Menu strony

PRYWATNE APARTAMENTY dojazd wlasny hotel**

Symbol oferty: 11/127
PRYWATNE APARTAMENTY dojazd wlasny hotel
PRYWATNE APARTAMENTY dojazd wlasny hotel PRYWATNE APARTAMENTY dojazd wlasny hotel PRYWATNE APARTAMENTY dojazd wlasny hotel PRYWATNE APARTAMENTY dojazd wlasny hotel PRYWATNE APARTAMENTY dojazd wlasny hotel

Kategoria

APARTAMENTY

Region

LIVIGNO

Położenie

pięknie położone z panoramicznym widokiem na Livigno, niedaleko od przystanku darmowego skibusa (50-150 m) oraz od centrum handlowego; do najbliższych wyciągów narciarskich (50-250 m).

Wyposażenie

apartamenty mieszczą się w niewielkich rezydencjach, urządzone ze smakiem i w różnych stylach, MONO 2 os.- pokój dzienny z rozkładaną sofą dwuosobową, aneks kuchenny, łazienka (prysznic),BILO 4 os. - sypialnia dwuosobowa, pokój dzienny z rozkładaną sofą dwuosobową i aneksem kuchennym, łazienka (prysznic), TRILO 6 os.- pokój dzienny z rozkładaną sofą dwuosobową lub wbudowanym łóżkiem, sypialnia z łóżkiem 2-osobowym, sypialnia z piętrowym łóżkiem lub dwoma pojedynczymI, łazienka (prysznic).

Wyżywienie

brak.

Rekreacja

w centrum miejscowości liczne restauracje, kafejki.

Parking

tak (miejsca przy rezydencjach).

Zwierzęta

tak, na zapytanie (5 EUR/dzień).

Uwagi

obligatoryjny depozyt za karnet narciarski - 5 EUR, ręczniki kąpielowe - niedostępne, rekomendowane dodatkowe ubezpieczenie (obejmujące OC, sprzęt sportowy) 40 PLN za 8 dni,sugerowane ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w kwocie 3 procent wartości imprezy, zakwaterowanie od 16.00 - 19.00, wykwaterowanie do 10.00.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

Livigno - Włochy - Alta Valtellina
Stacja narciarska

Livigno - Włochy - Alta Valtellina

Stacja narciarska Livigno położona jest w regionie Alta Valtellina i obejmuje dwa obszary narciarskie Carosello 3000 i Mottolino. Livigno leży w północnej części Lombardii, w prowincji Sondrio, w dolinie Alta Valltelina w Alpach Retyckich, granicząc ze Szwajcarią. Alta Valltelina to duży region narciarski obejmujący poza Livigno jeszcze kilka innych miejscowości: Isolaccia, Boormio, Santa Caterina Valfurva oraz Aprica. Ze względu na położenie (w dolinie) panuje tu szczególny mikroklimat, dzięki któremu śnieg leży tu od połowy listopada do końca maja.

Livigno - Włochy - Alta Valtellina Livigno - Włochy - Alta Valtellina
Trasy narciarskie
    Najdłuższa trasa to Vatta Blesacia o długości 4,5 km z różnicą poziomów aż 980 m, a najwyższy punkt, na który wywożą nas wyciągi to prawie 3000 m, słynne Carosello 3000.
    Livigno to łącznie aż 110 km tras, położonych po obu stronach doliny, 30 km tras niebieskich, 65 km tras czerwonych, 15 km tras czarnych .


« Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony