Menu strony

Symbol oferty: 2235/111

Rezydencja Cielo Alto

Rezydencja usytuowana jest w okolicach Cielo Altona wprost Cervino, jedyne 800m od centrum miasta i kilka metrów od tras Cielo Alto.
Do dyspozycji gosci sala TV, czytelnia, parking.

Pokoje:

Wszystkie apartamenty są kompletnie umeblowane, posiadają telefon, TV, łazienkę i balkon, a występują w następujących rodzajach:
MONO 2/3 PAX : pokój dzienny z podwójna sofą i pojedynczą sofą, łazienka i kuchnia.
BILO 4/5 PAX : pokój dzienny z podwójna sofą i pojedynczą sofą, kuchnia , sypialnia z podwojnym łóżkiem, łazienka.

Godziny zakwaterowania:

W soboty od 17:00 - 19:00, wykwaterowanie do godziny 09:30.

Atrakcje

Cervinia - miejscowość turystyczna położona na wysokości 2050 m n.p.m. oddalona około trzech godzin drogi od lotniska w Mediolanie. Region narciarski Breuil - Cervinia oferuje trasy o różnym stopniu trudności o łącznej długość około 250 km. W miejscowości znajduje się kryty basen, lodowisko, kryte korty tenisowe, liczne restauracje, bary, dyskoteki. Ze względu na bardzo atrakcyjne położenie oraz doskonałe warunki narciarskie stacja Cervinia nie należy do najtańszych. Baza noclegowa jest dobrze rozwinięta i spełniająca wymagania najbardziej wybrednych narciarzy. W pobliskiej miejscowości St.Vincent znajduje się kasyno i kluby nocne. Klimat Cervini jest mixem austriackiej wioski i francuskich molochów przystosowanych do przerobu dużej ilości turystów, dlatego Cervinia pozwala połączyć jazdę na nartach z wieczornymi wypadami. Samochodem dojazd zimą jest trudny, należy bezwzględnie posiadać łańcuchy, które przydają się zwłaszcza na dużych parkingach mieszczących kilkaset samochodów, które często są nieodśnieżone. Tereny narciarskie obejmują miejscowości: Cervinia, Valtournenche i znane szwajcarskie Zermatt - jedną z najpiękniejszych gór Alp. Ważne jest posiadanie paszportu, ponieważ Szwajcaria nie należy do Unii Europejskiej. Z Zermattu można poszusować pod Matterhorn - na wysokości 4000 m n.p.m. Sezon na Matterhorn trwa cały rok.
Dojazd: samochodem z Warszawy ponad 1700 km. Dlatego proponujemy tzw. OVER STOP (nocleg tranzytowy) w Alpach austriackich - Karyntii lub ciepłej Wenecji.

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony