Menu strony

St.Michael*** freeski

Symbol oferty: 5449790/111
St.Michael freeski
St.Michael freeskiSt.Michael freeskiSt.Michael freeskiSt.Michael freeskiSt.Michael freeskiSt.Michael freeskiSt.Michael freeskiSt.Michael freeskiSt.Michael freeskiSt.Michael freeskiSt.Michael freeskiSt.Michael freeskiSt.Michael freeskiSt.Michael freeskiSt.Michael freeskiSt.Michael freeski

OPIS

Hotel St. Michael położony jest w Livigno, zaledwie kilka metrów od placu Piazza Mottini 1887. Goście mają tutaj do dyspozycji spa oraz umeblowany taras z widokiem na Alpy. Odległość od wyciągu narciarskiego Cassana wynosi tylko 50 metrów.

We wszystkich pokojach znajduje się telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów platformy Sky, jak również wyłożona eleganckim parkietem podłoga oraz klasyczne drewniane meble. Cena zakwaterowania obejmuje korzystanie z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Większość pokoi wychodzi na prywatny balkon z widokiem na góry.

Restauracja w hotelu St. Michael oferuje potrawy kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej oraz szeroki wybór krajowych win. Urozmaicone śniadanie w formie bufetu składa się ze słodkich i pikantnych produktów, w tym serów, wędlin, jogurtów i świeżych owoców.

W hotelowym centrum odnowy biologicznej czeka na Gości ścieżka Kneippa, wanna z hydromasażem, sauna oraz łaźnia turecka. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

Liczba pokoi: 24

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-04-07 - 2018-04-14
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2690 PLN = 640 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: Karnet narciarski 6-dniowy w pakiecie
  2018-04-14 - 2018-04-21
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2690 PLN = 640 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: Karnet narciarski 6-dniowy w pakiecie
  2018-04-21 - 2018-04-28
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2690 PLN = 640 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: Karnet narciarski 6-dniowy w pakiecie
  Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Stacja narciarska

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina

  Stacja narciarska Livigno położona jest w regionie Alta Valtellina i obejmuje dwa obszary narciarskie Carosello 3000 i Mottolino. Livigno leży w północnej części Lombardii, w prowincji Sondrio, w dolinie Alta Valltelina w Alpach Retyckich, granicząc ze Szwajcarią. Alta Valltelina to duży region narciarski obejmujący poza Livigno jeszcze kilka innych miejscowości: Isolaccia, Boormio, Santa Caterina Valfurva oraz Aprica. Ze względu na położenie (w dolinie) panuje tu szczególny mikroklimat, dzięki któremu śnieg leży tu od połowy listopada do końca maja.

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Trasy narciarskie
   Najdłuższa trasa to Vatta Blesacia o długości 4,5 km z różnicą poziomów aż 980 m, a najwyższy punkt, na który wywożą nas wyciągi to prawie 3000 m, słynne Carosello 3000.
   Livigno to łącznie aż 110 km tras, położonych po obu stronach doliny, 30 km tras niebieskich, 65 km tras czerwonych, 15 km tras czarnych .
  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony