Menu strony

Steinbock*** freeski

Symbol oferty: 5449788/111
Steinbock freeski
Steinbock freeskiSteinbock freeskiSteinbock freeskiSteinbock freeskiSteinbock freeskiSteinbock freeskiSteinbock freeskiSteinbock freeskiSteinbock freeskiSteinbock freeskiSteinbock freeskiSteinbock freeskiSteinbock freeskiSteinbock freeskiSteinbock freeskiSteinbock freeski

OPIS

Hotel Steinbock położony jest w miejscowości Livigno, w odległości 200 metrów od najbliższych stoków narciarskich. Obiekt otoczony jest przez ogród z tarasem i oferuje centrum odnowy biologicznej, centrum fitness oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym budynku.

Z pokoi roztaczają się widoki na góry. W każdym pokoju znajduje się telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, a także łazienka z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Wszystkie pokoje urządzone zostały w prostym stylu, przy użyciu drewnianych mebli.

Na dobry początek dnia w hotelu serwowane jest śniadanie, obejmujące zarówno potrawy na słodko, jak i na słono. Posiłkiem tym można delektować się w pomieszczeniu z pięknym widokiem na góry. Restauracja w hotelu Steinbock otwarta jest latem i zimą i oferuje lokalne specjały.

W centrum odnowy biologicznej do dyspozycji Gości jest sauna, łaźnia turecka oraz prysznic wrażeń. W centrum fitness znajduje się również pomieszczenie do spinningu.

Obiekt znajduje się w odległości około 30 km od miejscowości Bormio, do której można dojechać autobusem z oddalonego o 10 minut przystanku.

Liczba pokoi: 13

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-04-07 - 2018-04-14
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2038 PLN = 483 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: Karnet narciarski 6-dniowy w pakiecie
  2018-04-14 - 2018-04-21
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2038 PLN = 483 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: Karnet narciarski 6-dniowy w pakiecie
  2018-04-21 - 2018-04-28
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2038 PLN = 483 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: Karnet narciarski 6-dniowy w pakiecie
  Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Stacja narciarska

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina

  Stacja narciarska Livigno położona jest w regionie Alta Valtellina i obejmuje dwa obszary narciarskie Carosello 3000 i Mottolino. Livigno leży w północnej części Lombardii, w prowincji Sondrio, w dolinie Alta Valltelina w Alpach Retyckich, granicząc ze Szwajcarią. Alta Valltelina to duży region narciarski obejmujący poza Livigno jeszcze kilka innych miejscowości: Isolaccia, Boormio, Santa Caterina Valfurva oraz Aprica. Ze względu na położenie (w dolinie) panuje tu szczególny mikroklimat, dzięki któremu śnieg leży tu od połowy listopada do końca maja.

  Livigno - Włochy - Alta Valtellina Livigno - Włochy - Alta Valtellina
  Trasy narciarskie
   Najdłuższa trasa to Vatta Blesacia o długości 4,5 km z różnicą poziomów aż 980 m, a najwyższy punkt, na który wywożą nas wyciągi to prawie 3000 m, słynne Carosello 3000.
   Livigno to łącznie aż 110 km tras, położonych po obu stronach doliny, 30 km tras niebieskich, 65 km tras czerwonych, 15 km tras czarnych .
  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony