Menu strony

Del Sole Chalet Dependance

Symbol oferty: 33/111
Del Sole Chalet Dependance
Del Sole Chalet DependanceDel Sole Chalet DependanceDel Sole Chalet Dependance

Nazwa obiektu

Dependance Chalet del Sole

Standard obiektu

Apartamenty umeblowane są w prostym stylu alpejskim, dzięki czemu doskonale odczuwa się klimat tutejszej miejscowości.

Położenie obiektu

Apartamenty położone są w Livigno. Przystanek skibus przed apartamentem. Skibus kursuje co 15 minut.

Wyposażenie

Apartamenty posiadają meble i wyposażenie. Każdy apartament posiada kuchnię, wyposażenie kuchni, w tym mikrofalówkę, TV. Na zewnątrz apartamentu miejsce do parkowania. Przechowalnia nart. Dodatkowo na zamówienie miejsce garażowe. Na zewnątrz duży ogród, miejsce zabaw dla dzieci. W sezonie funkcjonuje bar.

Usługi w cenie

Usługa zawiera zakwaterowanie w apartamencie, 7 noclegów, zużycie energii elektrycznej, zużycie gazu, ogrzewanie, zimną i ciepłą wodę, wyposażenie kuchni, TV, pościel, kartę -natur card”.

Dodatkowo płatne

Końcowe sprzątanie apartamentu, w zależności od wielkości: do 60 EUR. Końcowe sprzątanie nie dotyczy sprzątania naczyń kuchennych itp. które narciarze wykonują we własnym zakresie. Garaż 5EUR/dzień/samochód. Depozyt płatny i zwrotny na miejscu: 150 EUR/apartament.
Korzystanie z telefonu płatne na podstawie połączeń telefonicznych - stawka prywatna. Dostęp do Internetu dodatkowo płatny - wi-fi.
Inne usługi, które nie zostały wyszczególnione.

Sport&Rekreacja

Apartamenty osiadają zaplecze rekreacyjne: sauna, jacuzzi, krioterapia. Korzystanie z zaplecze rekreacyjnego dodatkowo płatne. Wynajęcie roweru górskiego min. 2 EUR max. 8 EUR.

Wyżywienie

Wyżywienie we własnym zakresie. Do dyspozycji dobrze i nowocześnie wyposażona kuchnia. Możliwość zamówienia śniadania:10 EUR/ dzień.

Wyposażenie i opis pokoju

Apartament umeblowany, dobrze wyposażony.
Studio mono 2-4 osobowe - jednopokojowy apartament z kącikiem kuchennym, łazienką z WC.

Notatka

Zakwaterowanie (check-in): po godzinie 16:00; Wykwaterowanie (check-out): do godziny 09:00.

Plusy

Apartamenty położone są w pobliżu wyciągów - 700 m, skibusów.
Cena usługi jest bardzo niska.
Sklep - 350 m.
Restauracja - 300 m.
Trasa rowerowa - 30 m.

Minusy

Apartamenty oddalone są od centrum około 1 km.

Livigno

To jedna z najciekawszych i najnowocześniejszych stacji narciarskich w Europie leżąca we Włoszech w sercu Alp Retyckich w dolinie Alta Valtellina. Livigno otaczają dwa masywy górskie: Mottolino i Carosello. W Livigno znajduje się strefa wolnocłowa, która oferuje mnóstwo sklepów, restauracji, barów. Życie towarzyskie w Livigno kwitnie i rozwija się nocą. Do dyspozycji kino, bilard, bowling, dyskoteki, winiarnie, nocne kluby i puby. Nowoczesne połączenia komunikacyjne ułatwiają szybkie dotarcie do miejscowości. Atuty Livigno to bardzo długie, bardzo dobrze przygotowane stoki, gwarancja śniegu, nowoczesne wyciągi, sztuczne zaśnieżanie, rozbudowana infrastruktura oraz doskonałe warunki naturalne i pewna pogoda. Livigno zwane jest -włoskim Tybetem” ze względu na największe nasłonecznienie w całych Alpach. W pobliżu znajdują się stacje narciarskie: St.Moritz to ok.40 km, Isolaccia ok. 25 km, Bormio ok. 35 km - wody termalne.

Jak dojechać ?

TRASA I: Warszawa - Zgorzelec - Dresden - Munchen - Innsbruck - Bolzano (zjazd Bolzano Sud) - Merano (SS 38/40 w kierunku Przełęczy Resia/Passo Resia - Sluderno/Schluderns - Tubre - Taufers (SS41) - granica ze Szwajcarią - Pass dal Fuorn/Offenpass w kierunku Zernez - tunel "Munt la Schera" do Livigno
TRASA II: Warszawa - Czestochowa - Katowice - Cieszyn - E 462 przez Frýdek Místek, Příbor, Olomouc, Brno - Znojmo - Wiedeń - autostrada A 1 (Wiedeń - Salzburg) - przez St. Pölten i Linz do Salzburga. Dalej kawałek przez Niemcy: najpierw autostradą nr 8 w kierunku Monachium aż do zjazdu na autostradę nr 93 wiodącą do Innsbrucka. Od granicy austriackiej jechać autostradą A 12 przez Innsbruck do Landeck (A) - Scuol (Ch) - Zernez (Ch) - Tunel "Munt la Schera" do Livigno.

Plusy stacji narciarskiej

dużo śniegu
słoneczna pogoda
szerokie stoki
doskonale przygotowane trasy
niskie ceny paliwa
niskie ceny w sklepach
mieszkańcy bardzo mili
super klimat
trasy dla każdego

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-24 - 2018-03-31
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 878 PLN = 206 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-31 - 2018-04-07
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 842 PLN = 198 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-04-07 - 2018-04-14
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1074 PLN = 252 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: W CENIE 6 DNIOWY SKIPASS NA LIVIGNO
  2018-04-14 - 2018-04-21
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 842 PLN = 198 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: W CENIE 6 DNIOWY SKIPASS NA LIVIGNO
  Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Stacja narciarska

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina

  Stacja narciarska Livigno położona jest w regionie Alta Valtellina i obejmuje dwa obszary narciarskie Carosello 3000 i Mottolino. Livigno leży w północnej części Lombardii, w prowincji Sondrio, w dolinie Alta Valltelina w Alpach Retyckich, granicząc ze Szwajcarią. Alta Valltelina to duży region narciarski obejmujący poza Livigno jeszcze kilka innych miejscowości: Isolaccia, Boormio, Santa Caterina Valfurva oraz Aprica. Ze względu na położenie (w dolinie) panuje tu szczególny mikroklimat, dzięki któremu śnieg leży tu od połowy listopada do końca maja.

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Trasy narciarskie
   Najdłuższa trasa to Vatta Blesacia o długości 4,5 km z różnicą poziomów aż 980 m, a najwyższy punkt, na który wywożą nas wyciągi to prawie 3000 m, słynne Carosello 3000.
   Livigno to łącznie aż 110 km tras, położonych po obu stronach doliny, 30 km tras niebieskich, 65 km tras czerwonych, 15 km tras czarnych .
  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony