Menu strony

Galant apartamenty

Symbol oferty: 5448994/111
Galant apartamenty
Galant apartamentyGalant apartamentyGalant apartamentyGalant apartamentyGalant apartamentyGalant apartamentyGalant apartamentyGalant apartamentyGalant apartamentyGalant apartamentyGalant apartamentyGalant apartamentyGalant apartamentyGalant apartamentyGalant apartamenty

Apartamenty

Apartamenty znajdują się na na Via Florin.

Ninfee 8 - połączenie Ninfee 6 i Ninfee 2

Ninfee 6

Apartament 75 m2 dla 6 osób

Bardzo ładny apartament z drewnianą podłogą. Składa się z dwóch sypialni z łóżkiem malżeńskim lub 2 pojedyńczymi łóżkami. W jednym pokoju balkon i możliowość dołożenia dostawki. (Jeden z pokojów położony wyżej dojście po kilku schodach).Pokój dzienny z dużym oknem i pięknym widokiem na góry. Po prawej stronie kuchnia (aneks kuchenny) po lewej kanapa dla 2 osób. Balkon, TV, łazienka (suszarka do wlosów).
Sprzątanie końcowe 60 EUR, dostawka nie jest wliczona w cenę apartamentu, jej cena jest potwierdzana przy konkretnym zapytaniu.
W ilość osób w apartamencie wliczamy również dzieci.
W aneksie kuchennym: mikrofalówka, zmywarka, ekspress do kawy, ściereczki (za dopłatą).

Ninfee 2

Apartament 35 m2 dla 2 osób. Przyjemny apartament z drewnianą podłogą. Apartament składa się z pokoju z łożkiem małżeńskim lub 2 łóżkami pojedyńczymi z TV. Aneks kuchenny, oddzielony od łóżka szafą. Duża łazienka (suszarka do włosów).
Sprzątanie końcowe 30 EUR. Ewentualna dostawka na zapytanie za dopłatą.
W ilość osób w apartamencie wliczamy również dzieci.

Przyjazd ze zwierzakiem na zapytanie przy rezerwacji za opłatą.

Aneks kuchenny wyposażony w: mikrofalówka, zmywarka, ekspress do kawy, ściereczki (za dopłatą).

Apartament Papaveri 4

Apartament 40 m2 dla 4/5 osób.

Bardzo sympatyczny apartament urządzony w zielonej tonacji. Apartament składa się z: sypialni z łóżkiem małżeńskim i balkonem, pokój dzienny z kanapą pojedyńczą lub dwuosobowa, możliwość dołożenia dostawki na zapytanie za dodatkową opłatą. Balkon, TV, duża łazienka z prysznicem. Mała kuchnia (aneks kuchenny). Aneks kuchenny wyposażony w: mikrofalówka, zmywarka, ekspress do kawy, ściereczki (za dopłatą).

Sprzątanie końcowe 40 EUR, dostawka nie jest wliczona w cenę apartamentu, jej cena jest potwierdzana przy konkretnym zapytaniu.
W ilość osób w apartamencie wliczamy również dzieci.
Zwierzęta na zapytanie w momencie rezerwacji za dopłatą.

Apartament Papaveri 6

Apartament 70 m2.

Bardzo sympatyczny apartament, utzrymany w częściowo zielonej tonacji. Składa sie z dwóch sypialni z łóżkami małżeńskimi lub pojedyńczymi. Jeden z pokoi posiada balkon. Pokój dzienny przestrzenny, po prawej kuchnia (aneks kuchenny), po lewej kanapa dwuosobowa i fotel (kanapa) jednoosobowy. TV, 3 balkony, łazienka (suszarka do włosów).
Aneks kuchenny wyposażony w: mikrofalówka, zmywarka, ekspress do kawy, ściereczki (za dopłatą).
Sprzątanie końcowe: 60 EUR, dostawka nie jest wliczona w cenę apartamentu, jej cena jest potwierdzana przy konkretnym zapytaniu.
W ilość osób w apartamencie wliczamy również dzieci.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-24 - 2018-03-31
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 822 PLN = 193 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-31 - 2018-04-07
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 744 PLN = 175 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Stacja narciarska

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina

  Stacja narciarska Livigno położona jest w regionie Alta Valtellina i obejmuje dwa obszary narciarskie Carosello 3000 i Mottolino. Livigno leży w północnej części Lombardii, w prowincji Sondrio, w dolinie Alta Valltelina w Alpach Retyckich, granicząc ze Szwajcarią. Alta Valltelina to duży region narciarski obejmujący poza Livigno jeszcze kilka innych miejscowości: Isolaccia, Boormio, Santa Caterina Valfurva oraz Aprica. Ze względu na położenie (w dolinie) panuje tu szczególny mikroklimat, dzięki któremu śnieg leży tu od połowy listopada do końca maja.

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Trasy narciarskie
   Najdłuższa trasa to Vatta Blesacia o długości 4,5 km z różnicą poziomów aż 980 m, a najwyższy punkt, na który wywożą nas wyciągi to prawie 3000 m, słynne Carosello 3000.
   Livigno to łącznie aż 110 km tras, położonych po obu stronach doliny, 30 km tras niebieskich, 65 km tras czerwonych, 15 km tras czarnych .
  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony