Menu strony

Europa Cervinia**** Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-Cervinia

Symbol oferty: 1575/111
Europa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-Cervinia
Europa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-CerviniaEuropa Cervinia Włochy - Dolina Aosty - Zermatt Breuil-Cervinia

OPIS

Europa jest położony w miejscowości Breuil-Cervinia. Jest on jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Alpach i Dolinie Aosty. Goście mogą korzystać ze zniżek w lokalnej szkole narciarskiej. Mają oni też do dyspozycji liczne wyciągi narciarskie, którymi można dostać się na różne stoki. W odległości 800 metrów od hotelu znajduje się stacja kolejki linowej Breuil-Plan Maison.

Z większości pokoi roztacza się widok na szczyt Matterhorn i masyw Grandes Murailles. Pokoje są wyposażone w minibar i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Podłoga została wyłożona parkietem lub wykładziną. Niektóre pokoje dysponują balkonem. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi.

W hotelu codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Restauracja specjalizuje się w daniach z Doliny Aosty.

Goście mają bezpłatny dostęp do hotelowego basenu. Na miejscu znajduje się także niewielkie centrum fitness oraz zaplecze odnowy biologicznej, które obejmuje wannę z hydromasażem, łaźnię turecką i gabinet masażu.

Atrakcje

Cervinia - miejscowość turystyczna położona na wysokości 2050 m n.p.m. oddalona około trzech godzin drogi od lotniska w Mediolanie. Region narciarski Breuil - Cervinia oferuje trasy o różnym stopniu trudności o łącznej długość około 250 km. W miejscowości znajduje się kryty basen, lodowisko, kryte korty tenisowe, liczne restauracje, bary, dyskoteki. Ze względu na bardzo atrakcyjne położenie oraz doskonałe warunki narciarskie stacja Cervinia nie należy do najtańszych. Baza noclegowa jest dobrze rozwinięta i spełniająca wymagania najbardziej wybrednych narciarzy. W pobliskiej miejscowości St.Vincent znajduje się kasyno i kluby nocne. Klimat Cervini jest mixem austriackiej wioski i francuskich molochów przystosowanych do przerobu dużej ilości turystów, dlatego Cervinia pozwala połączyć jazdę na nartach z wieczornymi wypadami. Samochodem dojazd zimą jest trudny, należy bezwzględnie posiadać łańcuchy, które przydają się zwłaszcza na dużych parkingach mieszczących kilkaset samochodów, które często są nieodśnieżone. Tereny narciarskie obejmują miejscowości: Cervinia, Valtournenche i znane szwajcarskie Zermatt - jedną z najpiękniejszych gór Alp. Ważne jest posiadanie paszportu, ponieważ Szwajcaria nie należy do Unii Europejskiej. Z Zermattu można poszusować pod Matterhorn - na wysokości 4000 m n.p.m. Sezon na Matterhorn trwa cały rok.
Dojazd: samochodem z Warszawy ponad 1700 km. Dlatego proponujemy tzw. OVER STOP (nocleg tranzytowy) w Alpach austriackich - Karyntii lub ciepłej Wenecji.

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-24 - 2018-03-31
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa zamów zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-31 - 2018-04-07
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa zamów zarezerwuj kalkuluj +
  2018-04-07 - 2018-04-14
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa zamów zarezerwuj kalkuluj +
  2018-04-14 - 2018-04-21
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa zamów zarezerwuj kalkuluj +
  2018-04-21 - 2018-04-28
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa zamów zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony