Menu strony

Franceschino

Symbol oferty: 5449147/111
Franceschino
FranceschinoFranceschinoFranceschinoFranceschinoFranceschinoFranceschinoFranceschinoFranceschinoFranceschinoFranceschinoFranceschinoFranceschinoFranceschinoFranceschinoFranceschinoFranceschino

Franceschino

Typowy budynek w Livigno z początku 1900 roku, całkowicie odnowiony w 2003 roku, znajduje się w centrum Livigno w rynku miasta. Idealne miejsce na zakupy i chęci do sportu. Stoki narciarskie w zasięgu ręki, ścieżki rowerowe i przystanek autobusowy ok 150 m.
Apartamenty są położone w centrum Livigno, w strefie dla pieszych, w odległości zaledwie 50 metrów od pierwszego wyciągu narciarskiego i 200 metrów do Mottolino Gondola Bardzo blisko do supermarketów, papeterii, rzeźnika, restauracji, pizzerii, barów i sklepów wolnocłowych. Do przystanku autobusowego tylko 50 metrów. Autobusy w Livigno są całkowice bezpłatne.

Zakwaterowanie

Apartamenty są 4, każdy z centralnym ogrzewaniem, 2 apartamenty dla 2 osób, na pierwszym i drugim piętrze, 1 apartament dla 5 osób, na drugim piętrze, jeden apartament dla 4 osób znajduje się na trzecim piętrze (poddasze).
Wszystkie apartamenty są gustownie urządzone w stylu góralskim, bardzo duże i przestronne, na wakacje w pełnej wolności.

Apartamenty 2-osobowe

2 apartamenty dwupokojowe dla 2 osób, znajduje się na pierwszym i drugim piętrze (mq.29)
Niedawno wybudowany, w następujący sposób:
sypialnia z podwójnym łóżkiem, kuchnia / pokój dzienny z kanapą i TV satelitarną, łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Prywatny parking 20 metrów. Garaż płatny.
Cena obejmuje:
- pościel
- ręczniki (w zestawie tylko ręcznik za apartament)
- ręczniki kuchenne
- sprzątanie końcowe.

Apartamenty 4-osobowe

Trzy pokojowe mieszkanie dla 4 osób, znajdujące się na poddaszu na trzecim piętrze (m. 59)
Niedawno wybudowany, składa się z:
sypialnia z podwójnym łóżkiem, sypialnia z podwójnym łóżkiem, kuchnia / salon z sofą i telewizją satelitarną, balkon, łazienka z wanną, prysznicem i suszarką do włosów.
Prywatny parking 20 metrów. Garaż płatny.

Cena obejmuje:
- pościel
- ręczniki (w zestawie tylko ręcznik za apartament)
- ręczniki kuchenne
- sprzątanie końcowe

Apartamenty 5-osobowe

4 pokojowe mieszkanie dla 4-5 osób, znajduje się na drugim piętrze (m. 63)

Niedawno wybudowany, składa się z:
sypialnia z podwójnym łóżkiem, sypialnia z podwójnym łóżkiem, pokój jednoosobowy, kuchnia / salon z sofą i telewizją satelitarną, 2 balkony, łazienka z prysznicem, wanną i suszarką do włosów.
Prywatny parking 20 metrów. Garaż płatny.

Cena obejmuje:
- pościel
- ręczniki (w zestawie tylko ręcznik za apartament)
- ręczniki kuchenne
- sprzątanie końcowe


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-01-13 - 2018-01-20
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 806 PLN = 190 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Stacja narciarska

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina

  Stacja narciarska Livigno położona jest w regionie Alta Valtellina i obejmuje dwa obszary narciarskie Carosello 3000 i Mottolino. Livigno leży w północnej części Lombardii, w prowincji Sondrio, w dolinie Alta Valltelina w Alpach Retyckich, granicząc ze Szwajcarią. Alta Valltelina to duży region narciarski obejmujący poza Livigno jeszcze kilka innych miejscowości: Isolaccia, Boormio, Santa Caterina Valfurva oraz Aprica. Ze względu na położenie (w dolinie) panuje tu szczególny mikroklimat, dzięki któremu śnieg leży tu od połowy listopada do końca maja.

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Trasy narciarskie
   Najdłuższa trasa to Vatta Blesacia o długości 4,5 km z różnicą poziomów aż 980 m, a najwyższy punkt, na który wywożą nas wyciągi to prawie 3000 m, słynne Carosello 3000.
   Livigno to łącznie aż 110 km tras, położonych po obu stronach doliny, 30 km tras niebieskich, 65 km tras czerwonych, 15 km tras czarnych .


  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony