Menu strony

Loredana ***

Symbol oferty: 5449135/111
Loredana *
Loredana *Loredana *Loredana *Loredana *Loredana *Loredana *Loredana *Loredana *Loredana *Loredana *Loredana *Loredana *Loredana *Loredana *Loredana *Loredana *

Położenie

Hotel Loredana położony jest we Włoszech w Livigno, w prowincji Sondrio, na Via Teola, 106.

Hotel Loredana

Na początku lat siedemdziesiątych, Rodzina Bormolini decyduje się otworzyć swój pierwszy hotel, Hotel Loredana***. Rozwój miejscowości daje początek nowemu Livigno. Duża ilość śniegu, która trapi Livigno zostaje doceniona przez turystów, którzy je odkrywają. Rodzą się pierwsze podstawowe wyciągi narciarskie. Livigno zaczyna być oceniane w inny sposób. Turysta przyjeżdża tu żeby znaleźć Relax, Zabawę i jednocześnie spróbować zachować tożsamość tradycji, wierzeń, sposobów zachowań i ubiorów. Hotel w Livigno położony przy via Teola 106, usytuowany w pobliżu Mottolino, przez lata zdobył klientelę dzięki swojej gościnności i serdeczności w przyjmowaniu Gości. Gospodarze rozwijają tradycję wspierając się nowoczesnymi metodami, ale zawsze świadomi nauk, które pozwoliły im rozwinąć się. Prostota i uczciwość we wszystkim, co robią, aby przekazać turystom miłość do wioski turystycznej Livigno i jego tradycji.
Z doświadczenia nauczyli się przyjmować turystę tak, aby sprawić żeby poczuł się dobrze i dostosowywać się do niego żeby ofiarować mu zawsze jak najwięcej w trakcie jego pobytu w Livigno.

Internet

Hotel Loredana*** posiada bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

Zakwaterowanie

Pokój 2-osobowy. Pokój podwójny idealny jest dla par. Funkcjonalny, otulony spokojną i relaksującą atmosferą górską połączoną z nowoczesnym komfortem dla wygodnego pobytu Livigno. Na życzenie dostępne jest łóżeczko dla małego dziecka. Posiada również balkon z cudownym panoramicznym widokiem oraz kompletnie wyposażoną łazienkę z prysznicem.
W pokoju dostępne są: telefon, TV-SAT, obsługa serwisowa.
Pokój 3-osobowy. Potrójny pokój jest doskonałym rozwiązaniem dla małych rodzin albo przyjaciół składających się z trzech osób. Jasny i przytulny zlewa się z zewnętrznym środowiskiem górskim. Charakteryzuje się umiarkowanymi barwami oraz prostym i funkcjonalnym umeblowaniem, aby uczynić pobyt w Livigno komfortowym. Poza trzema łóżkami posiada kanapę, balkon z cudownym panoramicznym widokiem oraz kompletnie wyposażoną łazienkę z prysznicem. W pokoju dostępne są: telefon, TV-SAT, obsługa serwisowa.
Pokój 4-osobowy. Pokój jest idealnym rozwiązaniem dla małych rodzin albo przyjaciół trzech albo czterech osób. Jasne okno, drewniane meble i podłoga z wykładziną tworzą doskonałą harmonię ciepłych i relaksujących kolorów. Ten typ pokoju posiada łóżko małżeńskie, łóżko piętrowe albo rozkładaną kanapę. Posiada również balkon z cudownym panoramicznym widokiem oraz kompletnie wyposażoną łazienkę z prysznicem. W pokoju dostępne są: telefon, TV-SAT, obsługa serwisowa.
Pokój na poddaszu. Pokój na poddaszu może być dobrym rozwiązaniem dla małych rodzin albo grupy przyjaciół składającej się z trzech albo czterech osób. Przytulny i otoczony przez charakterystyczną górską atmosferę gdzie królują spokój i prostota. Dwa sąsiadujące pokoje czynią ten typ pokoju idealnym dla pary z małymi dziećmi. Prostota i komfortowe wyposażenie czyni pobyt w Livigno przyjemnym. Posiada kompletnie wyposażoną łazienkę i prysznic. W pokoju dostępne są: telefon, TV-SAT, obsługa serwisowa.

Wyżywienie

Śniadanie w formie bufetu. Obiadokolacja - bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie do wyboru z 3 menu, deser do wyboru z 2 menu.
Restauracja, otwarta w południe i wieczorem, w niepowtarzalnym alpejskim stylu.
Potrawy zarówno tradycyjna jak i nie, rodzą się z idealnego połączenia składników od najprostszych do najbardziej wyszukanych i przygotowywane są przez personel wyspecjalizowany w tej branży. Kuchnia Valtelliny rodzi się z miłości do naturalności, ze wspomnień starych smaków, z nieustającego poszukiwania oryginalności i tradycji w odniesieniu do upływającego czasu. Typowe potrawy z Livigno to pizzoccheri i bresaola i sery z terenów alpejskich będą umiały przykuć najbardziej delikatne podniebienia.
Popijając wyśmienite wino lokalne, dajcie się skusić... od przystawek do deserów zawsze w doskonałej harmonii.

Bar

Bar otwarty jest przez cały dzień, od 7:30 rano aż do późnej nocy, na szybkie śniadanie przed wyruszeniem na stoki narciarskie i na powrót na ciepłą czekoladę w chłodne dni, a także na lunch, szeroki wybór grappy, herbaty, albo po prostu pauzę z przyjaciółmi.
Aperitif z przyjaciółmi albo z rodziną, złożony z przekąsek, albo po kolacji przy akompaniamencie dobrej muzyki, gdzie koktajle, gorzkie likiery i likiery będą oprawą do dobrego humoru i serdeczności. Wszystko to tworzy doskonały bar hotelu Loredana, którego zespół, jest zawsze gotowy do świadczenia najlepszych usług dla zadowolenia Klienta.

Rekreacja & wellness

W saunie hotelu Loredana znajduje się kącik przyjemności dla zapewnienia doskonałej kondycji psychofizycznej. Znakomity sposób na utrzymanie formy poprzez pełen relaks ciała i umysłu. Korzyści oferowane przez saunę w hotelu Loredana polegają na jej właściwościach detoksykacyjnych, transpiracyjnych, odchudzających i relaksujących. W tej małej oazie znajdują się również profesjonalne przyrządy: Ellittica, idealny przyrząd do rozpoczęcia regularnych ćwiczeń, i rower Spin Bike umożliwiający symulację pokonywania różnych ścieżek. Sauna jest idealnym połączeniem zdrowego sportu i relaksu!

Dla narciarzy

Narciarnia. Wynajem nart. Dzięki kontaktom Gospodarze mogą pomóc w wynajęciu sprzętu narciarskiego. Dysponują pakietami i promocjami, które pozwolą wam zarezerwować w korzystnej i niezmiennej cenie narty, buty, rakiety i to wszystko, co potrzebne do spędzenia wypoczynku w Livigno. Sprzęt można zarezerwować już na kilka miesięcy wcześniej przed przyjazdem żeby być pewnym jego dostępności.

Apres Ski

Livigno to strefa wolnocłowa, a więc ogromna radość, dla tych co lubią codziennie wieczorem pobawić się przy muzyce i dobrych trunkach.

Mój samochód

Parking bezpłatny. Garaż na zamówienie.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-24 - 2018-03-31
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2054 PLN = 483 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-31 - 2018-04-07
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2054 PLN = 483 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-04-07 - 2018-04-14
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2054 PLN = 483 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-04-14 - 2018-04-21
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2054 PLN = 483 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: Karnet narciarski 6-dniowy Livigno free ski
  2018-04-21 - 2018-04-28
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2054 PLN = 483 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: Karnet narciarski 6-dniowy Livigno free ski
  2018-04-28 - 2018-04-30
  (Sobota - Poniedziałek)
  3 katalogowa 2054 PLN = 483 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Stacja narciarska

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina

  Stacja narciarska Livigno położona jest w regionie Alta Valtellina i obejmuje dwa obszary narciarskie Carosello 3000 i Mottolino. Livigno leży w północnej części Lombardii, w prowincji Sondrio, w dolinie Alta Valltelina w Alpach Retyckich, granicząc ze Szwajcarią. Alta Valltelina to duży region narciarski obejmujący poza Livigno jeszcze kilka innych miejscowości: Isolaccia, Boormio, Santa Caterina Valfurva oraz Aprica. Ze względu na położenie (w dolinie) panuje tu szczególny mikroklimat, dzięki któremu śnieg leży tu od połowy listopada do końca maja.

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Trasy narciarskie
   Najdłuższa trasa to Vatta Blesacia o długości 4,5 km z różnicą poziomów aż 980 m, a najwyższy punkt, na który wywożą nas wyciągi to prawie 3000 m, słynne Carosello 3000.
   Livigno to łącznie aż 110 km tras, położonych po obu stronach doliny, 30 km tras niebieskich, 65 km tras czerwonych, 15 km tras czarnych .
  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony