Menu strony

LIVIGNO-Włochy- Własny transport - Hotel HELVETIA - Free Ski

Symbol oferty: 11/18311
LIVIGNO-Włochy- Własny transport - Hotel HELVETIA - Free Ski
LIVIGNO-Włochy- Własny transport - Hotel HELVETIA - Free SkiLIVIGNO-Włochy- Własny transport - Hotel HELVETIA - Free SkiLIVIGNO-Włochy- Własny transport - Hotel HELVETIA - Free SkiLIVIGNO-Włochy- Własny transport - Hotel HELVETIA - Free SkiLIVIGNO-Włochy- Własny transport - Hotel HELVETIA - Free SkiLIVIGNO-Włochy- Własny transport - Hotel HELVETIA - Free SkiLIVIGNO-Włochy- Własny transport - Hotel HELVETIA - Free SkiLIVIGNO-Włochy- Własny transport - Hotel HELVETIA - Free SkiLIVIGNO-Włochy- Własny transport - Hotel HELVETIA - Free SkiLIVIGNO-Włochy- Własny transport - Hotel HELVETIA - Free Ski

OPIS REGIONU

LIVIGNO odległy zakątek położony w obniżeniu pomiędzy Passo di Stelvio i grupą górską Bernina, jeszcze do lat 50 - tych był odcięty od świata przez prawie 9 miesięcy w roku. Dopiero po uruchomieniu w 1964 roku tunelu Munt La Schera nastąpił dynamiczny rozwój miasteczka jako ośrodka narciarskiego i centrum sportów zimowych. Ta lubiana miejscowość narciarska znajduje się na pewnej śniegowo wysokości 1.816 m. Część miejscowości zwana Trepalle (1.900-2.250 m) jest najwyżej położoną, stale zamieszkiwaną osadą w Europie. W architekturze miejscowości przeważają tradycyjne drewniane budynki, a położenie na południowych wzgórzach Alp gwarantuje duże nasłonecznienie doliny. Szerokie trasy zjazdowe są zawsze wzorowo przygotowane, a serca snowboardzistów porusza ogromny snowpark. Przytulne bacówki zapraszają zmęczonych dniem na stoku na apres-ski, a sklepy z ofertą wolnocłową na zakupy. W strefie wolnocłowej Livigno nabyć można w korzystnych cenach nie tylko perfumy, alkohol i papierosy (ograniczenie wywozu), ale także ubrania, zegarki, aparaty fotograficzne a przy tankowaniu zaoszczędzić można nawet do 40%! Ceny na stokach są również przystępne, co oznacza wspaniały urlop i nieduże wydatki.
Livigno to ogółem 115 km tras obsługiwanych przez 33 wyciągi o łącznej przepustowości 47 000 os./h.OPIS HOTELU

HOTEL HELVETIA *** - położony jest w samym centrum miasta Livigno, w handlowej strefie pieszej wyłączonej z ruchu kołowego, w niewielkiej odległości od wyciągów Carosello (Tagliede). Oferuje on welness, pub, restaurację, taras widokowy, windę, przechowalnię nart. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można bezpłatnie korzystać z WiFi. Centrum odnowy biologicznej w hotelu zaprasza na masaże i zabiegi kosmetyczne, do dyspozycji basen, sauna i wanna z hydromasażem. W restauracji skosztować można specjałów z Lombardii.

OPIS ZAKWATEROWANIA

POKÓJ 2 OSOBOWY komfortowe, przestronne, łazienka z WC, TV SAT, telefon, sejf suszarka do włosów.
POKÓJ 1 OSOBOWY komfortowe, łazienka z WC, TV SAT, telefon, sejf suszarka do włosów.

WYŻYWIENIE śniadania w postaci szwedzkiego bufetu, serwowana kolacja, bufet sałatkowy.

CENA ZAWIERA

- zakwaterowanie w pokoju 1 lub 2 osobowym
- wyżywienie : śniadania + obiadokolacje
- karnet narciarski : 6 DNI Livigno
- korzystanie z basenu i sauny
- ubezpieczenie narciarskie : KL, NW, OC

CENA NIE ZAWIERA

- kaucja zwrotna za skicard : 5 EUR/osoba ( obowiązkowo płatne we Włoszech )
- napojów do obiadokolacji
- pokój 1 osobowy : + 10 EUR/dzień
- dopłata do FB : + 15 EUR/dzień/osoba

PROGRAM WYJAZDU

PROGRAM OBOWIĄZUJE W TERMINIE 09-16.12.2017.
09.12.2017.
-przyjazd do Livigno w godzinach popołudniowych
-zakwaterowanie
-spotkanie informacyjne z opiekunem grupy, odbiór karnetów narciarskich
10 - 15.12.2017.
- narciarskie szaleństwo na stokach Livigno
- możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
- wieczorek integracyjny oraz pożegnalny
Informacje na temat programu apres-ski będą podane przez opiekuna grupy na spotkaniu informacyjnym.
16.12.2017.
- wykwaterowanie do godz. 10.00


IMPREZY FAKULTATYWNE

PROGRAM OBOWIĄZUJE W TERMINIE 09-16.12.2017.
BORMIO - BAGNI VECCHI
U podnóża masywu Reit, w pobliżu aktywnego tektonicznie załamania Zebru, ze skał tryska woda o temperaturze ponad 40 stopni Celsjusza. Wody termalne w Bormio zawierają związki siarki, wapnia, potasu, i wielu innych pierwiastków, w tym nawet radioaktywnego radonu. W ciągu stuleci przez termy przewinęło się wiele znanych postaci, jak choćby Leonardo da Vinci, Garibaldi czy król Wiktor Emmanuel III. Budynki zachowały układ i strukturę z okresu średniowiecza i poza nielicznymi przeróbkami, łaźnie stare nie zmieniły się znacząco w porównaniu do pierwowzoru. W tej części znajdują się również baseny z okresu rzymskiego. Korzystanie z nich to niezwykłe przeżycie i prawdziwa podróż w czasie, znajdziemy tutaj wiele atrakcji: łaźnie średniowieczne, łaźnie imperialne i początkowo dedykowane tylko kobietom łaźnie arcyksiężnej. Do szczególnie wartych odwiedzenia atrakcji należą: zewnętrzny basen termalny z widokiem na dolinę, naturalne bicze wodne oraz Grotta Sudatoria - naturalna łaźnia turecka. Ma kształt wąskiego tunelu wcinającego się 50 metrów w głąb skały, na jego końcu mamy 95% wilgotności i temperaturę 48 stopni Celsjusza.

WIZYTA W SZWAJCARII
Sankt Moritz jest jednym z najsłynniejszych kurortów na świecie. To miejsce szykowne, eleganckie i ekskluzywne z bardzo kosmopolityczną atmosferą. Położone jest na wysokości 1856 m n.p.m. pośród jezior Górnej Engadyny. Suchy, "szampański klimat" St. Moritz jest już legendarny, a słońce świeci tutaj średnio ponad 300 dni w roku. St. Moritz to wspaniały ośrodek narciarski. Wśród 350 km tras terenów Corviglia, Corvatsch i Diavolezza każdy narciarz znajdzie odpowiednią dla siebie skalę trudności.

ZNIŻKI

- zniżki dla dzieci i młodzieży

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-04-07 - 2018-04-14
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2843 PLN = 685 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: FREE SKI - Karnet 6 dni Livigno - w cenie
  2018-04-14 - 2018-04-21
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2843 PLN = 685 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: FREE SKI - Karnet 6 dni Livigno - w cenie
  2018-04-21 - 2018-04-28
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2843 PLN = 685 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: FREE SKI - Karnet 6 dni Livigno - w cenie
  Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Stacja narciarska

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina

  Stacja narciarska Livigno położona jest w regionie Alta Valtellina i obejmuje dwa obszary narciarskie Carosello 3000 i Mottolino. Livigno leży w północnej części Lombardii, w prowincji Sondrio, w dolinie Alta Valltelina w Alpach Retyckich, granicząc ze Szwajcarią. Alta Valltelina to duży region narciarski obejmujący poza Livigno jeszcze kilka innych miejscowości: Isolaccia, Boormio, Santa Caterina Valfurva oraz Aprica. Ze względu na położenie (w dolinie) panuje tu szczególny mikroklimat, dzięki któremu śnieg leży tu od połowy listopada do końca maja.

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Trasy narciarskie
   Najdłuższa trasa to Vatta Blesacia o długości 4,5 km z różnicą poziomów aż 980 m, a najwyższy punkt, na który wywożą nas wyciągi to prawie 3000 m, słynne Carosello 3000.
   Livigno to łącznie aż 110 km tras, położonych po obu stronach doliny, 30 km tras niebieskich, 65 km tras czerwonych, 15 km tras czarnych .
  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony