-5 osób, 50m2, II piętro, 2 sypialnie (jeden pokój 2-osobowy i jedna sypialnia z 2 oddzielnymi łóżkami, sofa, sejf, komplet wypoczynkowy, kuchnia elektryczna, opiekacz, mikrofalówka, lodówka , ekspres do kawy, łazienka z prysznicem, suszarka, balkon.
Apartament Segantini II - apartament dla 2-3 osób, 38m2, II piętro, jedna sypialnia z 2 łóżkami, (pojedyncze albo podwójne łóżka), sofa, sejf, SAT-TV, kącik kuchenny z koniecznym wyposażeniem: zmywarka, elektryczny czajnik, opiekacz, mikrofalówka, lodówka, ekspres do kawy, łazienka z prysznicem, suszarka, balkon.
Apartament TRILO - apartament dla 6 osób, dwie sypialnia z 2 łóżkami, (pojedyncze albo podwójne łóżka), sofa w pokoju dziennym, SAT-TV, kącik kuchenny z koniecznym wyposażeniem: zmywarka, elektryczny czajnik, opiekacz, mikrofalówka, lodówka, ekspres do kawy, łazienka z prysznicem, suszarka, balkon.

Notatka

Nowoczesna rezydencja, doskonale wyposażona w dobrym położeniu.

Plusy

Wysoki standard
Niska Cena

Minusy

Rezydencja nie posiada zaplecza welness ani form wyżywienia.

Kursy narciarskie

W stacji narciarskiej Livigno oferujemy profesjonalne kursy narciarskie.
Promocja
W promocji, rezerwując otrzymasz:
- atlas narciarski Europy
- mapę tras narciarskich i wyciągów Livigno
- zniżkę na obiadokolację w restauracji -10%
- zniżkę w wypożyczalni nart -10%
- zniżkę na szkolenie narciarskie -10%.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Bielsko-Białastacj BP dworzec15:30
KatowicePlac Oddziałów Młodzieży Powstańczej18:45
KrakówBP koło motelu Krak17:00
Wrocław2dworzec PKS22:30

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2017-12-29 - 2018-01-07
  (Piątek - Niedziela)
  10 katalogowa 1790 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: karnet narciarski 6-dniowy Livigno w cenie
  Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 6 osobach
  2018-01-05 - 2018-01-14
  (Piątek - Niedziela)
  10 katalogowa 1790 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: karnet narciarski 6-dniowy Livigno w cenie
  Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 6 osobach
  Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Stacja narciarska

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina

  Stacja narciarska Livigno położona jest w regionie Alta Valtellina i obejmuje dwa obszary narciarskie Carosello 3000 i Mottolino. Livigno leży w północnej części Lombardii, w prowincji Sondrio, w dolinie Alta Valltelina w Alpach Retyckich, granicząc ze Szwajcarią. Alta Valltelina to duży region narciarski obejmujący poza Livigno jeszcze kilka innych miejscowości: Isolaccia, Boormio, Santa Caterina Valfurva oraz Aprica. Ze względu na położenie (w dolinie) panuje tu szczególny mikroklimat, dzięki któremu śnieg leży tu od połowy listopada do końca maja.

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Trasy narciarskie
   Najdłuższa trasa to Vatta Blesacia o długości 4,5 km z różnicą poziomów aż 980 m, a najwyższy punkt, na który wywożą nas wyciągi to prawie 3000 m, słynne Carosello 3000.
   Livigno to łącznie aż 110 km tras, położonych po obu stronach doliny, 30 km tras niebieskich, 65 km tras czerwonych, 15 km tras czarnych .
  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony