Menu strony

Symbol oferty: 187/111

Nazwa obiektu

Hotel San Carlo***

Standard obiektu

Elegancki hotel posiadający 3 gwiazdki.

Położenie obiektu

Hotel usytuowany jest w słonecznej części Alta Valentina. Położenie obiektu jest idealne dla ludzi szukających spokojnego i relaksującego wypoczynku. Obiekt oddalony jest o 1 km od centrum miasta.

Wyposażenie

Hotel jest dobrze wyposażony. Do dyspozycji gości jest recepcja, hol, bar, sala telewizyjna, winda, narciarnia oraz parking.

Usługi w cenie

Usługa zawiera: zakwaterowanie w hotelu, 7 noclegów, wyżywienie: śniadanie i obiadokolację.

Dodatkowo płatne

Napoje i drinki. Inne usługi, które nie zostały wyszczególnione.

Sport&Rekreacja

Podczas pobytu w tym miejscu nie sposób się nudzić. Zapewne każdy znjadzie w tej okolicy coś interesującego dla siebie. Na narciarzy czeka tutaj oddalona o 2,5 km stacja narciarska Isolaccia-San Colombano Slopes.

Wyżywienie

Hotel posiada dobrą kuchnię. Wyżywienie: śniadanie - bufet, obiadokolacja - menu do wyboru z dodatkami i bogatymi w witaminy sałatkami.

Wyposażenie i opis pokoju

Hotel posiada pokoje 2-os. z możliwością dostawki. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę z prysznicem, telefon, sejf oraz TV.

Notatka

Doskonały hotel dla narciarzy, polecany dla małych grup i rodzin.

Plusy

Oddalona o 2,5 km znajduje się stacja narciarska Isolaccia-San Colombo Slopes. Kursuje darmowy skibus zatrzymujący się 50 m od hotelu.

Minusy

Hotel nie posiada basenu.

Semogo

Semogo to miasto położone w Lombardii, w dolinie Alta Valtellina, blisko granicy ze Szwajcarią. Miejscowość usytuowana jest 3 km od Isolacci. Semogo należy do dużego obszaru narciarskiego Włoch. Dużą atrakcją regionu są źródła termalne o temperaturze 35- 40°C.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony