Menu strony

Apartamenty prywatne w Livigno oferta specjalna

Symbol oferty: 383/111
Apartamenty prywatne w Livigno oferta specjalna
Apartamenty prywatne w Livigno oferta specjalnaApartamenty prywatne w Livigno oferta specjalnaApartamenty prywatne w Livigno oferta specjalnaApartamenty prywatne w Livigno oferta specjalnaApartamenty prywatne w Livigno oferta specjalnaApartamenty prywatne w Livigno oferta specjalna

Nazwa obiektu

Apartamenty Różne

Położenie obiektu

Apartamenty położone są w małych apartatamentowych blokach lub rezydencjach z panoramicznym widokiem na miejscowość Livignio. Blisko sklepu i wyciągów.

Wyposażenie

Obiekt posiada dobrze umeblowane apartamenty 2, 4, 6 - osobowe.

Usługi w cenie

Zakwaterowanie w obiekcie, 7 noclegów, skipass na 6 dni obowiązujący tylko na stokach Livignio , ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, zużycie: wody, prądu, ogrzewania, gazu.

Dodatkowo płatne

Zwrotna kaucja za apartament 150 EUR, końcowe sprzątanie apartamentu 30 EUR za MONO 2- osobowe, 40 EUR za BILO 4- osobowe, 50 EUR za TRILO 6- osobowe. Opłata za pobyt zwierzęcia 5 EUR za dzień oraz opłata za łóżeczko dla dziecka 8 EUR za dzień.
Końcowe sprzątanie - możliwość w cenie po uzgodnieniu.

Wyżywienie

We własnym zakresie.

Wyposażenie i opis apartamentu.

Obiekt posiada apartementy 2, 4, oraz 6 - osobowe wyposażone w kuchnię, łazienkę z prysznicem.

Notatka

Doskonały obiekt dla narciarzy, polecany dla małych grup i rodzin.

Livigno

To jedna z najciekawszych i najnowocześniejszych stacji narciarskich w Europie leżąca we Włoszech w sercu Alp Retyckich w dolinie Alta Valtellina. Livigno otaczają dwa masywy górskie: Mottolino i Carosello. W Livigno znajduje się strefa wolnocłowa, która oferuje mnóstwo sklepów, restauracji, barów. Życie towarzyskie w Livigno kwitnie i rozwija się nocą. Do dyspozycji kino, bilard, bowling, dyskoteki, winiarnie, nocne kluby i puby. Nowoczesne połączenia komunikacyjne ułatwiają szybkie dotarcie do miejscowości. Atuty Livigno to bardzo długie, bardzo dobrze przygotowane stoki, gwarancja śniegu, nowoczesne wyciągi, sztuczne zaśnieżanie, rozbudowana infrastruktura oraz doskonałe warunki naturalne i pewna pogoda. Livigno zwane jest -włoskim Tybetem” ze względu na największe nasłonecznienie w całych Alpach. W pobliżu znajdują się stacje narciarskie: St.Moritz to ok.40 km, Isolaccia ok. 25 km, Bormio ok. 35 km - wody termalne.

Jak dojechać ?

TRASA I: Warszawa - Zgorzelec - Dresden - Munchen - Innsbruck - Bolzano (zjazd Bolzano Sud) - Merano (SS 38/40 w kierunku Przełęczy Resia/Passo Resia - Sluderno/Schluderns - Tubre - Taufers (SS41) - granica ze Szwajcarią - Pass dal Fuorn/Offenpass w kierunku Zernez - tunel "Munt la Schera" do Livigno
TRASA II: Warszawa - Czestochowa - Katowice - Cieszyn - E 462 przez Frýdek Místek, Příbor, Olomouc, Brno - Znojmo - Wiedeń - autostrada A 1 (Wiedeń - Salzburg) - przez St. Pölten i Linz do Salzburga. Dalej kawałek przez Niemcy: najpierw autostradą nr 8 w kierunku Monachium aż do zjazdu na autostradę nr 93 wiodącą do Innsbrucka. Od granicy austriackiej jechać autostradą A 12 przez Innsbruck do Landeck (A) - Scuol (Ch) - Zernez (Ch) - Tunel "Munt la Schera" do Livigno.

Promocja

W promocji, rezerwując otrzymasz:
- atlas narciarski Europy
- mapę tras narciarskich i wyciągów Livigno
- zniżkę na obiadokolację w restauracji -10%
- zniżkę w wypożyczalni nart -10%
- zniżkę na szkolenie narciarskie -10%

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-24 - 2018-03-31
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1183 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-31 - 2018-04-07
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1183 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  2018-04-07 - 2018-04-14
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1183 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Stacja narciarska

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina

  Stacja narciarska Livigno położona jest w regionie Alta Valtellina i obejmuje dwa obszary narciarskie Carosello 3000 i Mottolino. Livigno leży w północnej części Lombardii, w prowincji Sondrio, w dolinie Alta Valltelina w Alpach Retyckich, granicząc ze Szwajcarią. Alta Valltelina to duży region narciarski obejmujący poza Livigno jeszcze kilka innych miejscowości: Isolaccia, Boormio, Santa Caterina Valfurva oraz Aprica. Ze względu na położenie (w dolinie) panuje tu szczególny mikroklimat, dzięki któremu śnieg leży tu od połowy listopada do końca maja.

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Trasy narciarskie
   Najdłuższa trasa to Vatta Blesacia o długości 4,5 km z różnicą poziomów aż 980 m, a najwyższy punkt, na który wywożą nas wyciągi to prawie 3000 m, słynne Carosello 3000.
   Livigno to łącznie aż 110 km tras, położonych po obu stronach doliny, 30 km tras niebieskich, 65 km tras czerwonych, 15 km tras czarnych .
  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony